آیدل – چرا از کاغذ دیواری استفاده کنیم؟

اولین عنصری که در شروع باید مدنظر قرار گیرد عملکرد و نحوه استفاده از فضای داخلی است. به عبارتی، این هماهنگی باید در همه فضای داخلی و جای جای آن به چشم بیآید. جهت تماس با ما می­توانید تلفنهای تماس را از لینک داده شده به دست آورید. در گالری ما، مجموعه متنوعی از طرحهای مختص کافیشاپ و رستوران و فضاهایی از این دست وجود دارد که اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای کافه یا رستوران خود را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما از آن دید فرمایید. به عنوان مثال تابلوهای چاپی، شاسی، تابلو با قاب یا بدون قاب روی بوم نقاشی و تابلوهای دکوراتیو یا دست ساز در بازار در دسترس هستند. اما به همان میزان نیز از دوام بالایی برخوردار هستند. اما بهتر است یک طرح خاص که هیچ وقت تکراری نمی شود را به عنوان تزیینات فضا در نظر بگیریم. بلکه چسب کاغذ دیواری ها با درجه کیفیت مختلف و با برند های متفاوتی وجود دارند و همین که شما از کیفیت آن ها اطمینان حاصل کنید و نصاب بابت جنس چسب به شما ضمانت دهد ، دیگر نیازی به نگرانی بیشتر نیست . زیرا در غیر این صورت عمر کاغذ دیواری کاهش پیدا می کند برای جستجو نصاب کاغذ دیواری کافیست در هوم سرویز درخواست ثبت کنید تا نزدیکترین نصاب کاغذ دیواری با شما تماس بگیرند و قیمت نصب کاغذ دیواری و دستمزد نصب کاغذ دیواری را برایتان شرح دهند.

بنابراین خرید تابلو های دیواری با این شیوه علاوه بر کاهش هزینهها، موجب زیبایی فضا می شود. البته ممکن است نوع تجارت به گونه ای باشد که بتواند خرید کاغذ دیواری فانتزی را با رنگ های متنوع و به صورت تصویری نیز توجیه نماید. برای برخی از افراد قیمت و برای عدهای دیگر کیفیت به عنوان معیار اصلی انتخاب کالا به شمار میرود. در حال حاضر صنعت چاپ دچار تحولات بسیار مثبتی شده است و موجب ارائه آثاری مانند تابلو چاپی با کیفیت بسیار بالا شده است. در صورتی که ابعاد بوم نقاشی با فضا تناسب نداشته باشد، کیفیت بصری و معماری تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. گاهی نیز امکان سفارش تابلو با طرح و ابعاد دلخواه وجود دارد. گاهی برای تشخیص طبیعی بودن آن نیاز از که تابلو دیواری را از فاصله ی بسیار نزدیک بررسی کنیم. به طوریکه در نگاه اول طرح چاپ شده بسیار طبیعی به نظر می رسد.

امروزه طراحان نیز از تزئینات با قیمت های مقرون به صرفه و مناسب استقبال می کنند. از این رو قیمت بالاتری نیز دارند. ارائه شده اند. از این رو تنوع بسیاری زیادی در بین آثار چاپی وجود دارد. برای خلق این نوع آثار استفاده می شود. در هنگام انتخاب این نوع از دیوارپوش حتماً به بودجه خودتان و قیمت کاغذ دیواری توجه داشته باشید. این کاغذ دیواریها طرحهای خاصی دارند (مثلا معمولا یا سادهاند، یا طرحهای خوش رنگ و لعابی از خوراکیها و گلها دارند)، و گرما و رطوبت این فضا را به خوبی تحمل میکنند. مثلا لازم نیست که حتماً فقط از یکی از نمونه های کاغذ دیواری یا رنگ در خانه خود استفاده کنید و شما این شانس را دارید که هم از کاغذ دیواری در خانه خود استفاده کنید و هم از رنگ، و از آنها به صورت ترکیبی استفاده کنید. به طور کلی امروزه به طراحی فضا اهمیت بیشتری داده می شود. همانطور که در بالا خدمتتان عرض کردیم که برخلاف آنچه که به نظر میرسد، نصب کاغذ دیواری و مخصوصاً پوستر دیواری چندان کار ساده ای نیست و از طرفی قیمت نصب کاغذ دیواری نسبت به خود محصول کاغذ دیواری تقریباً قابل صرفنظر کردن می باشد و تقریبا نزدیک به یک دهم پس توصیه ما به شما عزیزان این این است که حتماً برای نصب کاغذ دیواری و پوستر دیواری از افراد ماهر و کارآموزیده استفاده کنید البته نباید از این مسئله نیز غافل شد که شما خود نیز می توانید با صرف کردن وقت بیشتری نسبت به نصابان، نصب کاغذ دیواری را انجام بدهید ولی مسلماً نصابان عزیز این کار را دقیق تر و حرفهای تر انجام خواهند داد.

بهتر است بوم را با توجه به طرح و یا ابعاد اتاق مورد نظر انتخاب کنیم. البته بسیاری از طراحان امروزه از این پوشش تزئینی در ابعاد بسیار کمی استفاده می کنند. مراحل تولید و ارائه این نوع آثار مشابه یکدیگر است و تنها تفاوت آن ها در ابعاد بوم است. زیرا طرح های جدید تنها در سال پیش رو جذابیت خواهند داشت. از این رو در فضای مدرن مشکل چندانی برای نصب تابلو روی کاغذ دیواری وجود نخواهد داشت. یکی از ویژگی های تابلو چاپی نیز همین قیمت مناسب است. قیمت تابلو نیز می تواند متاثر از طرح انتخاب شده باشد. فروش تابلو با طرح جدید و شیک و مناسب برای فضاها با چیدمان لاکچری بیشتر از گذشته شده است. تابلو شیک برای پذیرایی می تواند از میان طرح های طبیعت، منظره و گل و گیاه انتخاب شود. به همین دلیل در چیدمان سعی می کنند که از طرح های شیک و جدید استفاده کنند. به همین دلیل توجه به برخی نکات در خرید کاغذدیواری و انتخاب آن برای اتاق خواب ضروری است. هنگام خرید تابلو با چندین مدل از این عناصر تزیینی روبرو هستید. طرح تابلو دکوراتیو جدید معمولا با طرح هایی که در هر سال اصطلاحا مد می شود، تطابق دارد.