انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

رول در انبار خود موجود می کنم و این آلبوم را در بین فروشگاه داران توزیع می کنم تا از روی آنها سفارش ثبت کنند بعد از گذشت مدتی تمامی طرح های پرطرفدار زیبا و روشن پرفروش آن آلبوم فروخته می شود و موجودی این طرح های زیبا و پر طرفدارتر از آلبوم در انبار صفر می گردد و طرح های پرفروش آلبوم دیگر در انبار موجود نیستند و تنها طرح هایی از آلبوم در انبار موجود هستند که به هر دلیلی خریداران چندانی نداشتند و وقتی یک آلبوم وارداتی از کاغذ دیواری که بسیاری از طرحهای آن در انبار موجود نمی باشد بسیاری از فروشگاه داران دیگر این آلبوم را در معرض نمایش مشتریان قرار نمی دهند و این امر سبب می شود آن دسته از طرح ها ازالبوم که خریداران کمتری داشته و در این مدت کمتر مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند در انبارها بمانند و دیگر فروش نروند. درواقع پوستر همان کاغذ دیواری ست با این تفاوت که طرح و سایز به سفارش مشتری انتخاب می شود و معمولا جنس آن نیز کیفیت نسبتا کمتری درمقایسه با نمونه های دیگر دارد. یک نکته مهم دیگر این است که لزومی ندارد برای کل دیوار های پذیرایی خود از کاغذ استفاده کنید.می توانید یک نکته کانونی در دکوراسیون خود انتخاب کرده و در آن قسمت از کاغذ مناسب استفاده کنید.

کاغذ دیواری از چه چیزی ساخته شده است؟ ممکن است با این سوال مواجه شوید که آیا نصب کاغذ دیواری رو گچ امکان پذیر است؟ از این رو با توجه به نوع فضا و نیازمندی های آن به انتخاب هر یک از اجزا مورد استفاده در محیط خود بپردازید. جذب نور: یکی دیگر از معایب کاغذ دیواری جذب نو است، که ساعث میشود فضا تاریکتر و کوچکتر از آنچه است به نظر برسد. تکههای چوبهای نازکی که در طرح این کاغذ دیواری دیده میشود شما را به یاد طبیعت میاندازد، و جذابیت و گرمای عجیبی به فضای شما میدهد؛ آنقدر که گاهی افراد این سبک دیوارپوش را به نقاشی ساختمان مدرن ترجیح میدهند. خرید کاغذ دیواری برای تمام بخشهای منزل گاهی باعث خستگی چشم و بیتفاوت شدن انسان به تنوع ایجادشده میشود. انواع ارزان قیمتی از کاغذ دیواری در بازار به فروش میرسد که نسبت به دیگر انواع رنگآمیزی دیوار بسیار به صرفه تمام میشود.

یادتان باشد دکوراسیون خانه شما باید بر اساس سلیقه خود شما و خانواده تان باشد نه اطرافیان چرا که ساعات زیادی از عمرتان در خانه سپری می شود و بایستی محیط دلنشینی برایتان باشد. کاغذ دیواری بافت دار زیبایی زیادی به محیط میدهد. اگر در حال حاضر دارید در مورد انتخاب بین انواع طرحهای پارچه ای، کاغذی، نقش دار و طرح دار کاغذ دیواری ها فکر میکنید در این جا می توانید با نکات لازم در انتخاب کاغذ دیواری آشنا شوید. در رابطه با قیمت کاغذ دیواری باید بگوییم که قیمت مدلهای ساده آن در مقایسه با مدلهای طرح دار بیشتر است، چرا که کاغذ دیواریهای ساده همواره مورد استفاده قرار میگیرد و در واقع از مد نمیافتند.. در واقع مهمترین دلیل آن، این است که کاغذ دیواری به شما این امکان را میدهد که بتوانید فضای مورد نظر خود در هر کجای خانه، کوچک یا بزرگ نشان دهید، علاوه بر آن خلوت بودن و آرامی خانه شما میتواند به نوع طرح کاغذ دیواری شما بستگی داشته باشد. روش نصب کاغذ دیواری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چراکه نصب نادرست می تواند علاوه بر خسارات مالی ای که به شما وارد می کند، زیبایی محیط خانه را تحت تاثیر قرار دهد.

رنگ هم تنوع زیادی دارد و شما می توانید دیوار خود را به هر رنگی که دلتان میخواهد رنگ کنید، اما مطمئننا تنوع رنگ به کاغذ دیواری نمیرسد. با گذشت زمان ممکن است کاغذ دیواری قبلی باعث ایجاد هوا و فاصله در کاغذ دیواری جدید شود و خسارات زیادی به بار آورد. نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری قبلی یکی از اشتباهاتی است که بسیاری از افراد انجام می دهند و از نتیجه ی آن پشیمان می شوند. نصب دیوار پوش ضد آب مانند کاغذ دیواری نانو و پی وی سی برای سرویس بهداشتی با رطوبت معروفی که دارد، بسیار پیشنهاد میشود. این کاغذ دیواریها دارای بستری از الیاف دراز سلولزی بافته نشده هستند ، بسیاری از این کاغذ دیواریها بدون لایه محافظ وینیل ساخته میشوند تا بهترین سازگاری را با محیط زیست داشته باشند ، عدم استفاده از لایه وینیل این نوع کاغذ دیواریها را بعنوان کاغذ دیواری ” قابل تنفس ” معروف کرده و از این نظر بهترین گزینه برای محیط های نشیمن با رطوبت کم هستند لیکن عدم وجود لایه باعث میشود این کاغذ دیواری غیر قابل شستشو باشد. طرح هایی که با اشکال هندسی باشند و یا حالتی طبیعی مانند کهکشانی داشته باشند گزینه های بهتری هستند.