با ما همراه باشید

مثلا اینکه توصیه می شود تا حد ممکن سعی کنید مبلمان منزل را از دیوارها فاصله داده و در مرکز خانه بچینید. کاغذ دیواری قرمز بایستی بسیار با دقت انتخاب شود زیرا ممکن است با محیط هماهنگ به نظر نرسد. یا مثلا رنگ بنفش آرام بخش و دارای یک حس سلطنتی و شکوه است که باعث کاهش فشار خون و کم کردن ترشح غدد می شود. می توانید کمی از آن حالت کلیشه ای خارج شده و سنت شکنی کنید. 4- یک کفپوش مناسب انتخاب کنید. پوستر دیواری بطور کلی در چهار سایز 8 تیکه (368 در 254 سانتی متر) ، 4 تیکه ( 254 در 186 سانتی متر ) ، 2 پانل ( 90 در 220 سانتی متر ) و تک پانل ( 184 در 127 سانتی متر ) عرضه می شود که خریدار این ابعاد را برای انتخاب مناسب یک پوستر دیواری باید در نظر داشته باشد. با انتخاب این روش بسیاری از مراحل سخت را پشت سر می گذارید و کار شما به راحتی انجام می شود.

1- در خصوص انتخاب دیوارپوش ها بهترین تصمیم را بگیرید. همچنین در خصوص چیدمان مناسب مبل ها توجه کافی داشته باشید. کاغذدیواری فویل منحصر به فرد است و همچنین نگاه چشمگیر و خاص را به هر اتاق را خیره میکند. در برخی کاغذدیواری های PVC برای نرمتر شدن کاغذ دیواری به آن آزبست اضافه میکنند که خود این ماده نیز از عوامل سرطانزا بوده و به تنهایی بسیار خطر ناک می باشد (البته این مورد فقط در کشورهایی مانند چین و در کارخانه های درجه چندم اتفاق می افتد). این کفپوش ها اگر کامل از چوب های جنگلی ساخته شده باشند پارکت و اگر از یک یا دو لایه نازک ام دی اف ساخته شده باشند لمینت نامیده می شوند. کاغذ دیواری کاغذی جزو نازک ترین کاغذ دیواری های موجود در بازار هستند. یکی از کاغذ دیواری هایی که بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند کاغذ دیواری های ساده و کاغذی می باشند که در گذشته بیشتر از آنها استفاده می شد. معمولا از سنگ مرمر، تراورتن، گرانیت، کورین و کوارتز برای کف استفاده می شود.

بر اساس سلیقه، چیدمان و نوع وسایل منزل می توانید از رنگ های دیگر مثل زرد، آبی، سبز، قرمز و رنگ های دیگر برای نقاشی دیوارهای و سقف خود استفاده کنید. مبلمان زیاد در پذیرایی یا اتاق ها، خانه شما را کوچکتر نشان می دهد و حس نامرتب بودن را منتقل می کند. انتخاب رنگ های تند و بیش از حد درخشان گزینه مناسبی برای فضای اتاق خواب نیست.بهتر است از رنگ های گرم و در عین حال روشن استفاده کنید.استفاده از رنگ هایی مثل قرمز،نارنجی و آجری موجب ایجاد فضایی گرم و صمیمی می شود.استفاده از رنگ های سرد مثل زرد و سبز هم می تواند گزینه مناسبی باشد.انتخاب آن بستگی به سلیقه و همچنین تناسب و هارمونی با دکوراسیون داخلی شما دارد. از کاغذ دیواری پارچه ای بیشتر در محل هایی که رطوبت کمتری دارد استفاده می شود مثل اتاق نشینمن یا اتاق کنفرانس ها. ونیل قابل شستشو بوده و در طول زمان لک کمتری به خود می گیرد و به دلیل جنس پلاستیکی بیشتر مورد استفاده در آشپزخانه می باشد. مورد مهم دیگر این است که اگر بسیار اهل تنوع طلبی هستید و علاقه دارید که هر سال خانه خود را تغییر دکوراسیون دهید، میتوانید کاغذ دیواری با عمرهای یک یا دوساله تهیه کنید و هزینه کمتری نیز برای آن پرداخت کنید.

از دیرباز تاکنون انسانها برای زیبایی و زینت منزل خود، دیوارها را آراسته و زیبا میکردند و عصر امروز، عصر استفاده از کاغذ دیواری به عنوان یک دیوارپوش بینظیر است. همچنین در مواقعی که فقط قسمتی از دیوار تحت پوشش قرار میگیرد استفاده از قاب پلی اورتان کاغذ دیواری باعث پوشیده شدن قسمتهای انتهایی کار میشود و به نوعی به جلوه بیشتر کار کمک میکند. آلبوم های کاغذ دیواری که در فروشگاه دکورچوب برای فروش وجود دارند؛ همگی به طور مستقیم توسط شرکت دکورچوب از بهترین کشور های دنیا و همچنین بهترین برندهای ایرانی وارد شده و در انبار فروشگاه نگه داری میشوند و همین مسئله باعث شده خرید دیوارپوش و تجهیزات دکوراسیون داخلی از شرکت دکورچوب با قیمت بسیار مناسب تر نسبت به سایر مراکز انجام پذیر باشد. این دیوارپوش در تمام مکان ها از جمله ساختمان اداری، تجاری، مسکونی، هتل ها و لابی ها کاربرد دارد و تنوع طرح و رنگ آن گزینه های متعددی برای انتخاب پیش روی مشتریان قرار می دهد.