بورس کاغذ دیواری غرب تهران

البته برای کاغذ دیواری اتاق خواب کودک باید از مناظر طبیعی و طرحهای کودکانه استفاده کنیم که کاملاً به ذوق و سلیقه کودکانه نزدیک باشد. کلیه مولفههای مطرح شده در فرآیند طراحی فضای داخلی و استفاده از کاغذ دیواری به عنوان یک متریال پوشش دهنده جدارهها، نیازمند درک درستی از مبانی اولیه به کارگیری کاغذ دیواری، آشنایی با رنگها و طرحهای مختلف است که در کتاب حاضر به اختصار به این موارد پرداخته شده است. شما همواره باید به سراغ طرح هایی بروید که با نیازهای شما، مبلمان، فضا و وسایل شخصیتان تطابق دارد. اگر فضای سالن پذیرایی تان بزرگ است می توانید طرح های برجسته و کاغذدیواری هایی را که پوشش مخملی دارند انتخاب کنید، اما اگر نشیمن و اتاق پذیرایی تان سرهم و چیدمان آن مدرن و اسپرت است، پیشنهاد می کنیم سراغ طرح های هندسی و گرافیکی بروید. در صورتی که نصب کار زیرسازی خاصی نیاز نداشته باشد هزینه نصب هر مترمربع کاغذدیواری ۲۰۰۰۰ ریال است.

اگر کاغذدیواری تان طرح خاصی دارد قطعات را کمی بلندتر ببرید تا بتوانید در صورت لزوم طرح هر نوار را با طرح قبلی تطبیق دهید. برای نصب کاغذدیواری احتیاجی ندارید که کل وسایل خود را جابه جا کنید و دوباره بچینید. برخی انواع پارچه ها مثل نوعی کرباس نازک یا کتان که بعنوان زیر لایه در تولید کاغذ دیواری بکار میرود. این سبک برای تمام گروه های سنی مناسب می باشد و همه اعضای خانواده در آن احساس راحتی می کنند. باید بدانید که عوامل بسیار زیادی بر قیمت این محصول و به طور کلی بر قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است که از جمله آن میتوان به جنس کاغذ، نوع آن، اندازه ای که برای دیوارها استفاده می کنید و همچنین هزینه های جانبی اشاره کرد. در نتیجه باید توجه داشته باشید که خرید خود را از فروشگاهی انجام دهید تا درباره تمامی ویژگیها و معیارهای خرید محصول به شما اطلاعات کافی را ارائه کند. کاغذ دیواری کردن یک روش سریع درست کردن دیوارها است برای کسانی که می خواهند منزلشان را بفروشند. به کمک این پوسترها به راحتی میتوانید تمام زائدهها و سوراخهایی را که روی دیوار است بپوشانید.

لازم است بدانید که دنیای جدیدی از طرح های کاغذ دیواری با ظاهر و جنس متفاوت وارد متریال دکوراسیون داخلی شده است که حتما رضایت شما را جلب می کند. این طرح با ایجاد خطای دید قابلیت این را دارد که محیط را بزرگ تر یا مرتفع تر نشان دهد. این طرح ها فضای خانه را بزرگ تر و دلبازتر نشان می دهد. یک رول کاغذدیواری با عرض ۷۰ سانتی متر و طول ۱۰ متر حدود هفت مترمربع را پوشش می دهد. اگر قسمتی از فضای حمام و سرویس بهداشتی خانه شما کاشی شده است، بهتر است فضای بالایی و یا دوسوم فضای فوقانی آن را کاغذ دیواری کنید. رنگ به طور متوسط ارزانتر است و به لوازم بسیار کمی نیاز دارد و یک نقاش حرفهای میتواند آن را اعمال کند. این نکته از این لحاظ حائز اهمیت میباشد که خرید کاغذ دیواری بدون واسطه برای شما به عنوان یک مشتری هزینه کم تری خواهد داشت و شرکت های واسطه معمولا برخی اجناس خود را گران تر از سایر فروشگاه ها به فروش میرسانند. به این دلیل که چون فضای خانه کمی دلگیر به نظر می رسد.

این مدل، طرح کلاسیک محسوب می شود و بیشتر برای سالن های پذیرایی مناسب است. همچنین بهتر است برای دیوارهایی که پنجره دارند از نمونه های ساده استفاده شود که طرح کار بهم نریزد. در حالی که کاغذدیواری عموما بر روی همهی دیوارهای موجود، و یا در کل فضای منزل و یا محل کار مورد استفاده قرار میگیرد. این نوع ، به خاطر الگو و مدلهای خاص و منحصر به فرد خود ، امروزه در طراحی و چیدمان خانه بسیار مورد استفاده قرار میگیرد . در این طرح، خطوط و نقش های هندسی به جای گل که در طرح های کلاسیک رایج است، استفاده می شود. این نوع کاغذدیواری که اصطلاحا «داماس» هم نامیده می شود به طرحی از کاغذدیواری گفته می شود که در آن طرح هایی گل مانند تکرار می شود. بنابراین در راهروهایی با عرض کم و فضاهایی با سقف کوتاه می توان از این کاغذدیواری استفاده کرد.