انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

سلام میشه به شرکت مراجعه کنیم و نمونه های کاغذ را از نزدیک ببینیم؟ کشور های زیادی هستند که در صنعت کاغذ دیواری فعالیت میکنند اما بر خی از انها زبانزد سایرین هستند مانند بلژیک آلمان، ایتالیا و امریکا که دارای شرکت ها با برند های بسیار معتبر هستند و محصولات این شرکت در سالهای قبل در بازار خیلی بیشتر به چشم میخورد متاستفانه در سالهای اخیر به علت بعضی از تنش های سیاسی و تحریمها واردات کاغذ دیواری دچار مشکلاتی شد و کمتر شاهد محصولاتی بااین برندها هستیم البته جای خالی این برند ها را نه تنها در ایران بلکه سایر کشورها محصولات برندهای چینی پر کرده و اگر هم بخواهیم منصفانه نظر بدهیم این محصولات هم از لحلظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت در سطح مطلوبی قرار دارند. سختی کار رنگ آمیزی:کاغذ دیواری به عنوان پوششی برای دیوار توانسته است در سالیان اخیر جایگاه ویژه ای در میان مشتریان پیدا کند و به عنوان جایگزین اصلی نقاشی ساختمان معرفی شده است.

کاغذ دیواری ها نیز در دسته های مختلفی تولید شده اند که اکثر آنها قابل شستشو و تمیز کردن هستند و همین امر سبب شده است که در سالیان اخیر جایگاه ویژه ای در بین مشتریان ایجاد کنند البته کلمه قابل شستشو شاید واژه چندان مناسبی نباشد و به جای آن می توان از واژه قابل تمیز کردن استفاده کرد. کاغذ دیواری پی وی سی با روکش وینیل از مدلهای مقاوم این دیوار پوش است که به این راحتی نمیتوان روی آن خط و خراش ایجاد کرد. انواع کاغذ دیواری رولی بر اساس جنس :به طور کلی کاغذ دیواری های رولی به دو دسته وینیل با روکش پی وی سی و نانوون که اخیرا وارد بازار شده است می توان تقسیم بندی کرد. در انتخاب کاغذ دیواری توجه داشته باشید که استفاده ترکیبی از طرح ها می تواند بسیار اثربخش تر باشد و زیبایی چند برابری به محیط ببخشد. برای انتخاب طرح کاغذ دیواری برای هر محیط چه اتاق خواب چه سالن نشیمن چه سالن پذیرایی و حتی محیط های اداری، ابتدا و در اولین گام دیوارهای اصلی را مشخص کنید. اتاق خواب یک مکان برای خواب می باشد و ما برای این منظور طرح هایی را ارایه کرده ایم تا با این محیط سازگار باشد.

انتخاب طرح جهت ست بستن و چیدمان مناسب:یکی از مهمترین و حساس ترین مراحل خرید و نصب کاغذ دیواری برای یک محیط انتخاب صحیح طرح جهت ست بستن و چیدمان مناسب وسایل می باشد. برای تمیز کردن کاغذ دیواری از دستمال تنظیف مناسب استفاده کنید و به هیچ عنوان از دستمال های با سطح زبر استفاده نکنید چون ممکن است سطح کاغذ دیواری و پوستر دیواری شما را خراشیده کند و از بین ببرد. در هر زمان فقط یک قسمت از کاغذ دیواری را تمیز کنید. در ایران اولین بار در زمان ناصرالدین شاه قاجار کاغذ دیواری به کشور وارد شد. برجستگی آن به حدی بوده که چنانچه بر روی آن دست بکشید، به راحتی متوجه برجسته بودن طرحهای کاغذ دیواری خواهید شد. همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم طرح های 3D اکنون جدید ترین طرح کاغذ دیواری در بازار هستند. متر. این در حالی است که پوستر دیواری یا کاغذ دیواری سه بعدی در ابعاد دلخواه شما و برای شما به صورت مجزا ساخته می شوند تولید می شوند.

کاغذ دیواری سه بعدی با حفظ کارایی کاغذ دیواری ساده به عنوان نوعی دیوار پوش در طراحی و دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. کاغذ دیواری کاغذی جزو نازک ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار هستند. در صورتی که طرحهای موجود در گالری ما مطابق با خواست و سلیقه شما نبود، و یا شما فایل آماده چاپ طرح کاغذ دیواری خود را دارید، کافیست آن را برای ما ارسال کنید و کاغذ دیواری مورد علاقهتان را با بهترین کیفیت متریال و چاپ درب منزل یا محل کارتان تحویل بگیرید. کاغذ دیواری در رول هایی با اندازه 5.3 متر مربع، 16 متر مربع و 7 متر مربع در بازار ایران موجود است. برای دیوارهای قدیمی که پیش از رنگ نیاز به تعمیرات اساسی دارند، انتخاب کاغذ دیواری به عنوان پوشش دیوار، انتخابی مناسب است. سعی کنید شرایط محیط را برای انتخاب جنس در نظر بگیرید. خرید و انتخاب کاغذدیواری برای استفاده در معماری داخلی خانه شما می تواند بر اساس موارد زیادی صورت بگیرد ولی سلیقه و ذوق خود شما نیز تاثیر به سزایی در این روند دارد. نصب این کاغذ دیواری با چسب مخصوصی که انعطاف پذیری بالایی دارد صورت می گیرد.