اجرا و نصب کاغذ دیواری

با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های عمودی و با فاصله، می توانید دیوارها را بلندتر جلوه داده و این حسی را القا کنید که انگار سقف در فاصله ای مرتفع تر از ارتفاع واقعی اش قرار گرفته است. ایده ها را به صورت تصویری می توانید ببینید که برای آشنایی شما در رابطه با ست کردن اصولی در دکوراسیون داخلی است. تفاوت کاغذ دیواری سه بعدی با پوستر دیواری معمولی این است که طرحی که برای آن انتخاب و چاپ می­شود، در چشم بیننده به صورت سه بعدی دیده می­شود وگرنه از لحاظ نوع و کیفیت چاپ و کاغذ، لزوماً تفاوتی با کاغذ دیواری دو بعدی ندارد. شما می­توانید انواع طرح­های مختلف را برای چاپ سفارش دهید و مطابق با سلیقه خود، به خانه یا محل کار خود روح تازه­ای ببخشید. از انواع کاغذ دیواری چاپ شده میتوان به چاپ کاغذ دیواری سه بعدی، چاپ کاغذ دیواری هنری، چاپ کاغذ دیواری طرح مشاغل، چاپ کاغذ دیواری کودک و نوجوان و غیره اشاره کرد. ما انواع کاغذ دیواری را برایتان شرح دادیم اما شاید سوال دیگری که همواره مطرح می شود نحوه نصب کاغذ دیواری پذیرایی است.

اگر شما فردی هستید که هر چند سال یکبار میخواهید دکوراسیون منزل خود را تغییر دهید، شاید طول عمر فاکتور مهمی برایتان نباشد و رنگ را ترجیح بدهید. برخی از متخصصان دکوراسیون داخلی، کاغذدیواری با لایه وینیل را مناسب میدانند و توصیه میکنند؛ زیرا این مدل هم قابلیت شستشو دارد و هم کیفیت بسیار بالایی دارد. معمولا کاغذ دیواریهای مدل نانو، نسبت به سایر مدلها، قیمت بالاتری دارند. کاغذ دیواری هنری به عنوان یک نوع از پوستر دیواریهای چاپی جالب و کاربردی شناخته میشود که دارای طرح هنری خاصی است و میتوان آن را برای محیطهای داخلی مورد استفاده قرار داد. به عنوان مثال دیوارهای گچی نسبت به دیواریهای سیمانی یا چوبی پذیرش بهتری برای کاغذ دیواری دارند. برای مثال یک مرکز کمک آموزشی میتواند تصویر انیشتین به همراه فرمول مربوط به جرم و انرژی که توسط وی کشف شد را زینتبخش سالن ورودی خود نماید. دقت کنید که در صورت عدم همپوشانی درست این تکهها، تصویر زیبایی روی دیوار ایجاد نخواهد شد.

نوع دیگر از دیوارپوش وجود داشته که البته بسیار کمیاب نیز میباشد و از الیاف طبیعی درست شده است؛ در ساخت کاغذ دیواری الیاف طبیعی از نوعی چوب فنلاندی استفاده میشود، تمام ویژگی هایی که در سایر دیوارپوش ها وجود دارد در این نوع کاغذ دیواری نیز به کار رفته از جمله قابلیت شستشو، ضد حساسیت و سازگار با طبیعت از ویژگی های این محصول با الیاف طبیعی میباشد؛ اگر سطح کاغذ دیواری الیاف طبیعی را مشاهده کنید متوجه چوب و برگ های بسیار کوچک طبیعی بر روی آن خواهید شد که زیبایی آن را دو چندان کرده اند. برای چسباندن کاغذ دیواری جدید باید کاغذ دیواری قبلی به کل کنده شود و سطح کاملا سمباده زده و یکدست شود. در ادامه کار باید هر بار حدود ۵۰ سانتیمر از کاغذ پشت پوستر را جدا کنید و بخش جدا شده را با کاردک روی دیوار بچسبانید. از گذشته تا به امروز طرحهای گلدار کاغذ دیواری جهت دکوراسیون فضاهای داخلی منزل و محیط کار استفاده شده اند تا روحیه و منش جاری در طبیعت وارد فضا شده و روح بخش تعاملات روزانه ساکنین باشد.

فروش کاغذدیواری های جدید و بروز دنیا مناسب هر نوع دکوراسیون داخلی منزل. اگر شخصیت تنوع طلبی دارید از خرید کاغذدیواری های شلوغ اجتناب کنید و طرح های ساده تری را خریداری کنید. از این رو اگر منزل شما متراژ کمی دارد، استفاده از رنگ های روشن، همراه با طرح های ساده میتواند بهترین انتخاب شما باشد. مهندسان و طراحان قادر شدند با کمی خلاقیت و ابتکار کاغذ دیواری جدیدی را وارد بازار مصرف کنند . در اروپا اشرافزادگان به نقاشان سفارش نقاشی در ابعاد وسیع را میدادند تا از آنها برای پوشش دیوارهای منازل خود استفاده کنند. وجود تنوع در چاپ کاغذ دیواری اتاق کودک و نوجوان باعث شده است تا افراد و خانوادهها به این فکر باشند تا با یک هزینه معقول بتوانند دکوراسیون اتاق فرزندان را به شکل مناسب و دلخواه دربیاورند. 1. در اتاق نشیمن بهتر است از با الیاف طبیعی و پارچه ای استفاده کنید تا یک حس دوستانه و صمیمی به اطراف و اطرافیانتان منتقل شود.