اجرا و نصب کاغذ دیواری

چاپ اینترنتی کاغذ دیواری از طریق وب سایت این امکان را به شما میدهد که بدون اتلاف وقت به نتیجه مورد نظر برسید. کاغذ دیواری های Geometric Patterns : این نوع از کاغذ دیواری دارای طرح های هندسی می باشد. این کاغذ دیواری بازیافت پذیر بوده و ضد آلرژی و تولید سم می باشد و همچنین با استفاده از اسفنج خیس و کمی ماده تمیز کننده به راحتی قابل شیتشو است. اما انتخاب کردن یک نوع کاغذ دیواری مطابق با سلیقه خود در میان این همه طرح و نقش ، کاری بسیار دشوار و ترسناک است. میتوان کاغذ دیواری را به صورت کاملاً سفارشی و آماده خریداری کرد که هر کدام دارای ویژگیهای مخصوص به خود است. انتخاب هر یک از آنها بستگی به سلیقه، زمان و بودجه شما دارد. ونیل قابل شستشو بوده و در طول زمان لک کمتری به خود می گیرد و به دلیل جنس پلاستیکی بیشتر مورد استفاده در آشپزخانه می باشد. ونیل به دلیل جنس پلاستیکی ، در طول زمان موجب آلرژی شده و همچنین در صورتی که به مدت زیاد در برابر اشعه خورشید قرار گیرد ، به مرور آلرژی زا می باشد. گل های داماسک یکی از طرح های پر طرفد اتاق های پذیرایی می باشد.

به عنوان مثال کاغذ دیواری سه بعدی با طرح دریا و جنگل میتواند گزینه بسیار خوبی برای استفاده از منزل باشد؛ زیرا هم برای انسان یادآور مناظر طبیعی است و هم به فضای منزل وسعت میبخشد و باعث میشود که شخص احساس کند که واقعاً نزدیک دریا یا در دل طبیعت است. حتما بخوانید:با اصول اولیه دکوراسیون منزل آشنا شوید! چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری لارج فرمت دنیای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دستخوش تغییراتی اساسی شد به گونه ای که این چاپگر ها دست ما را در انتخاب،چاپ و تعویض طرح باز گذاشته اند . این مدل، به گونهای طراحی شده اند که در فاصله چند متری، کاملا برجسته و سه بعدی به نظر میرسند. در صورتی که میخواهید منزل یا محیط کاری و اداری خود را با پوستر سه بعدی تزئین کنید، کافی است سایز دیوار مورد نظر را اندازهگیری کنید و این سایز را در سایت والینو وارد کنید. همچنین تمام دیوارهای منزل را با پوستر سه بعدی تزئین نکنید؛ زیرا باعث خستگی چشم مخاطب میشود. زیرا شما هر سال نمیتوانید کاغذدیواری های منزل خود را نو کنید! هنگام خرید کاغذ دیواری، کیفیت هر یک از موارد بالا را در نظر بگیرید که در مورد خرید کاغذ دیواری برای اتاق شما وجود دارد.

باید کاغذ دیواری که از ضخامت مناسبی برخوردار است انتخاب کنید تا زیر کار مشخص نشود. بهتر است در انتخاب پوسترها از میان کاتالوگها محتاط باشید، زیرا ممکن است طرحی که انتخاب کردهاید پس از اجرا شما را به شکل منفی غافلگیر کند. این کاغذ دیواری ها از لحاظ ابعاد و اندازه تغییر حالت نمیدهند و در هنگام نصب آنها نیازی به چسب زدن دوباره نیست و تکه ها به صورت پشت سر هم نصب می شوند. به همین علت پس از مدتی از نصب کاغذ دیواری روی رنگ پلاستیک کاغذ دیواری و رنگ با هم کنده خواهند شد. سپس این ابعاد را به والینو بدهید تا طرح مورد نظر مطابق با سایز شما تولید شود. یکی از نقاط تمایز فروشگاه والینو با سایر رقبا این است که محصولات خود را با مناسبترین قیمت ممکن ارائه میدهد تا بتواند به مشتریان بیشتری خدمت کند و نیاز طیف گستردهتری از جامعه را برآورده سازد. برای این منظور از دستگاه بخارکننده چسب کاغذ دیواری استفاده میشود که با برق کار میکند. پیش از انتخاب کاغذ دیواری ، باید توجه داشته باشید که هر نوع یا رنگ از کاغذ دیواری را برای کدام اتاق استفاده می کنید؟ اگر در خانه اجارهای زندگی میکنید یا دوستدار تنوع بوده و هر از چندگاهی دکوراسیون خود را تغییر میدهید، توجه به این مساله مهم است و میتواند روی نوع کاغذ دیواری که انتخاب میکنید تاثیر بگذارد.

هزینه نصب کاغذ دیواری با در نظر گرفتن عرض هر رول از کاغذ های دیواری محاسبه می شود. نصب دیوار پوش ضد آب مانند کاغذ دیواری نانو و پی وی سی برای سرویس بهداشتی با رطوبت معروفی که دارد، بسیار پیشنهاد میشود. از کاغذ دیواری پارچه ای بیشتر در محل هایی که رطوبت کمتری دارد استفاده می شود مثل اتاق نشینمن یا اتاق کنفرانس ها. کاغذ دیواری های Floral : این کاغذ دیواری ها دارای طرح های گل و بوته و طرح های انتزاعی می باشند. همچنین دارای قیمت بالاتری نسبت به کاغذ دیواریهای معمولی است. اسپرت : این نوع کاغذ دیواری دارای طرح های خاص و اسپرت با الگو های هندسی می باشد. کاغذ دیواری ونیل : این کاغذ دیواری از جنس کاغذ با لایه ای از پی وی سی یا پلی ونیل کلراید می باشد. پی وی سی نوعی پلاستیک با دوام می باشد که در این نوع از کاغذ دیواری ها به عنوان ماده اصلی مورد استفاده قرار می گیرد و قطر آن نسبت به کاغذ دیواری نانوون بیشتر است. طرح های کاغذ دیواری کودک مرتب تغییر می کند.