از کجا کاغذ دیواری با بهترین قیمت بخریم؟

خرید کاغذ دیواری در طرحها و جنسهای مختلف، دستتان را برای استفاده از مصارف مختلف آن کاملا باز میگذارد. این طرحها بیشتر شامل گلها و سایر اشکال مختلف طبیعت است. یا مثلا رنگ نارنجی روحیه بخش و شاد کننده است. یا مثلا رنگ بنفش آرام بخش و دارای یک حس سلطنتی و شکوه است که باعث کاهش فشار خون و کم کردن ترشح غدد می شود. این مقدار پِرتی برای همسان کردن بالا و پایین دیوار و تنظیم گل ها و طرح های کاغذ دیواری مورد نیاز است. وجود دارند. مشخصه آنها ضد آب بودن آنهاست و بسیار مناسب استفاده در محیط های مرطوب مثل آشپزخانه هستند. این کفپوش ها از خاک رس و سفال درست می شوند و در دو نوع بدون لعاب و لعاب دار به صورت مات و براق وجود دارند. به صورت واضح تر یعنی می توانید دیگر از رنگ سفید برای سقف و دیوارهای خود استفاده نکنید. در صورت استفاده در داخل حتما باید از سیستم گرمایش از کف استفاده شود چون سطح سردی دارند. ولی باید مبلمان خود را طوری بچینید که مساحت خانه شما بیشتر از حد معمول به نظر برسد و از طرفی مرتب باشد.

کاغذ دیواری های فویلی بهترین انتخاب برای اتاق های کوچک هستند چرا که با بازتاب نور کمی که دارند و حالت آینه ای که پیدا می کنند اتاق را روشن و دلباز می کنند. انواع کاغذ دیواری برجسته به خوبی با مبلمان نیز هماهنگ میشوند، و به عنوان دیوارپوش پذیرایی کاربرد زیادی دارند. یکی از بهترین و مهمترین دیوارپوش هایی که برای تزیین دیوارها در محیط های داخلی استفاده میشود، کاغذ دیواری یا والپیپر نام دارد؛ استفاده از کاغذ دیواری برای تغییر دکوراسیون منزل این روزها تبدیل به یک امر کاملاً رایج شده است، اصلاً وقتی حرف از تغییر دکوراسیون منزل میزنیم ناخودآگاه به یاد خرید کاغذ دیواری می افتیم. کاغذ دیواری سه بعدی: این دیوارپوش جدید ترین و مدرن ترین نوع کاغذ دیواری پذیرایی است. توجه کنید که اگر محیط شما مرطوب است بهتر است از ترموود استفاده کنید. کاغذ دیواری ها نیز در دسته های مختلفی تولید شده اند که اکثر آنها قابل شستشو و تمیز کردن هستند و همین امر سبب شده است که در سالیان اخیر جایگاه ویژه ای در بین مشتریان ایجاد کنند البته کلمه قابل شستشو شاید واژه چندان مناسبی نباشد و به جای آن می توان از واژه قابل تمیز کردن استفاده کرد.

۷- کاغذ با روکش وینیل سخت، جامد و طرح برجسته: این نوع کاغذدیواری هم از لمینت کردن ورقه ای از وینیل جامد روی زیرلایه کاغذی ساخته می شود و به وسیله حرارت نقش های برجسته ای را روی نمای آن ایجاد می کنند. برخی افراد آن را روی دیوار منزل خود میچسباندند و برخی دیگر هم آن را به صورت آزاد نصب میکردند. برای نصب کاغذ دیواری ابتدا باید ارتفاع و عرض دیوار را اندازهگیری کرد و بر اساس آن رولهای کاغذ دیواری را در صورت نیاز برش زد و به نحوی کنار هم قرار داد که از نظر الگویی تراز شوند. اگر دکور خانه شما به صورت مدرن و فانتزی یا به عبارتی اسپرت است، بهتر است کاغذ دیواری خود را نیز در همین سبک و از دسته کاغذ دیواری اسپرت انتخاب کنید. همانطور كه گفتيم، به دليل وجود تنوع بسيار زياد كاغذ ديواری ها و احتمال گنگ شدن هنگام خريد، مهم است كه حتما قبل از اينكه برای خريد بيرون برويد، ايده و طرحی را در ذهن داشته باشيد و كاملا بدانيد كه چه ميخواهيد. توصیه می کنیم قبل از انتخاب هرکدام حتما نمونه کارها و موارد اجرا شده را ببینید. چون اگر یک مورد را انتخاب و اجرا کردید تقریبا راه برگشت خیلی سخت است!

مثلا اینکه توصیه می شود تا حد ممکن سعی کنید مبلمان منزل را از دیوارها فاصله داده و در مرکز خانه بچینید. برای نصب کاغذدیواری احتیاجی ندارید که کل وسایل خود را جابه جا کنید و دوباره بچینید. قیمتی که در آلبوم ها برای هر نوع کاغذ دیواری قید شده است برای یک رول از آن است. کاغذ دیواری طرح راه راه میتواند در هر اتاق و با هر سبک و اندازه ای مورد استفاده قرار بگیرد. بر اساس سلیقه، چیدمان و نوع وسایل منزل می توانید از رنگ های دیگر مثل زرد، آبی، سبز، قرمز و رنگ های دیگر برای نقاشی دیوارهای و سقف خود استفاده کنید. پوسترهای سه بعدی با جلوه های زیبایی که به محیط خانه می دهند باعث می شود که یک دکوراسیون داخلی مدرن زیبا ایجاد کرد. یکی از پرطرفدارترین این محصولات که قابلیت شستشو نیز دارد، کاغذ دیواری سه بعدی است. چیدمان مبل های شما باید به گونه ای باشد که اولا همه فضاهای در دسترس برای نشستن را پر کند و از طرفی آن قدر زیاد نباشد که رفت و آمد را سخت کند. هنگام خرید باید به چه نکاتی دقت کرد؟ خلاصه اینکه حتما برای انتخاب رنگ به این نکات روانشناسی نیز دقت کنید.