قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری برای خانه، این مطلب را بخوانید

این کار سبب گمراهی افراد در محاسبه هزینهها میشود؛ اما این کار دلیل دارد. بیشتر اوقات هزینه و قیمت کاغذ دیواریها به دلیل برخی محاسبات تا حدودی برای افراد مبهم است، زیرا کاغذ دیواریها به شکل رولهایی با عرضهای مختلف عرضه میشوند و هر شکل و طرحی از کاغذ دیواری متراژ و اندازه جدای خود را دارد و، چون دیوارهای خانه به طور کامل مستقیم و دارای یک سطح نیست و بیشتر خانهها دارای ستون و دیوارهای کاذب و غیر مفید هستند، بنابراین هم از رولهای بیشتری نسبت به محاسبه شما استفاده میشود و هم در بعضی از مواقع کاغذها اضافه میآیند. به گزارش برنا، تمامی افراد میخواهند که دکوراسیونی زیبا در خانه یا محیط کار داشته باشند و تغییراتی را در آن ایجاد کنند. روکش سطح فوقانی از نوع وینیل Vinyl بوده و وزن وینیل بکار رفته در آن بین ۳۰۰ الی ۴۵۰ گرم در هر متر مربع میباشد.

کاغذ دیواری مرغوب معمولا وزن هر متر مربع آن بین 300 تا 400 گرم است. یک رول واحد تنها دارای ۴ متر و ۱۱٫۵ سانتیمتر (۱۳٫۵ فوت) کاغذ دیواری است در حالی که رولهای دو برابر دارای ۸ متر و ۲۳ سانتیمتر (۲۷ فوت) کاغذدیواری هستند؛ بنابراین اگر طول دیوار شما ۲ متر و ۷۵ سانتیمتر (۹فوت) است، شما تنها میتوانید سه ردیف کاغذ دیواری از یک رول واحد روی آن دیوار قرار دهید. طراحي شده اند، از نظر قيمت هم کاغذ ديواري ها با هم تفاوت هايي دارند و شيوه قيمت گذاري در شرکت چوبينه براساس کيفيت کاغذ ديواري مي باشد، پيش از مراجعه به فروشگاه کاغذ ديواري چوبينه، ارتفاع و طول ديوارها را اندازه گيري نموده و به طور جداگانه يادداشت نمائيد، کارشناسان چوبينه تعداد رول مورد نياز را براي شما محاسبه خواهند نمود، بهترین روش خرید کاغذ دیواری ، مراجعه حضوری به دفتر فروش شرکت چوبینه می باشد، در دفتر فروش گلچيني از جديدترين و زيباترين آلبوم ها را به مشتريان ارائه مي دهيم؛ همچنین اگر امکان مراجعه حضوری ندارید، میتوانید از طریق سایت طرح ها را مشاهده نمائید و نام آلبوم و کد مورد نظرتان را يادداشت نموده و به صورت تلفني اقدام به خريد نمائيد؛ براي مشاهده ليست قيمت کاغذديواري ها به صفحه ليست قيمت کاغذ ديواري مراجعه نمائيد؛ کليه کاغذ ديواري هاي چوبينه با کمترين هزينه به سراسر کشور ارسال مي گردد و هموطنان گرامي از کليه شهرستان ها مي توانند حتي سفارش هاي جزئي را به صورت تلفني انجام دهند و در شهر خود تحويل بگيرند، کاغذديواري هاي شرکت چوبينه درجه يک مي باشند و شما ميتوانيد با اطمينان از اصل بودن کالا اقدام به خريد بهترين کاغذ ديواري نمائيد.

کاغذ دیواری های نانو از انواع پر طرفدار کاغذ دیواری ها می باشند که با تکنولوژی نانو به تولید رسیده اند و از مزایای بسیار خوب این نوع از دیواری ها ضد آلودگی بودن آن می باشد.کاغذ دیواری های نانو دارای مزایای زیادی هستند که میتوان از این مزایا می توان به مقاومت در برابر پاره شدن، عایق خوب صوتی و حرارتی ، ضد حساسیت ، مقاومت در برابر نور خورشید و غیره اشاره کرد.فروشگاه دیوار دکور یکی از عرضه کنندگان بزرگ کاغذ دیواری در کشورمان است که محصولات متنوع و ارزان قیمت را برای شما در نظر گرفته و با مراجعه به سایت دیوار دکور می توانید خرید خود را به صورت اینترنتی و کاملاً مطمئن انجام دهید. کاغذ دیواری یکی از پوشش های تزئینی میباشد که برای پوشش دادن دیوار ها از آن استفاده می شود. هر چند بیشترین کاربرد آن مربوط به پوشش دیوار پشت تلویزیون می باشد اما به دلیل تنوع بالای رنگ آن به راحتی می توان طبق دکوراسیون داخلی برای سایر دیوارها نیز از آن استفاده نمود. این نکته نیز قابل ذکر است که کاغذ دیواریها شاید در طول زمان دچار آسیب و خرابی شوند و زیبایی اولیه خود را از دست بدهند؛ بنابراین بهتر است یک رول بیشتر خریداری کنید تا در صورت نیاز بتوانید از آن استفاده کنید و برای پیدا کردن آن نوع کاغذ دیواری در بازار دچار مشکل نشوید.

آنها را بدون توجه رها نکنید. در نظر گرفتن در و پنجرهها را فراموش نکنید. در انتخاب رنگ کاغذ دیواری به میزان نور محیط مورد نظر خود توجه داشته باشید. فروش کاغذ دیواریها در رولهای دو برابر و سه برابر، میتواند متراژ بیشتری کاغذ دیواری را نسبت به یک رول واحد در اختیار شما بگذارد. دلیل سختی انتخاب کاغذ دیواری این است که تنوع بیشماری از کاغذ دیواری از لحاظ طرح و رنگ و همچنین جنس پشت کاغذ دیواری در بازار موجود است که باید از بین این تنوع بیشمار، مناسبترین گزینه را برای دکوراسیون خانه خود انتخاب و استفاده کنید. در بخش فروش کاغذ دیواری باید به نکات خاصی توجه کرد که هر کدام برای اینکه کاغذ بهتری انتخاب شود حتما تاثیر گذار است. خرید از مراکز اینترنتی بسیار مهم بوده و نیاز به اعتماد به فروشنده را دارد، به همین دلیل برای خرید کاغذ دیواری حتما مراکز معتبر را انتخاب کنید تا بتوانید محصولات اصلی را با قیمت مناسب تهیه نمایید. کاغذ دیواری ها می توانند تغییرات بسیار بزرگی را در محیط خانه و محیط کار و غیره ایجاد نمایند و در زیبا سازی دکوراسیون نقش مهمی را ایفا کنند.امروزه تولید کنندگان زیادی در عرصه تولید کاغذدیواری ها فعالیت دارند و انواع جدید کاغذ دیواری در بازار مشاهده می شود.