اجرا و نصب کاغذ دیواری

سپس با در نظر گیری ضایعات در لبههای بالا و پایین، رولها را به آرامی چسبانده و با کاردک روی سطح آنها را از بالا تا پایین فشار میدهند تا کاملا صاف نصب شوند. ضخامت رولها 1 یا 1/8 میلی متر میباشد. اگر لکههای زرد یا سیاه رنگ روی دیوار بود بهتر است با رنگ سفید آنها را پاک کنید تا پس از چسباندن کاغذدیواری لکهها مشخص نباشد. آنها به سختی پاره میشوند و به مدت تقریبا 5 سال کارآیی خود را حفظ میکنند. اگر به دنبال طرح های پوستر دیواری هستید به دسته بندی پوستر دیواری مراجعه کنید. سبک کاغذ دیواری کلاسیک: سبک کاغذ دیواری کلاسیک همان سبک سنتی غرب است که قدری رنگ و روی عصر معاصر را به خود گرفته است. پین ورک، این امکان را برای شما فراهم کرده است تا بهترین مدلهای کاغذ دیواری را انتخاب کرده و آن را برای شما اجرا میکند. امروزه اما با متنوع شدن طرح های کاغد دیواری، و همچنین افزایش کیفیت و طرح های زیبا، کاغذدیواری به خوبی در منازل ما جای باز کرده و جزء مهمی از دکوراسیون داخلی ما میباشند!

ممکن است مدتی بعد از نصب کاغذ دیواری، درزهای بین آن باز شود. 1- ارزانترین نوع کاغذ دیواری، نوع ساده کاغذی بدون روکش است که عمر کوتاهی دارد و به علت کاغذی بودن سطح به راحتی کثیف شده و قابلیت شست و شو ندارد. برای چسبندگی بهتر میتوانید یک لایه نازک چسب را روی سطح دیوار بزنید و اجازه دهید تا نسبتاً خشک شود. پارچه را به آرامی و بدون فشار از پایین به بالا روی سطح دیوار بکشید. طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف توان خرید این فرشینهها را نداشتند، به کاغذ دیواری روی آوردند. برای رفع آنها میتوانید به وسیله گچ یا بتونه مسطح کنید. شما می توانید بهترین و زیباترین مدل های کاغذ دیواری 2021 برای پذیرایی، اتاق خواب و دیگر فضاهای خانه را باتوجه به اندازه و قیمت از سایت النین مارکت خریداری کنید. سایت منزل در تلاش است کلکسیونی از کاغذ دیواریهای متنوع را با قیمت مناسب و خرید آنلاین در اختیار شما قرار دهد.

کاغذ دیواری با طرح دست ساز، هر رنگ با یک دستباف جداگانه و روی صفحه ابریشم قرار میگیرد. کاغذدیواری فویل منحصر به فرد است و همچنین نگاه چشمگیر و خاص را به هر اتاق را خیره میکند. البته باید توجه داشته باشید که این نوع کاغذ دیواری دارای طرح و رنگهای متنوعی است و میتوانید آن را با دکوراسیون بخش مورد نظر، هماهنگ کنید. اما اگر تمايل داريد طرح و نقشی خاص را با جلوه ای جذاب و متمايز بر ديوار داشته باشيد يا منظره ای ديدنی را روی ديوار خانه خود ايجاد كنيد، تنها راه، استفاده از كاغذ ديواری است؛ به خاطر داشته باشید که اجرای طرح های مختلف در رنگ آمیزی معمولا با محدودیت روبرو است. در بازار برخی از این کاغذدیواری های نقش برجسته به عنوان کاغذ دیواری های طرح برجسته قابل رنگ آمیزی نیز شناخته می شوند. از منظر طبقه بندی اتاق ها نیز می توانیم طراحی های کاغذ دیواری را دسته بندی کنیم. در نواحی مانند دور کانال کولر یا لبههای اطراف قرنیز پای دیوار و بازشوها با مشخص کردن خط برش و علامتگذاری و با استفاده از ابزار برش کاتر کاغذ دیواری را برش میزنند.

برای پاکسازی و آماده کردن دیوارها باید یک سطل را پر از آب گرم کنید و با یک اسفنج نرم آنها را پاک و تمیز کنید و اجازه بدهید که دیوار از نَم خشک شود. قبل از نصب، کارهایی از قبیل رنگ کردن درب و پنجرهها و… شما در زمان خرید کاغذ دیواری بایستی به رنگ سایر وسایل و اشیای خود در پذیرایی نیز توجه کنید و رنگی را انتخاب کنید که با سایر اشیای خانه تان هماهنگی داشته باشد. پیشرفت روزافزون تکنولوژیهای مرتبط با صنعت چاپ در دنیا و ظهور دستگاههای چاپ لارج فرمت این امکان را فراهم ساخته که بتوانیم محصولی دقیقا متناسب با ذائقه مشتری، با تنوع طرحها و سبکهای مختلف پیادهسازی و اجرا کنیم. آلبوم های کاغذ دیواری که در فروشگاه دکورچوب برای فروش وجود دارند؛ همگی به طور مستقیم توسط شرکت دکورچوب از بهترین کشور های دنیا و همچنین بهترین برندهای ایرانی وارد شده و در انبار فروشگاه نگه داری میشوند و همین مسئله باعث شده خرید دیوارپوش و تجهیزات دکوراسیون داخلی از شرکت دکورچوب با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر مراکز انجام پذیر باشد. چهار موردی که در این بخش از توضیحات عنوان کردیم تنها بخشی از انواع و اقسام کاغذدیواری است که در تمام دنیا وجود دارد.