اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید کاغذ دیواریهایی با رنگهای شاد و درخشان که طرحهای هندسی و هنری دارند به کار ببرید که در این صورت هر بینندهای را سر ذوق میآورد. راهپلهها یکی از قسمتهای پر رفتوآمد در خانه هستند؛ به همین دلیل میتوانید پیشانی پلهها را با یک کاغذ دیواری زیبا و طرحدار پوشش دهید. گاهی برای تشخیص طبیعی بودن آن نیاز از که تابلو دیواری را از فاصله ی بسیار نزدیک بررسی کنیم. حال باید در انتخاب تمامی لوازم خانه دقت شود چرا که علاوهبر زیبایی، باید با بقیه لوازم خانه تناسب داشته باشد. تمامی موارد ذکر شده بیشتر از همه سعی در جلوگیری از شلوغ شدن فضا دارند. هدف از نصب کاغذ دیواری افزایش زیبایی محیط است اما نصب نادرست و غیر اصولی آن می تواند زیبایی محیط را کاهش دهد. طرح ها نیز اکثر ساده و بدون نقش است و تداخلی با طرح روی تابلو نخواهد داشت.

این دسته از محصولات ضد دوده، گرد و غبار و همینطور هر نوع کثیفی هستند که به همین راحتی ها پاره نمی شوند. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم مقاومت و دوام کاغذ دیواری اهمیت بالایی دارد. برای اینکه همه چیز درباره کاغذ دیواری را بدانید ابتدا بهتر است تا با انواع کاغذ دیواری آشنا شوید مدل های مختلفی از کاغذ دیواری در حال حاضر وجود دارد که برخی از آنها خارجی و برخی دیگر نیز در داخل تولید می شوند. به همین دلیل در چیدمان سعی می کنند که از طرح های شیک و جدید استفاده کنند. همچنین این روزها نوسانات ارزی میتواند محصولاتی را که از کشورهای دیگر وارد می شوند دستخوش تغییرات بسیار زیاد قرار دهد. کسانی که به انواع تابلو دیواری و تزئینات این چنینی علاقه دارند، همواره به دنبال طرح های جدید و به روز هستند. به عنوان مثال تابلوهای چاپی، شاسی، تابلو با قاب یا بدون قاب روی بوم نقاشی و تابلوهای دکوراتیو یا دست ساز در بازار در دسترس هستند. بر همین اساس، تابلو نقاشی نیز باید متناسب با نوع طراحی فضا، انتخاب شود. در صورتی که ابعاد بوم نقاشی با فضا تناسب نداشته باشد، کیفیت بصری و معماری تحت تاثیر قرار خواهد گرفت.

قیمت مناسب:در حال حاضر قیمت تمام شده اجرای کاغذ دیواری برای یک محیط نسبت به اجرای سایر دیوارپوش ها تقریباً در رده کمترین قیمت می باشد و همین امر سبب شده است که بسیاری از افراد برای انتخاب پوششی برای دیوار کاغذ دیواری را مد نظر خود قرار دهند. روشهای چاپ کاغذ دیواری شامل چاپ سطحی، چاپ بهوسیله حکاکی، چاپ سیلک ابریشمی، چاپ به صورت دیجیتالی و یا چاپ به وسیله ماشین چاپ چرخشی است. به طور مثال اگر محیط کاری شما دارای سقف کوتاه است به گونه ای که محیط کارتان را کوچک نشان میدهد ، بهتر است برای پوشش دیوارها، از کاغذ دیواری با طرح های عمودی استفاده شود. اگر تصمیم به انتخاب دو نوع کاغذدیواری دارید، کاغذ دیواری که طرح شلوغتری دارد را در میان دیوار یا گوشهای که خلوتتر است، قرار دهید. گروه معماری و طراحی داخلی تک دیزاین با مشاوره و طراحی و اجرا برای بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی جدول زیر را برای به دست دست آوردن تقریبی تعداد رولهای های مصرفی کاغذ دیواری ایجاد کرده است تا شما عزیزان با ملاحظه این جدول به طور تقریبی تعداد رولهای مصرفی کاغذ دیواری آگاهی داشته باشید و به طور تقریبی بتوانید هزینه اجرای کاغذ دیواری برای واحد مسکونی خود را تخمین بزنید.

تابلو مناسب روی کاغذ دیواری کدام است؟ یکی از ویژگی های تابلو چاپی نیز همین قیمت مناسب است. وجود طرح و رنگهای مختلف در آلبومهای کاغذ دیواری به گونهای است که شما میتوانید طرح کاغذ دیواری را به صورتی انتخاب کنید تا فقط برای یک سال یا دو سال مناسب سن دختر دلبندتان باشد و یا طرحی را انتخاب کنید که در ایام کودک و حتی نوجوانی دخترتان کاملا مناسب باشد، و دیگر نیازی به تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب او با توجه به سنی که در آن قرار دارد نباشد. در صورتی که نقشی روی آن نباشد و در اصطلاح تک رنگ باشد، می توان از هر نوع تابلو دکوراتیو متناسب با رنگ و طراحی فضا استفاده کرد. بجز چاپ پوستر در طول و عرض متفاوت امکان چاپ روی کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما فرا هم آمده البته قطعا از نظر قیمت تمام شده قابل رقابت با کاغذ دیواری های تولید انبوه نیستند اما بزرگ ترین مزیت این روش چاپ کاغذ دیواری انتحاب و چاپ طرح اختصاصی حتی با تصاویر شخصی می باشد .