با کاغذ دیواری خانه را بزرگ و کوچک کنید – ایرنا زندگی

اگر در خانه کودک دارید، بهتر است از جنسهای مقاومتر استفاده کنید. همچنین از این نوع کاغذ دیواری اتاق کودک و یا آشپزخانه و حمام استفاده نمیشود زیرا به راحتی پاره شده و آسیبپذیر است. کاغذ دیواری امروزه بسیار پرطرفدار است و تنوع رنگ و طرح بسیاری دارد. راه آسان براي انتخاب کاغذ دیواری اين است كه ابتدا به رنگ هاي موجود، نوع كف پوش و سبك دكوراسيون خانه خود و وسايل و مبلمان موجود در دكوراسيون خانه تان توجه و تعيين كنيد كه در اصل آنها داراي چه سبك و جلوه اي هستند، سپس به دنبال كاغذ ديواری متناسب با همان سبك برويد. بهتر است از پوستر دیواری برای خانه هایی استفاده شود که دارای دکوراسیون داخلی مدرن می باشند. انتخاب مواد مناسب کاغذ دیواری با توجه به رنگ دیوارها، بسیار حیاتی است. استفاده از کاغذ دیواری، یک روش عالی برای گردآوری رنگ وطرحهای مختلف در کنار هم است.

بهتر است یک دویوار را با طرح های به اصطلاح گل دار یا فلورال تزیین کنید و مابقی دیوار ها را کاغذ دیواری ساده نصب کنید. بهترین دیوار بزرگنرین دیوار می باشد به شرطی که پنجره و یا شوفاژ نداشته باشد. اگر استفاده از تصاویر ساحل دریا و یا جنگل بیشتر با سلیقه شما جور در می آید ما به شما پوستر دیواری را پیشنهاد می کنیم. چگونه پوستر سه بعدی را روی دیوار نصب کنیم؟ کاغذ دیواری سهبعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواریهای معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونهای است که به دلیل سایههایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر میرسد، همچنین نمای شبیه به دیوارپوش ایجاد میکند، ولی هزینه به مراتب کمتری به همراه خواهد داشت. خرید کاغذ دیواری، در سالیان اخیر، به دلیل ویژگی های خاص خود بسیار محبوب و زیاد شده است. چنانکه طرح ها بتعداد زیاد در کنار هم تکرار می شوند و بعد از مدتی ممکن است خسته کننده بنظر برسد.

برای پشت تلویزیون بهتر است از کاغذ دیواری سه بعدی طرح گل استفاده کنید. امکان پیادهسازی این نوع کالای دکوراتیو در شرایط و مکانهای گوناگون، از دیوار گچی تا سرامیک و کاشی هم، در مقبولیت آن برای هر نوع دکوراسیون افزوده است. تولید کنندگان، کاغذ دیواری را بر حسب نوع کاربرد و مقاومت آن با جنسهای مختلف تولید میکنند که هر کدام دارای ویژگی و مزیتهای منحصر به فرد خود هستند و شامل موارد زیر میباشند. بهتر است از یک فرد متخصص برای چسباندن کاغذ دیواری کمک بگیرید. با توجه به تعداد بالای تولید کنندگان و طرح های موجود در بازار هنوز هم برای تمام سلایق طرح های زیبا و منحصر به فرد وجود دارد. به مدد طراحان زیردست هر روز تعاد زیادی کاغذ دیواری جدید تولید می شود. نحوه ساخت این کاغذ دیواری به این صورت است که مواد پلیآمیدی و یا ویسکوزی را با چسب مخصوص مخلوط میکنند و با فنآوری روز دنیا، آن را تولید میکنند.

برای پاسخ به این سوال بهتر است ابتدا به سلیقه خود نگاه کنید. با انتخاب برچسب مناسب برای نوع کاغذ دیواری انتخابی ، برش کاغذ دیواری در صورت نیاز و در نظر گیری ضایعات در لبه های بالا و پایین کار نصب انواع کاغذ دیواری انجام می شود ، اما به طور معمول انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار هستند. مقاومت بسیار بالا در برابر کشش و گسیختگی و جهت استفاده روی دیوارهای Dry wall بسیار مناسب است. در غیر این صورت بهتر است به سراغ کاغذ دیواری اتاق خواب بروید. به دنبال کاغذ دیواری اتاق خواب دخترانه و پسرانهای هستید که به سرگرمیهای موردعلاقه آنها مربوط باشد؟ در حقیقت هنگام نشستن در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی یک حس بینهایت به شما می دهد. مزیت کاغذ دیواری دست ساز نسبت به کاغذ دیواری معمولی در این است که پترن ها یا طرح های موجود بر روی یک رول تکرار شونده نیستند و از بالا تا پایین یک رول متفاوت هستند. فضای خواب شما مکانی برای کسب آرامش و استراحت است.

0 دیدگاه دربارهٔ «با کاغذ دیواری خانه را بزرگ و کوچک کنید – ایرنا زندگی»

دیدگاهتان را بنویسید