اجرا و نصب کاغذ دیواری

این نمونه از کاغذ ها در مدل ها و طرح های مختلفی تولید می شوند و تنوع بالای این کاغذ دیواری به شما اجازه میدهد آزاده تصمیم بگیرید و بر اساس استایل فضایی خود کاغذ دیواری را انتخاب کنید . اگر تصمیم گرفتید برای اتاق خواب خود هم کاغذ دیواری تهیه کنید این کاغذ دیواری، هم می تواند از طرح کاغذ دیواری هایی که در قسمت پذیرایی خانه قراردادید باشد و هم می تواند یک کاغذ دیواری متفاوت باشد. در انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی به چه چیزهایی توجه کنیم؟ حال می خواهیم نکاتی را بررسی کنیم که چه طرح و رنگ کاغذ دیواری باعث می شود که فضای داخلی خانه (اتاق ِ سالن, لابی) بزرگتر از آنچه هست به نظر بیاید. هر چه طرح کاغذ دیواری درشت تر باشد، دیواری که روی آن نصب میشود نیز باید بزرگتر باشد. کیفیت کاغذ دیواری باید بالا باشد که حساسیت ایجاد نکند و در عین حال سعی کنید کاغذ دیواری قابل شستشو انتخاب کنید. به هر حال باید به این نکته دقت کنید که با توجه به نوع و حساسیت کاربرد کاغذ دیواری و مدت زمان طولانی استفاده از آن بهتر است در این خصوص به پرداخت هزینههای بالاتر و خرید انواع با کیفیتتر آن اقدام نمایید.

هنگامی که برای انتخاب و نصب کاغذ دیواری اقدام میکنید، باید سایر اجزای دکوراسیون را هم در نظر بگیرید. در نتیجه باید توجه داشته باشید که خرید خود را از فروشگاهی انجام دهید تا درباره تمامی ویژگیها و معیارهای خرید محصول به شما اطلاعات کافی را ارائه کند. برای انجام این کار باید یک کاردک تهیه کنید و با کمک آن کاغذ دیواری قدیمی را جدا کنید. مهم ترین نکته ای که در استفاده از این دیوارپوش باید مد نظر قرار گیرد این است که در خانه ای که دکوراسیون آن به سبک کلاسیک است نباید از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده شود. دقت داشته باشید که این مرحله از کار معمولا بیشتر از نصب کاغذهای دیواری زمان میبرد، بهويژه اگر کاغذهای دیواری قدیمی سطح زیادی از دیوار را پوشانده باشند. امیدواریم از نکات ذکرشده استفاده کافی را ببرید. کاغذ دیواریتان را طوری ببرید که ۱۰٫۱۶ سانتیمتر بلندتر از طول دیوار باشد. برای انجام این کار کاردکی را بردارید و قسمت پایینی یا بالایی کاغذ را محکم به دیوار نگه دارید، سپس با کاتر قسمتهای اضافی را ببرید. انجام این کار ظاهر خاص و زیبایی به اتاقهای شما خواهد داد. از زمانی که این محصول فوق العاده وارد بازار شد، افرادی که تنوع را دوست داشتند، استقبال بسیار زیادی از آن داشتند.

اما برای محکم کاری یک رول اضافی را نیز علاوه بر تعداد رول محاسبه شده در نظر بگیرید. به طور کلی هزینه نصب کاغذ دیواری گران تر از رنگ است اما طوبل عمر و دوام وال پیپر بیشتر است، بنابراین هزینه های رنگ به مرور زمان بیشتر خواهد شد. کاغذ دیواری پوستری ظاهری شبیه به پوستر دارد اما ابعاد آن بزرگ تر و وسیع تر می باشد. این نوع کاغذ دیواری، بسیار کمیاب است و قیمت بالایی هم دارد. اگر به طور مثال برای مبل های راحتی یا حتی مبل کلاسیک رنگ قهوه ای را انتخاب کردید میتوانید در کنار آن از رنگ های کرمی هم استفاده کنید و میزی که به عنوان میز جلو مبلی در مقابل مبل قرار میگیرد هم میتواند قهوه ای تیره باشد هم سفید باشد که همه اینها بستگی به مبل شما و سلیقه شما دارد. به طور مثال ترکیب رنگ های کرم، قهوه ای، شیری و نسکافه ای می تواند ترکیب رنگ خوبی در خانه شما باشد.

به طور مثال رنگ های سفید و طوسی در کنار هم به خاطر روشنی و راحتی که دارند یک سبک مدرن را در خانه به وجود می آورند. پیش از نصب کاغذها لازم است با نوارچسب کاغذی فضای پشت کلیدها و پریزها را بپوشانید. برای دیوار پشت تلویزیون به دلیل اینکه همه تمرکز ها بصورت ناخودآگاه برآن است، استفاده از کاغذ دیواری با طرحی مدرن توصیه می شود. بهترین وسیله برای بریدن کاغذدیواری قیچی است. کافی است پرایمر/کیلر را با میزان مناسب از حلال آن (آب یا تینر بسته به نوع محصول) ترکیب کنید و آن را با برس روی دیوار بزنید. همچنین می توان از این نوع کاغذ دیواری به عنوان وجه تمایزی در طراحی فضاهای نشیمن بهره گرفت تا به تنهایی بتواند در کنار جداره های کم اثر و بی حرکت، خودنمایی کند. آشنایی با این علایم کمک زیادی می کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید. ⚜️ فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری نکست ⚜️ به منظور جلب اعتماد و سابقه فروش پر افتخار خود همیشه بهترین جنس ها را ارایه می دهد. پس از آنکه دیوار را کاملا تمیز کردید و سطحش خشک شد، کاردکی بردارید و با کمک آن منافذ، شکافها و حفرههای موجود در دیوار را کاملا صاف و یکدست پر کنید.