بورس کاغذ دیواری غرب تهران

خرید کاغذ دیواری در رول های دو برابر و سه برابر، می تواند متراژ بیشتری کاغذ را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. یک رول واحد تنها دارای اندازه 4 متر و 11.5 سانتی متر است در حالی که رول های دو برابر دارای 8 متر و 23 سانتی متر اندازه هستند؛ بنابراین اگر طول دیوار شما 2 متر و 75 سانتی متر است، شما تنها می توانید سه ردیف کاغذ دیواری از یک رول واحد روی آن دیوار قرار دهید. جادوی رنگ ها، محیط زندگی ما را خاص تر کرده اند و از این طریق میتوان از آن برای نمایی بهتر برای فضا استفاده کرد . این عنصر دکوراتیو قابل استفاده در مکان های مختلف از جمله منازل مسکونی, اماکن اداری, هتل ها, رستوران ها و غیره می باشد. در فروشگاه کاغذ دیواری دکورچوب شما میتوانید تنوع بالای محصولات و آلبوم های کاغذ دیواری را تنها با یک کلیک مشاهده کرده و آلبوم کاغذ دیواری مورد نظر خود را انتخاب و خریداری نمایید، پشتیبانی سایت دکورچوب در تمام ایام هفته و ساعات روز پاسخگوی سوالات شما درباره انتخاب مدل ها و طرح های مختلف کاغذ دیواری و کمک در انتخاب آن خواهند بود، همچنین لازم است بدانید خرید و ارسال کاغذ دیواری از تهران به تمام نقاط ایران به صورت آنلاین و با قیمت ارزان امکان پذیر خواهد بود.

به منظور استفاده از کاغذدیواری در اتاق خواب بزرگسالان می توان از طرح های سه بعدی و گرافیکی زیبا و رومانتیک در بالای تخت خواب استفاده نمود. طراح در این آشپزخانه از کاشیهایی کوچک و سفید رنگ استفاده کرده، روی آن یک قفسه باز قرار داده است، و از کاغذ دیواری فقط در فضای بالای قفسه استفاده کرده است. این دیوارپوش در طرح ها و رنگ های متنوعی طراحی می شود و برخی از طرح های آن الهامی از طبیعت می باشد. در فیلم زیر نصب کاغذ دیواری های پشت چسب دار و سهولت اجرای آن ها نشان داده شده است. اکثر ما ایرانی ها در خانه هایی به دنیا آمده و بزرگ شده ایم که دارای سبک کلاسیک بوده اند، این سبک دل پذیر،جذاب و آرامبخش است و یادآور تصاویر زیبا و سبک مجلل قرن های ۱۸ و ۱۹ میلادی است که گرما و راحتی خانه های کودکی مان را به یاد می آورد که در آن همه چیز از یک قاعده و قانون پیروی می کند.

در نواحی مانند دور کانال کولر یا لبه های اطراف قرنیز پای دیوار و بازشو ها با مشخص کردن خط برش و علامت گذاری و با استفاده از ابزار برش کاتر کاغذ دیواری را برش می زنند. یکی از مهمترین نکات در انتخاب کاغذ دیواری برای پذیرایی توجه به سبک دکوراسیون است و در دکوراسیون های مدرن بهتر است کاغذ انتخابی دارای طرح ساده و یا تک رنگ باشد. کاغذ دیواری کلاسیک: اغلب در طراحی دکوراسیون به سبک کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد و به فضای خانه حسی صمیمی و اصیل می بخشد. این کاغذ ها دارای طرح های متنوعی از جمله اشکال هندسی, تصاویر گل و گیاه, تصویر بنا های تاریخی و سایر طرح های دلخواه می باشند و به صورت سه بعدی چاپ می شوند. اساس کار در پوستر دیواری استفاده از صنعت چاپ میباشد به این صورت که شما هر طرحی که مد نظر دارید در اندازه دلخواه خود بر روی کاغذ دیواری خام چاپ میکنی و با استفاده از چسب کاغذ دیواری آن را بر روی دیوار مد نظر خود نصب می کنید که بسته به جنس کاغذ دیواری خام و کیفیت چاپ قیمت ها متفاوت میباشد.

هر چقدر گرماژ بالاتر باشد قیمت بالاتر میرود و نصب زیبا تری به شماخواهد داد و هرچقدر که قیمت ارزان تر باشد گرم کار پایین تر میباشد. کاغذ دیواری مدرن: این نوع دیوارپوش هارمونی بی نظیری با دکوراسیون خانه های مدرن و امروزی دارد و طرح ساده ی آن زیبایی بی نظیری در فضا ایجاد می کند و معمولا طرح آن به صورت اشکال هندسی است. این امر بیش از پیش نمایانگر اهمیت استفاده از کالاهایی همچون کاغذ دیواری در جهان امروز و در عرصه هنر دکوراسیون داخلی است. اندازه و شکل طرح کاغذ دیواری باید متناسب با ابعاد فضای اتاق شما و سبک دکوراسیون شما باشد. البته بخاطر داشته باشید پس از هر دور زدن سطح باید به کلی خشک شود و سپس اقدام به دور بعدی نمایید. البته اگر از کاغذ دیواریهایی استفاده کردهاید که بر روی قسمت رو به دیوار خود چسب دارند، نیازی به چسب مالی سطح ندارید. کاغذ دیواریها بر اساس نوع کاربری، جنس و طرحشان به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند. استفاده از فرشینههای تزیینی بر دیوارهای بناها در طول قرون وسطی متداول شد. فقط کافی است سطح شما صاف باشد تا بتوانید از کاغذ دیواری استفاده کنید. با یک سمباده، روی دیوار را صاف و صیقلی کنید.