صفر تا صد کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

کاغذ دیواریهای برجسته با انواع پوشش مخملی و طرحهای سه بعدی در بازار موجود است. اگر قصد دارید اتاق خواب عروس را طراحی کنید میتوانید از کاغذ دیواریهای مختلف به راحتی یک اتاق خواب راحت با فضای شاد را بسازید. با یک طرح هنری دستی فرنسوی کاملا متفاوت خواهد کرد . شما با خرید این محصولات یک اثر هنری را سفارش میدهید که فقط برای شما طراحی و تولید شده . اگر قسمت های زیادی از دیوار را بتونه کاری کرده اید بهتر است یک دست رنگ روغن در حد آستر روی آنها بکشید تا روی لکه های بتونه کاری شده را بپوشاند. این روزها نصب کاغذ دیواری به جای رنگ آمیزی محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. مساحت دیوارها را محاسبه کرده و براساس آن تعداد رول های موردنیاز را مشخص کنید. ابتدا طول و عرض دیوار را ا ندازه بگیرید تا تعداد رول های مورد نیاز مشخص شود. چرا که نباید کاغذ دیواری را روی دیوار مرطوب نصب کرد. اگر به لحاظ شخصیتی فردی تنوع طلب هستید به سراغ این دکوراسیون کاغذ دیواری بروید. بهتر است هر رول برش خورده را نصب کنید بعد به سراغ برش دادن بقیه قواره ها بروید چون ممکن است نصب آن طول بکشد و چسب آن خشک شود.

اگر کاغذ دیواری طرحدار است قواره دوم را در کنار رول اول قرار دهید و طرح های آنها را با هم جور کنید طوری که طرح ها در ادامه هم قرار بگیرند. کاغذ دیواری را روی میز گذاشته و قواره اول را ۱۰ سانتی متر بلندتر از ارتفاع دیوار برش بدهید. به همین دلیل استفاده از کاغذ دیواری روشی ساده تر و سریع تر برای بازسازی دیوار ها و تغییر دکوراسیون است به خصوص اگر خودتان مهارت کافی برای انجام آن را داشته باشید. کاغذ دیواری مخمل دارای طرح های بعد دار با متریال مخمل هستند که قادرند نمای اتاق را به طور کلی تغییر دهند .برای ساخت این کاغذ دیواری شما میتوانید از پارچه و پی وی سی استفاده کنید . با این کار، کاغذ دیواری خیلی محکم روی دیوار می چسبد. یکی دیگر از مزایای استفاده از پرایمر زمانی است که می خواهید کاغذدیواری را از روی دیوار جدا کنید. کاغذ دیواری نوعی کاغذ که برای پوشش دادن دیوارهای داخلی و همچنین طراحی داخلی در ادارات، خانهها و دیگر ساختمانها مورد استفاده قرار میگیرد؛ و یکی از جنبههای موثر در طراحی داخلی به شمار میآید.

کاغذ دیواری سه بعدی با حفظ کارایی کاغذ دیواری ساده به عنوان نوعی دیوار پوش در طراحی و دکوراسیون داخلی به کار گرفته می شود. یکی از مزایای کاغذ دیواری سه بعدی برای منازل مسکونی یا واحدهای اداری کوچک این است که کمک می­کند تا محل مربوطه، عمق پیدا کند و در چشم افراد بزرگتر دیده شود. نصب سریع: برخلاف تصور بسیاری از افراد، نصب کاغذ دیواری های سه بعدی در چند ساعت امکان پذیر است. پرایمر از جذب سریع چسب به درون گچ یا لایه زیرین جلوگیری می کند و باعث چسبندگی بیشتر و ماندگارتر شدن کاغذ دیواری می شود. گوشه ها،تاقچه ها و مکان های کوچک برای شروع مناسبند.در فضا های دارای نقطه کانونی و یا مکان هایی که نیاز به نقطه کانونی دارند نیز مناسب هستند. پس از زیرسازی مناسب و قبل از شروع به کار نصب، به یکسری ابزار و لوازم احتیاج دارید که عبارتند از: میز کار، قلموی بزرگ یا غلتک نقاشی، برس مخصوص نصب کاغذ دیواری یا کاردک پلاستیکی، تیغ موکت بری، چسب چوب، چسب کاغذ دیواری، خط کش، چهار پایه یا نردبان. چسب کاغذ دیواری به صورت آماده در رنگ فروشی ها یا فروشگاه های لوازم ساحتمانی وجود دارد.

۵ در انتخاب کاغذ دیواری برای دیوار هایی که در یا پنجره در آنها وجود دارد میتوانید از طرح های راه راه عمودی استفاده کنید که این طرح ها ارتفاع سقف را بلندتر به نمایش می گذارند و همچنین برش های کاغذ دیواری برای لبه درب و پنجره را که ظاهر مناسبی ایجاد نمیکند را در طرح خود گم می کنند و کمتر به نمایش می گذارند. بهتر است به جای کاردک از برس مخصوص نصب کاغذ دیواری استفاده کنید چون این برس ها فشار کمتری به کاغذ دیواری وارد میکنند بنابراین، احتمال آسیب زدن به بافت آن کمتر میشود. به جای میز کار می توانید از میز ناهارخوری استفاده کنید، فقط حتما رویش را خوب بپوشانید تا آسیب نبیند. دقت کنید که برای شروع فقط قواره اول را برش دهید. در ضمن این کار به مقدماتی نیاز دارد که بهتر است اول به آنها بپردازیم. البته باید توجه داشته باشید که روکش های وینیل انواع مختلفی را شامل می شوند که اکثر آنها قابل شست وشو هستند. 1.کاغذ دیواری کلاسیک:اگر می خواهید نوعی از کاغذ دیواری را خریداری نمایید که دارای نقش و طرح های مختلفی می باشد، باید انتخاب را با دقت بیشتری انجام دهید تا فضای پذیرایی زیاد شلوغ نشود.