صفر تا صد کاغذ دیواری و پوستر سه بعدی

بعد از مشخص کردن دیوار های اصلی شما می توانید طرح کاغذ دیواری اصلی خود را بر روی این دیوار ها در نظر بگیرید و طرح فرعی کاغذ دیواری خود را برای دیوارهای فرعی مانند ستونها و یا دیوارهایی که در آنها درب یا پنجره های متعدد وجود دارد همانطور که خدمتتان عرض کردیم استفاده ترکیبی از طرحها میتواند بسیار اثربخش تر باشد. در کل بهجای طرحهای هندسی ساده و بیروح و یا رنگی ساده، منظرهای از طبیعت روی دیوار آن هم به شکل سه بعدی گزینه بسیار مناسبی چه برای منزل و چه محیط کار است. پوستر سه بعدی گل در حقیقت نوعی دیوارپوش است که تصویری بر روی آن وجود داشته و در واقع این تصویر، موردی یکسان و واحد است. به ویژه طرح های زیبایی برای تزئین اتاق كودكان با رنگ های شاد وجود دارد كه می تواند فضای فانتزی را برایشان به وجود بیاورد. کاغذ دیواری سه بعدی در مقایسه با کاغذ دیواری تفاوت هایی دارد؛ کاغذ دیواری های سه بعدی در ایران تولید می شوند ( کاغذ و جوهر وارداتی و باکیفیت بالا هستند)، در ابعاد دلخواه طراحی و تولید می شوند، رنگ بندی های مختلفی را شامل می شوند، کیفیت و قیمت های مختلفی دارند که می توانید با توجه به بودجه و نیاز خود بهترین ها را انتخاب کنید.

از طرف دیگر، می توانید برای تمیز کردن کاغذ دیواری سه بعدی از یک پارچه معمولی استفاده کنید. طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف یا جنگ هایی که تجارت بین المللی را متوقف می کرد توان خرید این فرشینه ها را نداشتند، برای روح دادن به اتاق هایشان به کاغذ دیواری روی آوردند. این نوع از کاغذ دیواری دارای پوششی محکم و مقاوم به نام وینیل است که باعث بالارفتن کیفیت کاغذ دیواری میگردد و حدود پنج تا شش سال به راحتی میتوان از آن استفاده کرد بدون اینکه نیاز به تعویض یا ترمیم داشته باشد. مثلا اینکه می خواهیم فضا را کوچکتر نشان دهد یا بزرگتر؛ کلاسیک نشان دهد یا مدرن؛ ساده باشد یا هیجانانگیز. کاغذ دیواری های برچسبی آسان ترین گزینه هستند چرا که صرفا باید ورق پشتی آن را بکنید و آن را روی مکانی که میخواهید بچسبانید بدون نیاز به هیچ گونه چسب، آب و یا ماده فعال کننده ای. بهترین نمونه از طرح های کلاسیک استفاده از گل های داماسک می باشد که شما می توانید این طرح های داماسک را در بیشتر جاها ببینید. با استفاده از پوستر دیواری گل می توانید اتاق خواب، دیوار پشت تلویزیون و مشاغل مختلف را تزیین و دکور کنید.

این فروشگاه دارای طرح های بیشماری از کاغذ دیواری های جدید و مدرن می باشد که می توانید از میان آنها طرح مورد نظر خود را پیدا کنید و سفارش دهید. محیط آشپزخانه معمولاً با کابینت و یا دیگر وسایل آشپزخانه محصور شده است اما هر قدر که بتوانیم از اندک فضا های این محیط برای تزئین استفاده کنیم به جذابیت آن کمک بیشتری نموده ایم. این نوع کاغذدیواری قابلیت تمیزکاری و قابلیت کندن از سطح دیوار را دارد و نسبت به کاغذ معمولی یا بدون پوشش از مقاومت بالاتری نسبت به رطوبت برخوردار است. مناسب فضاهای مرطوب نمیباشند زیرا رطوبت را جذب کرده و از خاصیت ضد آب برخوردار نیستند. با استفاده از کمی خلاقیت می توان کاغذ دیواری را در کنار انواع دیوارپوش نصب کرده و فضایی خاص و ترکیبی طراحی نمود. این دیوار پوشها و مخصوصا کاغذ دیواری سه بعدی مطابق با هر بودجه و هر مکانی طراحی شده و به راحتی قابل نصب و اجرا میباشند.

کاغذ دیواری سه بعدیبا جنس الیاف طبیعی قابلیت شستشو دارند، جنس های مختلفی مثل چرم ، الیاف طبیعی ، کتان ، مات و براق را شامل می شوند، نمای برجسته و سه بعدی دارند که با تکنیک های طراحی و خطای دید ایجاد شده و واقعی نیست. اجرای کاغذ دیواری از زمان گذشته با روی کار آمدن طرح های کلاسیک مطرح شد. تولید کنندگان، کاغذ دیواری را بر حسب نوع کاربرد و مقاومت آن با جنسهای مختلف تولید میکنند که هر کدام دارای ویژگی و مزیتهای منحصر به فرد خود هستند و شامل موارد زیر میباشند. کاغذ دیواری های Floral : این کاغذ دیواری ها دارای طرح های گل و بوته و طرح های انتزاعی می باشند. آرشیو پوستر سه بعدی طرح گل؛ شامل طرح هایی از گل رز، آفتاب گردان، ارکیده، گل های کوچک و بزرگ و همینطور گل های سه بعدی و برجسته می باشد. پوستر سه بعدی طبیعت فقط برای استفاده در منزل نیست، اگر میخواهید به محیط کار خود حس آرامش طبیعت را اضافه کنید این گزینه انتخاب خوبی برای شماست. کاغذ دیواریهای ساده موجود در بازار، قیمتهای متنوعی دارند و بسته به کیفیت و بافت به کار رفته و همچنین نوع قابل شستشو، از حدود 90 هزار تومان برای هر رول 5/3 متری قیمت داشته که این قیمت حداکثر به 600 هزار تومان هم می رسد.