اگه میخوای از کاغذ دیواری استفاده کنی این مقاله حتما بخون

این تاریخ را می توان سیاه ترین بخش تاریخچه پیدایش و شکل گیری کاغذ دیواری ها دانست؛ با این حال در سال های بعد و پس از سپری شدن این دوران و همزمان با پیشرفت های تکنولوژی روند صعودی از سر گرفته شد. کشور های زیادی هستند که در صنعت کاغذ دیواری فعالیت میکنند اما بر خی از انها زبانزد سایرین هستند مانند بلژیک آلمان، ایتالیا و امریکا که دارای شرکت ها با برند های بسیار معتبر هستند و محصولات این شرکت در سالهای قبل در بازار خیلی بیشتر به چشم میخورد متاستفانه در سالهای اخیر به علت بعضی از تنش های سیاسی و تحریمها واردات کاغذ دیواری دچار مشکلاتی شد و کمتر شاهد محصولاتی بااین برندها هستیم البته جای خالی این برند ها را نه تنها در ایران بلکه سایر کشورها محصولات برندهای چینی پر کرده و اگر هم بخواهیم منصفانه نظر بدهیم این محصولات هم از لحلظ قیمت و هم از لحاظ کیفیت در سطح مطلوبی قرار دارند. این مجموعه با گردآوری هزاران طرح کاغذ و تنوعی بی نظیر، این امکان را برای شما فراهم نموده است که محصولات مورد نظر خود را به صورت آنلاین خریداری کرده و درب منزل دریافت کنید.

این نوع از دکوراسیون با استفاده از فناوری رایانهای مدلسازی، سپس ماده مناسبی برای آن انتخاب میشود. روکش سطح فوقانی از نوع وینیل Vinyl بوده و وزن وینیل بکار رفته در آن بین ۳۰۰ الی ۴۵۰ گرم در هر متر مربع میباشد. همان طور که در ابتدای این مقاله گفته شد کاغذ دیواری های سه بعدی از نظر جنس و کیفیت هیچ تفاوتی با یک کاغذ دیواری معمولی ندارد. کاغذ دیواری سه بعدی این روز ها به یکی از فاکتور های اصلی و بسیار شیک خانه های مدرن تبدیل شده است. از اجزای اصلی دکوراسیون داخلی می توان به فرش ، مبلمان و یا پرده اشاره کرد که باید همگی هماهنگی مناسبی با یکدیگر داشته باشند تا یک محیط شگفت انگیز و جذاب را خلق کنند. که در جای جای منزل یا محیط های پروژه قابلیت استفاده را دارد. به طور مثال کاغذ دیواری مدرن در طرح های ساده با نقش و نگار کم برای دکوراسیون مدرن مناسب است و کاغذ دیواری کلاسیک و یا لوکس مناسب محیطی با دکور استیل و فرش های ابریشمی است. برای این منظور میتوانید از یک تراز یا شاقول استفاده کنید. این میزان تقریباً دو برابر سال های قبل تخمین زده می شود.

با استفاده پوستر دیواری سه بعدی می توان متناسب با هر فضا و سلیقه افراد یک محیط ایده آل را طراحی نمود. این همان فضایی است که هر یک از ما دوست داریم بعد از یک روز شلوغ کاری خود را در میان آن تصور کنیم. خب اگر یک گشت و گذار کوچک در بازار و بورس های کاغذ دیواری بزنیم میبینیم که بعضی از رول های کاغذ دیواری با وجود کیفیت مناسب از قیمت بسیار پایین و وسوسه کننده برای مشتریان برخوردار هستند. این نوع از کاغذ دیواری ها تا حدود 100 سال بر بازار مسلط بودند و باکیفیت ترین و مجلل ترین نوع کاغذ دیواری شناخته می شدند. هدف از نصب کاغذ دیواری افزایش زیبایی محیط است اما نصب نادرست و غیر اصولی آن می تواند زیبایی محیط را کاهش دهد. پیچیدگی های طرح، نقوش گل، پرنده و طبیعت در کنار به تصویر کشیدن جزئیات از ویژگی های منحصر به فرد کاغذ دیواری های چینی بود. طرح در این نوع از کاغذ دیواری در قسمت پایینی، مرکزی و بالایی متفاوت طراحی می شد.

این نوع دیوارپوش دارای قابلیت تنفس (breathable) می باشد به این معنی که تا حدی اجازه عبور هوا را از خود می دهد. این نوع استفاده از کاغذ دیواری در آشپزخانه بسیار خاص و نوآورانه است و تمیز کردن آن را راحتتر میکند. باز هم اگر شما عزیزان سوالی مد نظر خود دارید که در این مقاله پاسخ آن را یافت نکرده اید میتوانید زیر همین پست کامنت بگذارید تا مشاوران گروه معماری و طراحی داخلی تک دیزاین پاسخگو شما باشند. اگر به منظور بررسی انواع کاغذ دیواری سه بعدی، مزایا و معایب آن سری به جستجو در اینترنت زده اید در ادامه این مطلب به شما می گوییم که کاغذ دیواری سه بعدی چیست و چه مدل هایی دارد، و بهترین مراکز فروش کاغذ دیواری سه بعدی با ارزان ترین قیمت را به شما معرفی میکنیم. قدیمیترین نمونهی به جا مانده از کاغذدیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بوده به سال ۱۵۰۹ بر میگردد. تفاوت کاغذ دیواری های چینی با نمونه های اروپایی در این بود که طرح کاغذ دیواری از تکرار یک طرح ایجاد نشده بود بلکه به شکل پوسترهای امروزی تصویری یک پارچه را به نمایش می گذاشتند.