آلبوم های ما دارای طرح های جدید می باشند

کاغذدیواریهای مدرن جدید، در دکوراسیون داخلی بسیار مورد استفاده قرار میگیرد زیرا نسبت به رنگ و سنگهای تزئینی مقرون به صرفهتر است، جلوه زیباتری دارد، و علاوه بر آن سرعت نصب آن نیز بیشتر است و چاپ هر طرحی را برای هر سلیقهای ممکن میسازد. زیرا اتاق مهمان می باشد و باید طرح های این اتاق جدید ، استثنایی و مدرن بنظر برسد. قطع روابط انگلستان با سایر کشورها بعد از دوران تکفیر هنری هشتم از سوی کلیسای کاتولیک باعث شد فرشینه به این کشور صادر نشود در نتیجه ثروتمندان و نجیبزادگان انگلیسی به استفاده از کاغذ دیواری متمایل شدند. که اینطور به نظر می آید که اصلی ترین عامل برای طول عمر کاغذ دیواری شرایط نصب و زیرسازی کاغذ دیواری می باشد توجه داشته باشید دیواری را که برای نصب کاغذ دیواری انتخاب کرده اید حتماً باید شرایط لازم برای نصب کاغذ دیواری را داشته باشد و در غیر اینصورت با اجرای زیرسازی به این شرایط لازم دست پیدا کند. 14-کاغذدیواری تنوع بسیار زیادی دارد و گزینههای زیادی برای انتخاب در دست دارید.

همچنین یک فرد آماتور هم میتواند دیوار را رنگ کند، اما برای نصب کاغذدیواری به یک فرد حرفهای نیاز دارید. 4- ویژگیای که هم در رنگ و هم در کاغذ دیواری مشترک است، قابلیت شست و شوی آنها است. اگر فضای مکانی که میخواهید با کاغذدیواری پوشش دهید، کوچک است و میخواهید آن را وسیعتر و پهنتر نشان دهید، از کاغذدیواری با خطهای افقی استفاده کنید. شاید انتخاب کاغذ دیواری کار آسانی است، اما اگر با تنوع بسیار بازار در طرح و رنگ و همچنین قابلیتها و کیفیتهای متفاوت کاغذ دیواری روبرو شوید خواهید دید که انتخاب کاغذ دیواری کار دشواری میشود. به گزارش خبرنگار ایمنا، این که کدام طرح برای فضای مورد نظر مناسب تر است و یا کدام سبک از طرح و نقش ها مورد علاقه شماست، کاغذ دیواری را برای چه محیطی می خواهید و قرار است بر روی کدام دیوار نصب شود از اولین مواردی است که به آن توجه میکنید، اما نکاتی هستند که هنگام خرید و انتخاب کاغذ دیواری، توجه به آنها کار شما را آسان تر می کند که در ادامه به برخی از این نکات و قوانین اشاره می کنیم. حتما بخوانید: چه طور کاغذ دیواری را از روی دیوار برداریم؟

شاید طرح کاغذ دیواری کلاسیک قدری دِمُده به نظر برسد اما همه اجزا و وسایل با یکدیگر همخوانی دارند و به طور ثابت و پایدار است با همه چیز به راحتی سِت می شوند و هیچ گونه چیز غیر منتظره ای در آن به چشم نمی خورد. بهتر است بدانید این مدلهای کاغذ دیواری به طور کلی نمای خانه را تغییر میدهد و از سوی دیگر باعث افزایش انرژی شما میشوند . این کاغذ دیواری اصالت و قدمت را به نمایش می گذارد و دارای تنوعی از طرح و رنگ است. 12- انواع رنگ و کاغذدیواری با قیمتهای گوناگون در بازار وجود دارند، اما در کل معمولا هزینه رنگآمیزی پایینتر از کاغذ و نصب آن است. توجه داشته باشید که کاغذ دیواریهایی که سطح براق دارند، مشکلات دیوار را به صورت بیشتری نشان میدهند. توجه داشته باشید که هزینه کاغذدیواری بالاتر است، اما با توجه به عمر بیشتر آن، با گذشت زمان هزینه شما جبران میشود. قیمت کاغذ دیواری از جمله مواردی است که توجه بالایی به آن می شود تا بتوان با کم ترین هزینه بهترین و مناسب نتیجه را دریافت کرد. انتخاب آلبوم در این جا از دو قسمت قابل بررسی است. استفاده از این نوع کاغذ دیواریها برای کل دیوارهای یک فضا مناسب نیست.

11- نصب کاغذ دیواری از رنگآمیزی دیوار سریعتر است. 9- عمر کاغذ دیواری معمولا 10 تا 15 سال است. چینیها کاغذ برنج را ۲۰۰ سال پیش از میلاد بر دیوارهای خود میچسباندند. برخلاف رنگ آمیزی مجدد دیوارها که معمولاً هر 3-5 سال یکبار انجام می شود-کاغذ دیواری سه بعدی یک سرمایه گذاری بلند مدت برای طراحی داخلی خانه میباشد. 8- هر دو با دوام و قابل شستشو هستند، اما دوام کاغذدیواری بیشتر است و تمیز کردنش راحتتر است. 3- کاملا مشخص است که کاغذدیواری به نسبت رنگ سریعتر اجرا میشود و به نسبت شما هم سریعتر میتوانید از فضای خانهتان استفاده کنید. 10- رنگها دوام کمتری نسبت به کاغذ دارند و ممکن است به مرور زمان و بر اثر شستشو تغییر رنگ دهند. با گذشت زمان و ایجاد طراحیهای جدید، استفاده از کاغذ دیواریهای برجسته رواج و محبوبیت خاصی پیدا کرده است. دوم آن که رنگها چون طرح و نقش خاصی ندارند و خیلی ساده هستند برای پوشش دیوار خانههای کوچک مناسبتر هستند. البته چون کاغذدیواری با چسب چسبانده میشود، در مکانهای مرطوب مانند حمام و آشپزخانه، نامناسب است. رنگ به خاطر بافتش، براقتر از کاغذ است. برای مکانهای رسمی از کاغذ دیواری ساده یا کاغذ دیواری با طرحهای بزرگ و رنگهای دراماتیک استفاده کنید.