خرید با بهترین قیمت + بیش از 1000 طرح جدید

اگر کفپوش پذیرایی شما ساده است، بهتر است از طرح های گلدار و شلوغ استفاده کنید و اگر پذیرایی شما طرح دار و شلوغ است انتخاب کردن طرحهای ساده، مناسب ترین ایده ی ممکن است. کاغذ دیواری هایی که کنتراست زیادی دارند فضا را شلوغ تر و کوچکتر هم نشان میدهد و کاغذ دیواری هایی که اختلاف رنگ بین زمینه و گل ها و یا طرح های کاغذ دیواری وجود دارد خلوت تر کرده و برای استفاده در مدت های طولانی تر مناسب است. گروه معماری و طراحی داخلی تک دیزاین با اعزام نصاب ماهر و مجرب سعی کرده است که دغدغه مشتریان برای فراهم کردن نصاب ماه را نیز برطرف کند. اختصاصی ساختمان آنلاین: امروزه به نظر میرسد روکش کردن داخلی دیوارهای خانه، محیطهای اداری و … دیوارهای خانه نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون داخلی خانه دارند. کاغذ دیواری همان گونه که از روی اسم آن پیداست یک نوع متریال ساختمانی و پوشش تزئینی است که در طراحیهای داخلی انواع دیوارهای اداری خانهها و ساختمانی استفاده میشود و برای طراحی و دکوراسیون بخصوص برای اتاق پذیرایی و مهمان، اتاق خواب، اتاق کودک، پشت تلوزیون و ال سی دی کاربرد بسیار زیادی دارد و همچنین در طرحها، چاپها و رنگهای متنوعی طراحی و ساخته میشود و با نوعی چسب مخصوص به صورت عمودی بر روی دیوارها چسبانده میشود و خرید آن نیز به صورت متری یا رول شده است و به صورتهای مختلفی از جمله چاپ سطحی، چاپ توسط حکاکی، چاپ دیجیتالی، چاپ سیلک ابریشمی و چاپ توسط ماشین چرخشی، چاپ میشود.

کاغذ دیواری قیمت متری چند است؟ مرحله چهارم: در این مرحله چسب آماده شده را با استفاده از قلم موی رنگ چسب به پشت کاغذدیواری میزنیم که این کار را از مرکز کاغذ دیواری به سمت لبهها انجام میدهیم و قسمت لبهها را زیاد چسبی نمیکنیم.چسب را به گونهای میزنیم که به اندازهی کافی باشد و از آن نچکد و برای مدت زمان ۵ تا ۱۵ دقیقه زمانی وقت میگیریم که بهتر است برای جلوگیری از مشکلاتی مانند کش آمدن و … این بازه را افزایش ندهیم و بعد از این کارها کاغذ دیواری را از قسمت بالا به سمت پایین نصب میکنیم و با کاردک پلاستیکی چسب کاغذ دیواری را از مرکز به سمت بیرون هدایت میکنیم. پس از چسب زدن یک قواره با کمک تیغ و خطکش لبههای اضافی کاغذ دیوار را برش میزنیم. در رابطه با جنس انواع کاغذ دیواری و انتخاب نوع مناسب آن، توضیحات کاملی را در این متن ارائه کردیم. را جدا کرد. قبل از نصب کاغذ دیواری باید دیوار را زیر سازی کرد و اما منظور از زیرسازی این است که باید نم و رطوبتهای مختلف بر روی دیوار از بین ببریم چون اگر دیوار نم داشته باشد بعد از نصب دچار مشکل میشود بنابراین قبل از نصب باید قسمتهای نم دار را با کاردک فلزی بتراشیم تا جایی که منبع نم از بین برود.

تمیز کردن این نوع کاغذدیواری به علت برجستگی نقش ها کمی مشکل است. این نوع از کاغذ دیواری با توجه به اسم آن ما را بیشتر در دنیای واقعی غرق میکند و به دلیل تصاویر سه بعدی فضاهایی جذاب و خاص فراهم میکند و همچنین قابلیت شست و شو دارد و بسیار پر طرفدار است و به دلیل ساختار سه بعدی طرحهای آن به خصوص از فاصلههای حدود ۳ متر برجسته به نظر میرسد. جدیدترین مدل کاغذ دیواری سه بعدی با طرح های سنگی، شیک و خاص! درحقیقت آلبوم های کاغذ دیواری براساس نوع طرح و جنس دسته بندی می شود. دسته دوم که به پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری معروف است دارای تصاویر بزرگ و حجمهای هندسی مختلف است. استفاده از این کاغذ دیواری بخصوص در آپارتمانها و با استفاده از تکنیکهایی مثل نور پردازیهای طراحی شده و زاویهدار، سه بعدی بودن کاغذ را بیشتر نمایان میکند و همچنین دارای تنوع بالایی به خصوص از نظر چاپ انواع طرحها هستند و به نوبهی خود به سه دسته تقسیم میشوند که دسته اول دارای طرحهای سه بعدی و اشکال هندسی مختلف و به صورت رولی و در طرحهای کوچک استفاده میشود.

کاغذ دیواری نانو : این نوع از کاغذ دیواری که استحکام بسیار بالایی دارد؛ با تکنولوژی نانو ساخته میشود و به همین دلیل خاصیتهایی از قبیل دلیل ضد دوده و کثیفی، عایق صدا، ضد حساسیت، مقاوم در برابر آفتاب و گرما دارند و همچنین به دلیل تکنولوژی نانو مورد استفاده در ان قیمت بالاتری دارد. اگرچه قیمت کاغذ دیواری نانو مانع از استفاده گسترده آن می شود ولی با این حال خرید کاغذ دیواری نانو را به بسیاری از افراد توصیه می کنیم. امروزه با پیشرفت علم مشاهده میکنیم بسیاری از وسایل با دانش نانو تولید شده است ،از جمله این نوع کاغذ دیواری را نیز شامل میشود . قبل از نصب کاغذ دیواری باید همهی تابلوها و وسایل روی دیوار را جدا کرد و در صورت نصب کاغذ دیواری بر روی سقف نیز کنتور برق را باید قطع کرد و لامپها و … یکی از نکات مهمی که هنگام خرید باید به آن توجه کرد، این است که باید بدانید فروشگاه کاغذ دیواری مورد نظرتان، اجناس خود را به صورت مستقیم یا واسطه به فروش میرساند. علت این امر نصب آسانتر پوستر نسبت به کاغذ دیواری و کم هزینه تر بودن آن نسبت به خرید مبلمان جدید است .