اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

1️⃣ اصولا کاغذ دیواری هایی براق هستند بیشتر از کاغذ دیواری های مات فضا را بزرگ نشان می دهند. ۳- غیربافته شده: زیرلایه این نوع کاغذدیواری، ورقه هایی است که توسط ماشین آلات کاغذسازی از ترکیب رشته های بلند خمیر سلولز و الیاف پارچه با نوعی چسب ساخته می شود. برای مثال: سالن پذیرایی نوعی فضای رسمی تلقی میشود. 4. کاغذ دیواری پذیرایی لباس مجلسی و رسمی خانه شما در مقابل مهمان شماست.پس حتما به این نکته هم توجه داشته باشید. منظور از این نوع سبک، استفاده از طرحهای مناسب در فضاهای رسمی است. تاکید این سبک بر طرحهایی است که از طبعیت الهام گرفته میشود. ایجاد طرح بر روی کاغذ دیواری پی وی سی از قدرت مانور بالایی برخوردار است و شما میتوانیدانواع کاغذ دیواری پی وی سی با طرحهای هندسی، حیوانی، گیاهی و انسانی را خریداری کنید. به قایقرانی ، ساحل دریا، گلف، به طرحهای عروسکی، راه راه، چینی و یا امپرسیونیستی علاقه دارید؟ اگر میخواهید مقداری فضای خود را عریض تر و پهن تر نشان دهید از کاغذ دیواری ها با طرح راه راه افقی استفاده کنید. افرادی که تمایل به خرید کاغذ دیواری با قیمت مناسب را دارند به سایت دیوار دکور مراجعه نموده و خرید خود را با بهترین قیمت انجام دهند.این مجموعه با هدف خدمات دهی بهتر به مشتریانش سایت اختصاصی خود را راه اندازی کرده و پاسخگوی نیاز مشتریان در سراسر کشور است.

فروشگاه دیوار دکور با عرضه مستقیم محصولاتش، قیمتگذاری بسیار مناسبی را انجام داده تا مشتریان به راحتی خرید خود را انجام دهند همچنین این مرکز با سال ها فعالیت صادقانه خود مورد اعتماد مشتریان قرار گرفته و فروشگاهی قابل اعتماد برای خریدهای شما میباشد.محصولات دیوار دکور در کیفیت بالا و در برندهای معتبر عرضه می گردد. این نقاشیها بصورت خاصی روی کاغذ پرینت میشوند. برخی از جنس نانو، برجسته و یا سه بعدی ساخته میشوند. معایب: هنگامی که دیوارها آسیب می بینند، خراشیده میشوند یا ضربه میخورند، رنگ میتواند خرد شود و تعمیر و رنگ آمیزی مجدد ضروری است. استفاده کردن از رنگ هایی مانند سبز و آبی باعث ایجاد حس تازگی و خنکی در دکوراسیون پذیرایی میشود. این موضوع در دکوراسیون داخلی نیز بسیار رایج شده است. این سبک در صنعت پوشاک نیز بسیار شناخته شده است. این نوع از محصولات علاوه بر اینکه ویژگی های کاغذهای دیواری PVC را با خود به همراه دارند، ویژگی های مثبت دیگری را نیز در خود جای داده است. نیز میباشند که هر کدام با توجه به سلیقه خریدار در مکان های متفاوت (مسکونی سالن پذیرایی، اتاق خواب، اداری و تجاری) مورد استفاد قرار می گیرد; این نوع کاغذدیواری ها به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض 53 سانتیمتر به طول 10 متر که 5 متر مربع، عرض 70 سانتیمتر به طول 10 متر که 7 متر مربع و یا 106 سانتیمتر به طول 15/5 متر که 16 متر مربع میباشند.

به عبارتی، این هماهنگی باید در همه فضای داخلی و جای جای آن به چشم بیآید. هر کاغذ دیواری که بسیار به چشم بیآید جزء سبک گلامور به حساب میآید. گلامور به معنی پرزرقوبرق است. استفاده از کاغذ دیواری، یک روش عالی برای گردآوری رنگ وطرحهای مختلف در کنار هم است. هرچه تنوع رنگ در یک کاغذ دیواری بیشتر باشد، از جذابیت بصری آن کاسته میشود. با انتخاب کاغذ دیواری مناسب بدون شک میتوان ظاهر و جذابیت بصری هر اتاق را چندبرابر بهبود بخشید. با توجه به کاربری فضای سالن پذیرائی، میتوان از این نوع سبک، برای انتخاب کاغذهای دیواری مناسب استفاده کرد. بافت اطلاع از تاثیر این موارد به شما کمک خواهد کرد تا بهترین انتخاب ممکن را داشته باشید. برای انتخاب کاغذ دیواری، موارد متعددی را باید مد نظر قرار دهید. با در نظر گرفتن توضیحات انتخاب مناسب کاغذ دیواری آسانتر میشود. مکان های مناسب برای نصب کاغذ دیواری کجاهاست؟ در ابتدا باید دیوار را برای چسباندن کاغذ دیواری آماده کرد و زیرسازی لازم را در صورت نیاز انجام داد مثلاً برطرف کردن خرابی های گچی یا سوراخ ها و ترک ها حتماً باید انجام گیرد تا دیوار صاف و یکدست شده و بتوانیم اجرای کاغذ دیواری را به صورت با کیفیت داشته باشیم.

این نوع زیر لایه برای دیوار پوش های پارچه ای بکار می رود که استحکام کافی را جهت عملیات نصب آنها تامین می کند. ۱- کاغذی: در این نوع کاغذدیواری از کاغذ به عنوان زیرلایه استفاده شده و برای افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت روی آن با موادی پوشش داده شده است. از شاخصههای بارز در این سبک استفاده از رنگهای گرم و طبیعی یا ساده مانند خاکستری، بافت چوب، سنگ و بطور کلی گیاهان و طبیعت است. سبک کژوال در یک کلمه به معنی راحتی است. با خرید کاغذ دیواری وینیل نانوون از مزیت کاغذ دیواری نانوون و PVC یکجا بهره می برید؛ این کاغذها از یک لایه نانوون و یک لایه PVC ساخته شده اند و به همین دلیل مثل مقاومت خوبی در برابر رطوبت دارند، پس می توان از آن با خیال راحت در محیط های مرطوب استفاده کرد. قبل از خرید کاغذ دیواری باید محیط مورد نظر را از نظر کاربری و دکوراسیون مد نظر قرار دهیم و کاغذ دیواری را در نوع مناسب تهیه کنیم.پس از انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری می توان آنرا در متراژ مورد نظر با توجه به سطوح خریداری کرد.