اجرا و نصب کاغذ دیواری

همچنین هرچه طرح دیوار پوش کاغذ دیواری ریزتر باشد ، فضا بزرگ تر نشان داده خواهد شد و طرح های عمودی و با فاصله ، دیوارها را بلندتر جلوه می دهد و طرح های افقی ، محیط را وسیع تر از آنچه هست نشان می دهد. این کار باعث بلندتر نشان دادن اتاق شما خواهد شد. یکی از خصوصیاتی که باعث شده این کاغذ دیواری از سایر کاغذ دیواری ها متمایز شود این است که بعد از نصب هیچ درز و شیاری بین آن دیده نمی شود و نتیجه کار سطحی صاف و یکدست خواهد بود. اتاق خواب خانه شما بعنوان یکی از خصوصیترین فضاها دارای اهمیت بسیار بالایی است و باید در دکوراسیون داخلی و نحوه چیدمان آن دقت و توجه لازم را به کار برد. در دوران حکومت الیور کرامول تولید کاغذدیواری از سوی دولت مذهبی، عملی بیهوده به شمار آمد و متوقف شد. طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف یا جنگهایی که تجارت بین المللی را متوقف میکرد توان خرید این فرشینهها را نداشتند، برای روح دادن به اتاقهای خانه به کاغذ دیواری روی آوردند. وی که علاقهای خاص به شیوههای معماری و هنر مغرب زمین داشت، در زمان نوسازی کاخ گلستان با پوشاندن دیوارهای آن کاخ کاغذدیواریهای وارداتی از زمره نخستین افرادی شد که باب ورود این محصول را به ایران گشودند.

اگر وبسایتی ابزاری فراهم آورد که با یک اتاق مجازی، این خرید بصری را تقویت نماید و با ارائه اطلاعات کامل به مشتری در خرید آگاهانه کمک کند، بار سنگینی را از روی دوش خریدار برداشته است. حکومت کرامول، فرهنگی کسالت بار را بر مردم تحمیل کرده بود، از این رو پس از مرگش مردم به خرید وسایل خانگی رفاهی که در دوران وی ممنوع شده بود روی آوردند. به همین دلیل است که استفاده از آنها در اروپا محدود شده است. دلیل اول این است که چینیها مخترع کاغذ بودند و دلیل دوم میتواند این باشد که چینیها کاغذ برنج را 200 سال پیش از میلاد بر دیوارهای خود میچسباندند. در دیوارهای عمودی میتوانید طرحهای راه راه زیبا باشد. در آن زمان کاغذ دیواری به عنوان وسیلهای ارزان و موثر جهت روح بخشیدن به اتاقهای تاریک و تنگ طبقه کارگر از محبوبیت ویژهای برخوردار شد. میزان بهره مندی از نور طبیعی یا نور آفتاب و میزان استفاده از نور مصنوعی، اگر محیط مورد نظر شما از نور مناسبی برخوردار نیست سعی کنید از کاغذ دیواری هایی با تناژ رنگی روشن استفاده کنید. از طرفی این نوع از کاغذدیواری قابلیت شستشو دارد و همچنین هنگام نصب نیازی به کاغذکاری نیست.

البته گاهی بحث انتخاب از بین چند آلبوم نیست و خودشان طرحها را از ابتدا میسازند. قبل از انتخاب طرح دقت کنید که دیوارتان افقی است و یا عمودی. بزرگترین تصویر چاپی طاق نصرت که به سفارش مکسیمیلیان اول امپرطور روم مقدس در سال 1515 چاپ و تکمیل شد. همین طور در دیوارهای افقی طرحهای ساده و زیگزاگ میتواند زیبا باشد. توصیه می کنیم به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی کاغذ پیاده نمایید و به همراه داشته باشید. رنگ آميزی ديوارها كاری بسيار عالی و ايده آل است، اما به شرطی كه تمايل به تك رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده برای ديوار های مجاور استفاده كنيد. انتخاب آلبوم در این جا از دو قسمت قابل بررسی است. هر چند این مدل کاغذ دیواریها در اروپا به طور کامل منسوخ شدهاند اما کاغذدیواریهای پی وی سی پر کاربردترین نوع کاغذ دیواریها در ایران هستند.

در اواسط قرن هجده بریتانیا به اولین تولید کننده و صادر کننده کاغذ دیواری در اروپا تبدیل شده بود. کاغذ دیواری پشت تلویزیون، یک انتخاب کم هزینه و در عین حال بسیار قابل توجه و چشمگیر برای هر خانهای است. تا بتوانید با توجه با آن هدف، طرح و رنگ خود را انتخاب کنید. این دیوارپوش آنقدر نکات مثبت دارد که نتوانیم به این راحتی از آن چشم بپوشیم. میتوانید قسمتهای مشخصی را کاغذ دیواری کنید که زیبایی آن به چشم بیاید. کاغذ دیواری طبیعت از نظر جنس متریال و بافت، با انواع کاغذ دیواریهای معمولی تفاوتی ندارد، اما طراحی آن به گونهای است که به دلیل تصاویر زیبا و بعضا کاملا واقعی که دارند، منظره زیباتری ایجاد میکنند. نمونههای اندکی از الگوهای تکرار شونده کاغذ دیواریهای اولیه به جا مانده است، اما تعداد زیادی از کلیشههای اصلی که نمایانگر الگوهای تزیینی آن زمان میباشند هنوز هم دردسترس است. اگر که دیوارتان ترکهای زیادی دارد و یا این که محیطتان رطوبت زیادی دارد حتی الامکان از کاغذ دیواریهای pvc استفاده کنید. علاقه به طراحی با استفاده از نقوش طبیعی، حتی در قالب سبکهای هنری در طول تاریخ رایج بوده است.