آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

یکی از متریال هایی که هیچ زمانی از مد نمی افتد و همواره بر دل مشتری ها نشسته است و به قاطعیت عرض میکنم که در سالیان تجربه در صنعت دکوراسیون داخلی و شرکت آذران دکور همواره در طول سال هستند عزیزانی که صرفا و صرفا کاغذ دیواری را برای منزل خودشان در نظر گرفته اند و الحق که البوم ها و رول های جدید این محصول هم زیبا هستند و هم اینکه با توجه به گران شدن دیگر دیوارپوش ها هنوز این مدل مرقوم به صرفه اقتصادی و هم از نظر نصب هم گاها هستند خانواده هایی که خودشان اقدام به نصب درجه یک در منزل خودشان خواهند کرد. توجه داشته باشید که هر چه کاغذ پوستری انتخابی شما شلوغ تر باشد فضای خانه را کوچک تر نشان می دهد و در عوض استفاده از پوستر های ساده با طرح زیگزاک و قطری فضایی بزرگ تر و پویا تر را تجربه می کنید این طرح ها به عنوان طرح های انرژی زا شناخته شده اند. یکی از ساده ترین و بهترین راه حل ها برای تغییر دکوراسیون استفاده از کاغذ دیواری است.

آشنا شدید. کارشناسان ما در تیم آرشا سرام با برند ARSHA CERAM آماده ارائه بهترین مشاوره برای زیبا کردن هر چه بیشتر فضاهای شما هستند.هدف ما جلب رضایت مشتری و کیفیت حفاظ بقایی ماست. این ها قابلیت تمیز کردن و نصب سادهای دارند. همچنین پی وی سی موجود در کاغذ دیواری ارزان دارای کلر است و همانطور که می دانید در کلر سنگین پی وی سی دی اکسین ها وجود دارند که هنگام فرایند تولید پی وی سی یا سوزاندن یا تخلیه پی وی سی در هوا و محیط منتشر می شوند. کاغذ دیواری های که راه راه هستند معمولا برای جاهایی که ارتفاع کمتری دارند استفاده میشوند مثل راهرو ها و جاهایی مانند سقف های شیب دار پس در ابتدا توصیه میشود که از انتخاب این مدل از کاغذ دیواری برای جاهای خاص استفاده کنید. پاسخ بسیاری از این پرسشها با شناخت انواع و البته مزایا و معایب کاغذ دیواری مشخص میشود. ما انواع کاغذ دیواری را برایتان شرح دادیم اما شاید سوال دیگری که همواره مطرح می شود نحوه نصب کاغذ دیواری پذیرایی است. الگوهای کاغذ دیواری سنتی مانند داماس و گلهای کلاسیک بهترین ایده های کاغذ دیواری برای پذیرایی رسمی مناسب هستند. بهمین دلیل استفاده از طرح های ساده یکی از بهترین انتخاب ها برای این مکان می باشد.

با استفاده از پوستر دیواری ساده با خطوط عمودی و با فاصله از هم می توانید دیوار ها را بلند تر نشان دهید و این حس را القاء کنید که انگار سقف خانه در فاصله ای بالاتر از حد خودش دارد. همهی این موارد بستگی به فضای مورد نظر و سلیقه شما دارد که کدام دیوار را کاغذ دیواری کنید. برای کاغذ دیواری اتاق خواب باید سراغ طرح هایی برویم که علاوه بر جذابیتی که به اتاق می بخشند باعث ایجاد حس آرامش در افراد شوند. اتاق پذیرایی در خانه محل آرامش برای گپ و گفت است که باید دقت زیادی در دیزاین و طراحی آن شود. همان طور که میدانید رنگ خاکستری براق با هر رنگی ، ست میشود و محیط خانه را زیبا می کند ، از کاغذ نقره ای بدون هیچ دغدغه ای استفاده کنیم . اگر از پیروان سبک کلاسیک هستید بهتر است بدون هیچ تردیدی این کاغذ دیواری را انتخاب کنید و از تماشای آن لذت ببرید . اساسا کاغذهای دیواری ساده بیشتر هیچ طرح و نقشی نداشته و فقط دارای بافت و برجستگی هایی هستند که از جلو دیده می شود، بیشتر این مدل کاغذهای دیواری ساده را برای یک قسمت کوچک از خانه استفاده می کنند و به ندرت دیده شده که تمام خانه با این مدل کاغذهای دیواری پوشیده شده باشد.

انتخاب رنگ کاغذ دیواری باید مناسب با فضای دیگر باشد و به زبان ساده تر همخوانی داشته باشد. کاغذ دیواریها همیشه مد بودهاند و به احتمال زیاد در آینده نیز جرء دیوارپوشهای بهروزی خواهند بود که با اقبال عمومی روبهرو میشوند. در این بخش قصد داریم شما مشتری های عزیز را با ویژگی کاغذ دیواری آشنا کنیم تا در خرید خود نسبت به متریال دیگر بیشتر دقت داشته باشید و بدانید که چه محصولی برای شما مفید خواهد بود. به همین دلیل خريد كاغذ ديواري بیش از پیش رونق گرفته است. اکنون نیاز است که شما را با انوع کاغذ دیواری آشنا کنیم که شما عزیزان زمانی که برای خرید به شرکت آذران دکور مراجعه کردید و یا اینکه به صورت تلفنی و آنلاین با مشاورین ما در تماس هستید حتما بتوانیم خدمتگزاری خوبی را در محضر شما بزرگواران داشته باشیم. کاغذ دیواری ها هم از نظر رنگ هم متنوع هستند و هم از نظر عرض و طول هم باهم متفاوت است، در البوم های چینی و ایرانی ابعاد عرض 50 تا 70 سانت و طول 10 متر است حدودی ولی در البوم های کره جنوبی این عرض به یک متر و یک متر و نیم افزایش پیدا خواهد کرد و طول آن نیز از 10 متر تا 16 متر نیز کاملا متغییر است.