انواع کاغذ دیواری (پذیرایی و..) + مزایا و معایب – خدمت از ما

کاغذ دیواری های پارچهای، نسبتاً سنگین هستند و به همین خاطر، عایق بسیار مناسبی برای صدا و حرارت محسوب میشوند. کاغذ دیواری های نخی، عایق خوبی برای صدا و حرارت نیز محسوب میشوند و برای اکثر اتاقها مناسباند. برای نصب کاغذدیواری نخی، فقط کافی است که چسب را روی دیوار پخش و کاغذدیواری را بگسترانید. رنگ اصلی و ذاتی پی وی سی، سفید رنگ و یا درختچهایی است و همین رنگ باعث میشود؛ چاپ طرح بر روی آن نتایج مطلوبی را نیز در پی داشته باشد. بهتر است از کاغذ دیواری در محیط خشک استفاده کرد. دومین نکتهای که باید آن را لحاظ کرد توجه به اندازه دیوارهاست؛ زیرا مقدار مورد نیاز جهت خرید کاغذ دیواری به دست آمده و هنگام نصب کاغذ دیواری دچار اضافات یا کاستی نخواهیم شد. مواد شیمیایی مخصوص کندن کاغذ دیواری را میتوان از فروشگاههای رنگ و ابزار فروشی تهیه کرد. این نوع کاغذ دیواری ها گران هستند و بهتر است که از آنها برای محیطهای لوکستری استفاده کنیم. با استفاده از کاغذ دیواری های مدل کاریزما (Wallpaper Model charisma) میتوانید تجربه ای از یک دکوراسیون لوکس و مدرن را با نصب سریع و آسان از بافت های گرم و سرد و حتی جذاب را در منزل و محل کار داشته باشید.

در دکوراسیون ویلا با آنکه نماسازی و محوطه سازی در اولویت اول قرار دارد، دکوراسیون داخلی و کاغذ دیواری هم بسیار مهم است. و همینطور پارچه هماهنگ با اون فابل سفارش در انواع سایز هست . چسب های کاغذ دیواری به صورت پودر می باشند که در آب حل می شوند که نسبت استفاده از آب نسبت به چسب کاغذ دیواری بسیار مهم است و با توجه به چسب های مختلف با برندهای مختلف این نسبت متفاوت است که باید حتما رعایت شود. کاغذ دیواری های کاریزما صد در صد قابل شستشو و ضد لک هست. کاغذدیواری از جنس کاغذ باید قبل از نصب، آغشته به چسب شود و به همین خاطر، باید چند دقیقهای صبر کنیم تا چسب به خورد آن برود که متأسفانه این اتفاق میتواند منجر به تغییر ابعاد کاغذ دیواری شود. بنابراین باید از قبل مساحت مورد نظر برای اجرای کاغذ دیواری را اندازه گیری کرده باشید. بنابراین اگر قصد اجاره خانه را دارید و میخواهید دستی به سر و روی خانهتان بکشید این کاغذ دیواری مناسب شماست. البته برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب برای محیطی که در آن زندگی یا کار میکنید، باید به موارد مختلفی دقت کنید که دانستن آنها خالی از لطف نیست!

به دلیل وجود الگو و مدلهای مختلف شما میتوانید آزادانه مدل خود را انتخاب کنید و محیط زندگی خود را زیبا سازی کنید . در صورتی که تمایل دارید منزل خود را با کاغذ دیواریهای قدیمی تزیین کنید، پیشنهاد میشود کاغذدیواری داماسک خریداری کنید که از دهه 50 و 60 شمسی به یادگار مانده است و منازل آن دوران را به آدم یادآوری میکند. از کجا کاغذ دیواری با بهترین قیمت بخریم؟ بزرگترین مزیت آنها قیمت پایینشان است. جوهر مورد استفاده در این دستگاهها بدون بوی نامطبوع و تولید گازهای سمی و یا ایجاد هرگونه عوارض جانبی برای انسان است. کاغذ دیواری روی دیواری که قبلاً خالی بوده، جزئیات ایجاد می کند. چهارمین نکته نیز آن است که از کاغذ دیواری استفاده شود که قابل شستشو و ضد حساسیت بوده و دود و بو را به خود جذب نکند. هدف والینو ارائه خدمات آنلاین برای سهولت در خرید مشتریان بوده تا آن ها با صرف زمان کمتری، بهترین محصول خود را خریداری نمایند. بعلاوه اینکه، کاغذ دیواریهایی که به عنوان قابل شستشو معرفی می شوند، به راحتی با یک اسفنج نرم مرطوب تمیز می شوند.

اما در مقابل ، کاغذ دیواری ضد آب برای حمام و مکان های مرطوب قابل استفاده اند و چسب آن ها در اثر رطوبت باز نمی شود. تفاوت یک طرح ساده ، طرح دار و یا سه بعدی در خلق نوعی عمق در تصاویر سه بعدی است که تصویر را بسیار به واقعیت نزدیک می کند و سبب می شود بی آنکه تصویر مورد نظر برجسته باشد، کاملا برجسته به نظر برسد. کاغذ دیواری های راه راه به صورت خطوط افقی و عمودی موجود هستند، کاغذ دیواری های راه راه افقی فضا را بزرگتر و راه راه عمودی فضا را بلندتر از واقعیت نشان می دهند. این طرح ها فضای خانه را بزرگ تر و دلبازتر نشان می دهد. امروزه برای فضاهای مدرن پوشش دیواری بسیار مناسب که لوکس و بسیار مقاوم تر از کاغذدیواری و با عرض ۱/۴۰ ارایه میگردد . اگر به لحاظ شخصیتی تیپ ادمی هستید که تنوع طلب و زود از همه چیز خسته میشوید، پیشنهاد ما این است که از کاغذ دیواریهای ساده با رنگهای ملایم که هیچ طرح و شکلی ندارد و با هر نوع چیدمان و رنگی هماهنگ میشود، استفاده کنید، زیرا استفاده از کاغذ دیواریهای طرح دار روحیه خاصی میطلبد و هماهنگ کردن وسایل با این گونه کاغذها کمی مشکل است و ممکن است پس از مدتی دچار دلزدگی شوید.