اجرا و نصب کاغذ دیواری

بعد از تمیز کردن محل مورد نظر از کاغذ دیواری و پوستر دیواری با یک دستمال خشک رطوبت روی سطح مورد نظر را بگیرید و کاغذ دیواری را کاملا خشک بفرمایید. از آن جایی که ممکن است گرد و خاک روی کاغذ دیواری را بپوشاند؛ شما با آسانی میتوانید کاغذ دیواری را تمیز کنید. تصاویر بر روی این کاغذ دیواری ها با کیفیت بسیار بالایی چاپ می شوند که البته میزان این کیفیت به نوع رنگ و چاپ آن ها بستگی دارد. چاپ کاغذ دیواری و پوستر دیواری لارج فرمت دنیای طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی دستخوش تغییراتی اساسی شد به گونه ای که این چاپگر ها دست ما را در انتخاب،چاپ و تعویض طرح باز گذاشته اند . برای مشاوره خرید کاغذدیواری پذیرایی هم میتوانید با کارشناسان ما در صفحه تماس با ما ارتباط برقرار کنید و بهترین انتخاب و خرید کاغذدیواری برای پذیرایی را داشته باشید. این کار را میتوان با یک دستمال نمدار انجام دهید. توصیه «درجه» به شما این است که همیشه یک رول اضافی هم خریداری کنید.

ممکن است رنگ دکور فضاهای مختلف منزلتان با هم فرق کند، توجه داشته باشید که در چنین شرایطی کاغذ دیواری سالن پذیرایی باید متفاوت با کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه باشد. پس از ساخت مواد ، با استفاده از مواد آکرلیک ، کاغذ تقویت شده و با رنگدانه های مختلف به آن نوعی تاری می بخشند. سبک کاغذ دیواری مدرن: ظهور انقلاب صنعتی و استفاده از ماشین، در همه ابعاد زندگی انسان تاثیر گذار بوده است و سبک جدیدی از زندگی، بدون تجملات و اشراف گرایی های گذشته را به وجود آورده که منجر به ساخت خانه های به روز تر و دور شدن از سبک قدیمی شده است که این سبک را مدرن نامیده اند. آلبوم عکس ها و فیلم های قدیمی را نگاه کنید؛ چه نکته ای در دکوراسیون منزل نظرتان را جلب می کند؟ به طور مثال با توجه به کلاسیک یا مدرن بودن دکوراسیون شما باید از یک کاغذ دیواری متناسب با آن استفاده کنید. در انتخاب کاغذ دیواری یه مسئله مهم دیگر که وجود دارد این است که اتاق خواب برای چه کسی است انتخاب کاغذ برای اتاق خواب کودک ، اتاق خواب برای نوجوان پسر یا برای اتاق خواب دخترانه بسیار متفاوت است و باید طرح و رنگ آن متناسب با آنها انتخاب انتخاب شود.

همینطور کاغذ دیواری باید طرحی متناسب با فضای منزل داشته باشد. از رنگ، نوع طراحی و جنس گرفته تا سبک کاغذ دیواری، همگی در زیبایی و دلنشینی فضای خانه، یا بالعکس دلگیر و زننده کردن فضا موثر است. این ویژگی در کاغذ دیواریهای با کیفیت وجود دارد و از آنجا که جنس مواد به کار رفته شده در آنها خوب است؛ بوی بد و آلرژی زا تولید نمیکنند. از مطرحترین آلبومهای کاغذ دیواری تولید شده در کشور چین با برند گرند دیزاین در حال عرضه در بازار است. به طور مثال برای انتخاب کاغذ دیواری اتاق کودک باید از رنگهای شاد استفاده کرد. در مثال دیگر، خانههایی که دیوارهای کوتاهی دارند برای بلندتر نشان دادن ارتفاع دیوار بهتر است از طرحهای راه راه عمودی استفاده شود. کاغذ دیواریهایی که ضخیمتر هستند؛ این لایه ضد آب را دارند و مرغوبترند. کاغذ دیواری عیوب روی دیوار را که رنگ نمی پوشاند، می پوشاند. شما از روی ضخامت کاغذ دیواری میتوانید دوام آن بررسی کنید.

اگر کاغذ دیواری با کیفیتی را انتخاب کرده باشید؛ در برابر تابش مستقیم آفتاب رنگ خود را از دست نمیدهد. حتما به این نکته توجه کنید که کاغذ دیواری را برای چه هدفی می خواهد ;تا بتوانید با توجه با آن هدف، طرح و رنگ خود را انتخاب کنید. اگر قصد خرید کاغذ دیواری را دارید؛ بهتر است قبل از آن ویژگیهای یک کاغذ دیواری خوب را بشناسید. برای مثال کاغذ دیواری طرح سنگ ممکن است فضا را سرد کند؛ اما کاغذ دیواری طرح چوب محیط خانه یا محل کار را گرمتر و صمیمیتر میکند. طرحهای سه بعدی را برای ورودیها، بخشهایی که بیشتر در دید هستند و مکانهای خاص به کار ببرید. به طور مثال برای فضاهای کوچک بهتر است از رنگهای ملایم و روشن و طرحهای سادهتری استفاده شود. جنس این کاغذ دیواری از الیاف شیشه ای بهم بافته می باشد. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی بر قیمت این محصول و به طور کلی بر قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است که از جمله آن میتوان به جنس کاغذ، نوع آن، اندازه ای که برای دیوارها استفاده می کنید و همچنین هزینه های جانبی اشاره کرد. قاب کاغذ دیواری از جنس پلی اورتان بوده و رنگ آمیزی شده است.