بورس کاغذ دیواری غرب تهران

چاپ کاغذ دیواری طبیعت همانطور که از نامش پیداست، تصویری از مناظر طبیعی زیبا و تاثیرگذار یا حیوانات و حیات وحش است و حس تازگی و آرامش به شما القا میکند. در گالری ما، مجموعه متنوعی از طرحهای مختص کافیشاپ و رستوران و فضاهایی از این دست وجود دارد که اگر قصد تغییر دکوراسیون فضای کافه یا رستوران خود را دارید، پیشنهاد میکنیم حتما از آن دید فرمایید. کاغذ دیواری یکی از عوامل بسیار مهم در طراحی دکوراسیون داخلی خانه می باشد. در واقع کاغذ دیواری قابل شستشو فقط در مواردی که با دستمال نمدار تمیز شود مقاومت در برابر رطوبت بیشتری نسبت به نوع معمولی دارد. به عنوان مثال اگر در داخل حمام استفاده شود، حتی اگر کاغذ دیواری ضد رطوبت باشد، پس از مدت کوتاهی به دلیل رطوبت محیط، چسب زیر کاغذ دیواری از بین رفته و خیلی زود خراب میشود. درست است که در ابتدا هزینه رنگکاری کمتر به نظر میرسد، اما چاپ کاغذ دیواری در بلندمدت به چند دلیل میتواند در هزینههای شما تاثیرگذار باشد. در رنگکاری ساختمان استفاده از این ویژگیها امکانپذیر و متداول نیست.

نوع کاغذ دیواری ضد آب به این معنا نیست که قابلیت شستشو با آب فراوان را دارد. هر چه طرح کاغذ دیواری درشت تر باشد، دیواری که روی آن نصب میشود نیز باید بزرگتر باشد. طرح و رنگبندی کاغذ دیواری تنها میتواند افزایش قیمت بسیار جزئی ایجاد نماید، که این تفاوت قیمت هیچگاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد. همانگونه که دیوار قبل از رنگ نیاز به آمادهسازی دارد، برای نصب کاغذ دیواری نیز باید ابتدا دیوار را آماده کرد. بنابراین اهمیت طراحی داخلی فضای کاری و دفترهای کاری را نمیتوان انکار کرد. اگر در هر جایی خرابی یا ترک دیدید آن را با بتونه کاری کنید. لایه اول یا لایه زیرین که وظیفه چسبیدن به سطح دیوار را دارد که تقریباً مشابه نوع کاغذ دیواری معمولی است و لایه دوم یا لایه رویی که از جنس وینیل ( Vinyl ) است و در واقع نمای کاغذ دیواری و سطح رویی آن است. کاغذ دیواری اتاق خواب و کاغذ دیواری پذیرایی از نظر جنس را میتوان به صورت کاغذی،PVC با پوشش وینیل، نانو، مخملی، کاغذ دیواری سه بعدی و پوستر دیواری با عکس دلخواه طبقه بندی کرد.

در صورتی که تمایل دارید فضای مورد نظر خود را کاغذ دیواری بچسبانید، ابتدا خوب تحقیق کنید، بودجه خود را تعیین کنید و کاغذ دیواری مورد نظر خود را بر اساس علاقه و بودجه خود انتخاب کنید. حتی اغلب بانوان دوست دارند از آشپزخانه نیز قادر به مشاهده آن باشند تا به راحتی بتوانند ساعاتی که در آشپزخانه هستند برنامه تلویزیونی مورد علاقه خود را تماشا کنند. کاغذ دیواری لاکچری با طرح گل ، پرندگان و حتی طرح هایی متفاوت میتواند در زیر گروه این نوع کاغذ دیواری ها قرار بگیرند . کاغذ دیواری ها را بسته به جنس و نوع طرح می توان در فضاهای مختلفی به کار گرفت. قیمت کاغذ دیواری به شدت به جنس و کیفیت کاغذ دیواری و کیفیت چاپ آن بستگی دارد. وجود دارد. کیفیت چاپ این تصاویر بسیار بالاست و نسبت به تابش مستقیم نور مقاوم بوده و قابل شستشو هستند و در مجموع دوام بالایی دارد. بنابراین اگر قصد خرید یک کاغذ دیواری با مزایای بسیار و دوام و مقاومت بالا را دارید باید هزینه بیشتری را تقبل کنید. چاپ دیجیتال کاغذ دیواری علاوه بر این که مزیتهای زیبا شناختی دارد؛ طول عمر و دوام دیوارهای خانه شما را نیز تضمین میکند.

کاغذ دیواری یکی از راههای ساده و سریع برای رسیدن به هدفتان است. رنگ آميزی ديوارها كاری بسيار عالی و ايده آل است، اما به شرطی كه تمايل به تك رنگ بودن ديوارها داشته باشيد يا بخواهيد از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده برای ديوار های مجاور استفاده كنيد. کاغذ دیواری نه تنها طرح ها و نقش های متعددی دارد بلکه در قیمتهای متفاوت عرضه میشود و این عامل نیز نقش مهمی در پرکاربرد بودن کاغذ دیواری دارد. طرح های کلاسیک: این طرح ها طرح های قدیمی هستند که بیشتر مناسب خانه های با دکوراسیون کلاسیک می باشند. با این محصول فوقالعاده کارآمد میتوانید به سادگی در فضای داخلی منزل یا اداره خود تغییرات محسوس و چشمگیری ایجاد نماید و چهره دکوراسیون فضای مورد نظر را دگرگون کنید. تجمع هوا، رطوبت، نم و سایر شرایط آب و هوایی سبب متورم شدن رنگ یا گچ زیر کاغذ دیواری میشود و حباب ایجاد میکند. به طور مثال برای محیطی اداری که سبکی بسیار مدرن دارد، باید از کاغذ دیواری ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید .کاغذ با مشخصات ذکر شده محیط شما را آرام، منظم خواهد کرد همچنین اگر در انتخاب رنگبندی کاغذتان، کاغذ های رنگ روشن و ملایم انتخاب شود آرامش بیشتر در فضا جریان خواهد یافت.