آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

یکی از جذاب ترین المان های سبک بوهمیایی ، استفاده از کاغذ دیواری پر زرق و برق با موضوع طبیعت است . یکی از انواع مدلهای کاغذ دیواری که از آن برای تزیین و دکوراسیون فضاهای خانه استفاده میشود ، پوستر کاغذی است . تکههای چوبهای نازکی که در طرح این کاغذ دیواری دیده میشود شما را به یاد طبیعت میاندازد، و جذابیت و گرمای عجیبی به فضای شما میدهد؛ آنقدر که گاهی افراد این سبک دیوارپوش را به نقاشی ساختمان مدرن ترجیح میدهند. تنوع در کاغذ دیواری کودک و نوجوان به قدری زیاد است که گاهی والدین و کودکان در میان تعدادی از طرحها برای انتخاب دچار مشکل میشوند. گل های سه بعدی که مناسب نصب در پشت تلویزیون هستند یکی از این نمونه ها می باشد. البته از این مورد نباید شکایتی داشته باشیم، چون این فناوری در واقع تعدادی از مهمترین معایب کاغذ دیواری را حذف میکند.

البته این مزایای خاص نباید شما را از معایب کاغذ دیواری مخملی غافل کند. قابل شستشو: قابلیت شستشو از مهمترین مزایای کاغذ دیواری است. طول عمر بالا: از نمونههای کاغذی که بگذریم، طول همر بالا نیز از مزایای کاغذ دیواری است. پی وی سی به میزان فراوانی دارای کلر میباشد که از انتشار آتش تا زمانی نسبتا زیاد جلوگیری می نماید، به همین دلیل در طول مدت آتش سوزی گاز سمی هیدروژن کلرید تولید میشود که گازی سمی، کشنده و بسیار خطرناک می باشد. اکنون با توسعه تکنولوژی این امکان فراهم آمده تا طرح های انحصاری و اختصاصی با کیفیت بالا را بتوانید بر روی دیوار خانه خود نصب کنید. طراحي شده اند، از نظر قيمت هم کاغذ ديواري ها با هم تفاوت هايي دارند و شيوه قيمت گذاري در شرکت چوبينه براساس کيفيت کاغذ ديواري مي باشد، پيش از مراجعه به فروشگاه کاغذ ديواري چوبينه، ارتفاع و طول ديوارها را اندازه گيري نموده و به طور جداگانه يادداشت نمائيد، کارشناسان چوبينه تعداد رول مورد نياز را براي شما محاسبه خواهند نمود، بهترین روش خرید کاغذ دیواری ، مراجعه حضوری به دفتر فروش شرکت چوبینه می باشد، در دفتر فروش گلچيني از جديدترين و زيباترين آلبوم ها را به مشتريان ارائه مي دهيم؛ همچنین اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، میتوانید از طریق سایت طرح ها را مشاهده نمائید و نام آلبوم و کد مورد نظرتان را يادداشت نموده و به صورت تلفني اقدام به خريد نمائيد؛ براي مشاهده ليست قيمت کاغذديواري ها به صفحه ليست قيمت کاغذ ديواري مراجعه نمائيد؛ کليه کاغذ ديواري هاي چوبينه با کمترين هزينه به سراسر کشور ارسال مي گردد و هموطنان گرامي از کليه شهرستان ها مي توانند حتي سفارش هاي جزئي را به صورت تلفني انجام دهند و در شهر خود تحويل بگيرند، کاغذديواري هاي شرکت چوبينه درجه يک مي باشند و شما ميتوانيد با اطمينان از اصل بودن کالا اقدام به خريد بهترين کاغذ ديواري نمائيد.

انواع کاغذ دیواری پذیرایی در نقشهای برجسته و طرحدار، یا کاغذ دیواری های مدرن سه بعدی و ساده و شیک، تنها برخی از گزینههای شما در این دنیای پرطرح و رنگ است. ابتدا کاغذ دیواری را به اندازه 5 تا 10 سانتیمتر بزرگتر از ارتفاع دیوار برش میزنیم و روی میز کار قرار میدهیم، توجه داشته باشید که فقط قواره اول را باید اینطور برش بزنید، زیرا رول بعدی را با توجه به طرح کاغذ دیواری باید برش بزنید، بهتر است تا در اینجا یک مورد بسیار مهم را توضیح دهیم و آن “جوری طرح” است، جوری طرح یعنی اینکه پس از چسباندن قواره اول کاغذ دیواری به دیوار، اگر کاغذ دیواری ما طرحدار باشد و ساده نباشد، مجبور هستیم قواره دوم را طوری ببریم تا طرحها در ادامه هم قرار بگیرند، از انجام این کار با عنوان جوری طرح یاد میکنیم، حالا روش نصب را ادامه میدهیم، برای برش دادن قواره دوم کاغذ دیواری، باید جوری طرح را در نظر بگیرید و ممکن است لازم باشد که این قواره را تا 60 سانتیمتر بزرگتر برش بزنید. این مدل معمولا قابلیت شستشو هم ندارد، و عمر آن هم 1 تا 2 سال است، البته اگر پاره نشود! بیشتر مدلهای این کاغذ دیواری قابل شستشو هم است، و عمر مفید آن به راحتی به 5 سال هم میرسد.

جالب ایت بدانید که برخی نمونهها تا 15 سال هم عمر میکنند. ما اینجا هستیم تا بررسی نمونههای مختلف و البته مزایا و معایب کاغذ دیواری، همین کار را برای شما سادهتر کنیم. موقع خرید، مبلغی را نیز برای هزینه نصب در نظر بگیرید تا حساب و کتاب دست تان باشد. در این فرآیند سوراخها، ترکها و ناصافیها با بتونه پوشیده شده، و بعد با سمباده صاف میشوند. با استفاده از این پوستر ها بخشهایی از خانه خود را طراحی و زیبا سازی کنید . و در انواع برجسته و پوستر تولید میشوند. تفاوت کاغذ دیواری و پوستر دیواری درچیست؟ عایق حرارت و رطوبت: برخی مدلهای کاغذ دیواری عایقهای قابل اعتمادی برای گرما، صدا، رطوبت و گرد و غبار نیز هستند. قابل شستشو باشد و به راحتی بتوان ذرات گرد و غبار و آلودگی را از سطح آن پاک نمود. هنگام انتخاب کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیون آشپزخانه باید به هماهنگی آن با کفپوش، کابینتها، جزیره آشپزخانه و حتی جدیدترین اکسسوری آشپزخانه هم توجه کرد. انواع کاغذ دیواری با الیاف طبیعی یکی دیگر از گزینههای شما هنگام خرید است. این نمونهها را با مواد شوینده نمیتوان شست، و طرحهای خاص آن نیز گاهی میتواند شما را هنگام خرید محدود کند.