استفاده از کاغذ دیواریهایی برچسبدار

پیش از هر چیز این را بدانید که کاغذ دیواری سه بعدی، یک روند مد روز در طراحی داخلی است که با وجود جذابیتهایش هنوز خیلی گسترده نشده. ارائه ی انواع طرح های مدرن روز با قیمت مناسب و کیفیت نصب مطلوب. کاغذ دیواری ایرانی و خارجی با قیمت های متنوعپخش و توزیع و نصب کاغذدیواری با حداقل قیمت و کیفیت بسیار مناسب. برای انتخاب دیوار شاخص دیواری دیواری را انتخاب کنید که کوچک نباشد زیرا خانه را کوچک و نامنظم نشان میدهد.یکی از انتخاب های مناسب دیوار شاخصی دیواری است که مبلمان سه نفره ای که جلوی آن قرار داردوهمین طور در اتاق خواب دیواری که تخت خواب به آن تکیه دارد دیوار شاخص مناسبی است. پس از انتخاب نوع کاغذ دیواری و نصاب ماهر در این زمینه، کار اجرای کاغذ دیواری در اسرع وقت برای شما انجام میگیرد. اگر کاغذ دیواری شما دو رنگ است از رنگی که کمتر استفاده شده است در رنگ پارچه مبلمان استفاده کنید. همان طور که میدانید رنگ خاکستری براق با هر رنگی ، ست میشود و محیط خانه را زیبا می کند ، از کاغذ نقره ای بدون هیچ دغدغه ای استفاده کنیم . شما میتوانید تعدادی تابلو را روی دیوار قرار دهید و به صورت سلیقه ای چیدمان کنید به صورت افقی یا عمودی، اگر قاب عکس ها روشن باشد میتوانید کاغذ دیواری انتخاب کنید که یکی ۲ درجه از رنگ قاب عکس شما تیره تر یا روشنتر باشد.به صورت مثال کاغذ دیواری راه راه سنتی هستند اما طرح شیک و مناسبی به نظر میرسد مخصوصا راه راه افقی که خانه را بزرگتر نشان میدهد.

2. پوستر سه بعدی در انواع طرح ها و رنگها و اندازه دلخواه شما مشتریان عزیز .. . خوب است درباره نامهای مختلف کاغذ دیواری سه بعدی هم اطلاعاتی کسب کنید، از این نوع کاغذ دیواری با عنوانهای «پوستر سه بعدی» و «پوستر سه بعدی» هم نامیده میشود. فروش انواع کاغذ دیواریفروش و نصب انواع کاغذ دیواری در انواع طرح ، رنگ و قیمت های مختلف . در طرح ها و نقش های مختلف. از آنجا که فروشندگان و نمایندگی های کاغذ دیواری ها در سراسر کشور از ارزش نتایج مربوط به نصب صحیح کاغذ دیواری آگاه هستند، حساسیت بسیاری در این خصوص به کار گرفته و سعی می نمایند از بهترین و با سابقه ترین نصاب ها و وسایل ممکن جهت نصب کاغذ دیواری استفاده نمایند. بنابراین در راهروهایی با عرض کم و فضاهایی با سقف کوتاه می توان از این کاغذدیواری استفاده کرد. بیشتر کاغذ دیواری های برچسبی و پشت چسب دار را میتوان با اضافه کردن آب ، با استفاده از بخارشوی یا مواد شیمیایی خاصی خراش داد و پوسته پوسته کرد.

در فضاهایی که رطوبت، چربی و احتمال لکه گرفتن وجود دارد میتوان از این کاغذدیواری استفاده کرد. استفاده از این کاغذ دیواری را برای اتاق خواب بزرگسالان توصیه میکنیم. بعد از اینکه دیوار خشک شد از یک سنباده یا کاردک برای از بین بردن ناصافیهای سطح دیوار کمک بگیرید. خانه ای که سقف آن روشن باشد اما دیوارها و پارکت آن تیره یاشد خفه به نظر میآید و دلگیر کننده است به علت اینکه نور خانه از بالا فقط به چشم میخورد. سلام من آلبوم بونیتو نیاز دارم که کره ای هست ولی در این صفحه موجود نیست این البوم را دارید؟ با دانستن این موضوع میتوانید مساحت کلی دیوارها را بر مساحت رول تقسیم کنید تا ببینید به چند عدد رول کاغذ دیواری نیاز دارید. بنابراین با یک محاسبه سر انگشتی بدین معنی که زحمت بکشید و متر را اماده کنید همراه با یک قلم و کاغذ، اکنون نیاز است که محیط منزل را به دست بیاورید، دیوار را متر بزنید (طول ضربدر عرض) تا ابعاد دیوار به دست بیاد، اکنون با توجه به مطلبی که در بالا خدمت شما عنوان شد که هر رول کاغذ دیواری 5 متر را حدودی جواب میدهد، دیگر خرید رول کاغذ دیواری برای شما اسانتر شده است یعنی الان دیگر شما میدانید چند رول کاغذ نیاز دارید.

این دکوراسیون این عیب را دارد که برای هر فضایی مناسب نیست و حجم زیاد آن میتواند چشم را خسته کند. حدالامکان سعی کنید دیواری که در و پنجره دارد را انتخاب نکنید چون دیوار مناسبی نیست ولی دیواری که شومینه دارد میتواند دیوار شاخص فوق العاده ای باشد زیرا تنها دیواری را که به خودی خود جلب توجه میکند یا دیوار پشت تلویزیون هم دیوار مناسبی است . البته اگر مشکلی از بابت پرداخت قیمت کاغذ دیواری پذیرایی ندارید، چون قیمت این نوع کاغذ دیواری کمی بالاست! 7. کاغذ دیواری حال و پذیرایی باید جنس مقاومی داشته باشد.یعنی گرماژ بالا باشد تا از آسیب های احتمالی در امان بماند. با نیازهای شرکت های تولید و عرضه و فروش انواع کاغذ دیواری آشنا هستیم و به لطف خدا امیدواریم که بتوانیم سرویس دهی کیفی، تخصصی و قابل قبولی را ارائه کنیم. بازسازی و کابینت و کنافطراحی داخلی ، طراحی دکوراسیون ، طراحی نما ، اجرای اسکلت فلزی و بتن و قلاب و آرماتور بندی نصب کاغذدیواری و اجرای پتینه و آیینه و اجرای لمسه و ایینه طراحی و اجرای کابینت و کمد دیواری و اجرای تخصصی نصب کناف ، پارکت ، کفپوش ، سنگ طراحی داخلی .