خرید و قیمت کاغذدیواری دست ساز

با شروع قرن بیستم کاغذ دیواری یکی از رایجترین اقلام مورد استفاده در منازل دنیای غرب گردید. کاغذ دیواری قابل شستشو برای منازل انتخاب مناسب تری هستند. 2- اما کاغذ دیواری با روکش پی وی سی که به عنوان کاغذ دیواری قابل شستشو شناخته میشود، با توجه به قیمت مناسب و تنوع فراوانی که دارد مورد استقبال فراوانی قرار گرفته است. برخی از متخصصان دکوراسیون داخلی، کاغذدیواری با لایه وینیل را مناسب میدانند و توصیه میکنند؛ زیرا این مدل هم قابلیت شستشو دارد و هم کیفیت بسیار بالایی دارد. هزینه نصب کاغذ دیواری به چه مواردی بستگی دارد؟ نصب کاغذ دیواری در کوتاه ترین زمان ممکن توسط نصابان صورت می گیرد. یکی از خاص ترین دیوار پوش های سال های اخیر کاغذ دیواری آجری بوده است که با تنوع رنگی بالا تولید میشود . کاغذ دیواری سه بعدی: این دیوارپوش جدید ترین و مدرن ترین نوع کاغذ دیواری پذیرایی است. توجه داشته باشید که اساسا درست یا غلطی درباره طرح و رنگ کاغذ دیواری وجود ندارد و سلیقه و رضایت شما شرط اول است. دیوارهای مکان های مختلف در بدو ورود بیشترین توجه را به خود جلب می کنند و انتخاب کاغذ دیواری زیبا و مناسب و نصب درست آن می تواند بر قضاوت بیننده در هنگام ورود به یک مکان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

قیمت هر رول با توجه به برند و جنس و طرح با بقیه رول ها متفاوت است اما فقط دانستن این نکته در خرید کاغذ دیواری کافیست که بدانید تمامی قیمت ها به شکل رولی محاسبه می شود. این نوع از کاغذ دیواری قدیمیترین نوع کاغذ دیواری میباشد. کاغذ دیواری وینیل به آسانی نصب میشوند و همچنین نگهداری آنها آسان میباشد. همچنین میتوانید یک طرح متفاوت از تصاویر دلخواه خود را به عنوان کاغذ دیواری نصب کنید. کاغذ دیواری با روکش پارچهای : این کاغذ دیواری یک مادهٔ سبک وینیل از آکرلیک و یا وینیل مایع دارد. 1- ارزانترین نوع کاغذ دیواری، نوع ساده کاغذی بدون روکش است که عمر کوتاهی دارد و به علت کاغذی بودن سطح به راحتی کثیف شده و قابلیت شست و شو ندارد. برای کاغذ دیواریهای استاندارد و یا معمولی که فاقد پوشش ضد آب بوده و نیاز به کار خاص ندارند، میتوانید آنها را با آب خیس و به راحتی از دیوار جدا کنید. در عین حال در زمان جابجایی یا تعویض، به راحتی و بدون زحمت کنده شود.

قدیمیترین نمونهٔ به جا مانده از کاغذ دیواری در انگلستان که در لندن به چاپ رسیده بوده به سال ۱۵۰۹ برمی گردد. مثلا کاغذ دیواری با الیف طبیعی مانند، کاغذ دیواری نانوون و نانو برای خرید و نصب در اتاق خواب کودکان و افراد سالمند مناسب است و از کاغذ دیواری پی وی سی میتوانید در سالنهای بزرگ که جریان هوای بیشتری وجود دارد، استفاده کنید. کاغذدیواری طرحدار تنوع زیادی دارد و میتواند مانند پوستر سه بعدی بر روی دیوار نصب گردد. البته امکان خرید حضوری با مراجعه به دفتر آذرخش دکور نیز وجود دارد برای اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید. مزایا: بسیار بادوام است و در برابر شیطنتهای کودکان مقاوم است. کاغذدیواری ضد امواج، از انواع کاغذدیواری است که علاوه بر ایفای نقش اصلی کاغذ دیواری در دکوراسیون داخلی فضا به ایمن سازی ساختمان در برابر امواج مضر الکترومغناطیس که به وفور در محیط اطراف پراکنده هستند نیز کمک شایانی میکند. کاغذدیواری ضد زلزله از انواع نوین دیوارپوش کاغذدیواری است که علاوه بر کاربری زیبایی در مقاومسازی دیوارها در برابر زمین لرزه نیز بسیار موثر است. کاغذ دیواری ضد زلزله همانطور که از نامش پیداست از ترک خوردن دیوار در هنگام وقوع زلزله و یا نشست دیوار جلوگیری می کند.

بهتر است بدانید این مدلهای کاغذ دیواری به طور کلی نمای خانه را تغییر میدهد و از سوی دیگر باعث افزایش انرژی شما میشوند . همه ما زندگی در خانه هایی زیبا، همراه با دکوراسیونی لوکس و عامه پسند را ترجیح می دهیم و اگر دکوراسیون خانه قدیمی باشد، در نظر داریم به هر نحوی تغییراتی را در آن ایجاد کنیم. نصب کاغذ دیواری یکی از پر طرفدارترین راه حل ها برای تغییر دکوراسیون و طراحی داخلی در خانه است. پیش از نصب کاغذ دیواری میتوان از انواع قاب کاغذ دیواری استفاده کرد. همچنین در مواقعی که فقط قسمتی از دیوار تحت پوشش قرار میگیرد استفاده از قاب پلی اورتان کاغذ دیواری باعث پوشیده شدن قسمتهای انتهایی کار میشود و به نوعی به جلوه بیشتر کار کمک میکند. کاغذدیواری فویل منحصر به فرد است و همچنین نگاه چشمگیر و خاص را به هر اتاق را خیره میکند. طرحهای گرافیکی انواع کاغذدیواری سه بعدی شامل طرحهای هندسی و اسپرت بوده است. انواع کاغذدیواری ساده با اینکه طرحی بر روی آن وجود ندارد، به خصوص زمانی که در تضاد رنگ با دیوارهای دیگر به کار رود، میتواند تاثیر زیادی در دکوراسیون فضا ایجاد نماید. آشنایی با آنها در خرید کاغذ دیواری بسیار مهم است.