روش استفاده از کاغذ دیواری موقت با قابلیت جابجایی در منزل

این نوع از کاغذهای دیواری سه بعدی در دکوراسیون مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کرده است. به گزارش گروه بازار خبرگزاری آنا، امروزه پوستر های دیواری سه بعدی طرفداران بیشماری پیدا کرده اند. امروزه شرکتها و طراحان دکوراسیون مدرن ترجیح می دهند از پوستر های شخصی و منحصر بفرد برای تزیین دفتر کار شرکت و یا اتاق پذیرایی استفاده کنند. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که نیاز به تنوع و تغییر در فضای محیط کاری خود دارید استفاده از کاغذ دیواری سه بعدی میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد. سبک زندگی خانواده شما میتواند تفاوت قابل توجهی در انتخاب شما ایجاد کند. کاغذ دیواری سه بعدی با طرح طبیعت با قرار دادن پنل ها در کنار یکدیگر یک طرح طبیعت را به شکل زیبایی کامل می کند. کاغذ دیواری های سه بعدی طرح دار شامل پنل هایی هستند که با کنار یکدیگر چیده شدن آنها یک طرح کامل و یکدست را ایجاد میکند.

در صورت ایجاد فاصله بین پنل ها این طرح ناقص خواهد شد. این کار هیچ نیازی به استخدام یک متخصص یا نصاب برای تکمیل کار ندارد، فقط برای اندازه گیری و برش، میتوانید از کمک یک حرفهای در این زمینه کمک گرفته و کاغذ را برش بزنید، سپس خودتان کاغذ را بعداز کندن روکش چسب آن، بر روی دیوار نصب کنید. پوستر سه بعدی گل تاثیر به سزایی در فضا سازی به شکل هنرمندانه دارد و سایه روشن این نوع طرح یک تصویر واقعی از گل های بسیار زیبا را رو به روی چشمان قرار می دهد. وقتی همه وسایل برای تمیز کردن کاغذ دیواری را آماده کردید ابتدا به صورت آزمایشی یک تکه از پوستر دیواری که کمتر در معرض دید قرار دارد را تمیز کنید و اگر مشکلی برای پوستر و کاغذ پیش نیامد سپس محل اصلی را تمیز بفرمایید. در بسیای از مواقع نمیتوان مبلمان و یا سایر المان های دکور محیط را تغییر داد درحالی که میتوان با نصب پوستر سه بعدی متناسب محیط به کلی به فضا تنوع بخشید. کاغذ دیواری های بافت دار بسیار خاص و فوق العاده هستند و نصب آنها به طور کلی نمای خانه را تغییر میدهد . همچنین در هنگام استفاده از آن باید به شکلی طراحی را انجام داد که به طور کامل با سایر المان های محیط تطابق داشته باشد.

طرح های این مجموعه شامل تصاویر زیبا و متنوع از انواع گل های زیبا است که می تواند فضایی شاد و جلوه ای بی نظیر به محیط ببخشد. کاغذ دیواریها علاوه بر طرحهای ساده و تک رنگ با طرحهای متنوعی شامل پترنهای تکراری یا تصاویر مختلف ارائه میشوند. کاغذ دیواری Marburg و CASeLio با استفاده از مرغوب ترین الیاف و فیبر ، ارائه دهنده بهترین کاغذ دیواری اروپا می باشند. همزمان با ظهور مدهای جدید، طراحان کاغذ دیواری از آنها استفاده می کنند و آنها را با رنگ بندی های مختلف ارائه می کنند. از این طرح ها می توان در محیط های مختلف استفاده کرد. در این خصوص باید دقت نمایید که اگر فضای کوچکی در اختیار دارید، از طرح های شلوغ و رنگ های متنوع و یا تیره استفاده نکنید. برای نصب کاغذ دیواری ابتدا باید ارتفاع و عرض دیوار را اندازهگیری کرد و بر اساس آن رولهای کاغذ دیواری را در صورت نیاز برش زد و به نحوی کنار هم قرار داد که از نظر الگویی تراز شوند. به طور کلی قیمت کاغذ دیواری بر اساس تعداد رول محاسبه می شود، بنابراین قیمت اعلامی فروشنده به معنای قیمت یک رول با عرض و طول مشخص است.

با انتخاب برچسب مناسب برای نوع کاغذ دیواری انتخابی ، برش کاغذ دیواری در صورت نیاز و در نظر گیری ضایعات در لبه های بالا و پایین کار نصب انواع کاغذ دیواری انجام می شود ، اما به طور معمول انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار هستند. این طرح ها بشدت جذابیت بصری داشته و چشم هر بیننده ای را به طور حتم به خود خیره میکند. با این کار هم از یکنواختی محیط جلوگیری می شود و هم به آن بخش خاص جلوه بیشتری داده می شود. بقدری این تصاویر واقعی بنظر می رسند که بیینده یک شکل سه بعدی از طرح تصور می کند. برای اتاق کودک بهترین کاغذ دیواری، طرحهای کارتونی است که تنوع بسیاری دارد حتی میتوانید این انتخاب این بخش را به عهده فرزند خود قرار دهید تا در فضایی که آن را بیشتر دوست دارد احساس امنیت کند. در قسمت بالا در مورد انواع کاغذ دیواری صحبت شد و اینکه هر کسی با توجه به سلیقه ی خاص خودش را که دارد در انتخاب کاغذ دقت میکند با ورق زدن و دیدن آلبوم های کاغذ دیواری سعی بر انتخاب بهترین نوع و متریال برای منزل خودش است، در این بخش کارشناسان ما به جهت طی کردن دوره های زیباشناسی و رنگ شناسی در دانشگاه ها نیز میتوانند کمک شایانی برای شما مشتری های خوب آذران دکور باشند اما در نهایت انتخاب کردند بر عهده ی خود شما است تا زمانی که در منزل خود هستید از دیدن کاغذ بر روی دیوار خود لذت ببرید.