قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری برای خانه، این مطلب را بخوانید

پس وجود یک نصاب حرفهای که تجربه زیادی در استفاده از ابزار کار داشته باشد، برای درست اجرا شدن کار لازم و ضروری است. برای درست انجام شدن کار و نصب صحیح کاغذ دیواری علاوه بر وجود یک نصاب خوب و حرفه ای، استفاده از چسب کاغذ دیواری با کیفیت هم اهمیت بسیار زیادی دارد. این که افراد وقت زیادی را صرف پیدا کردن کاغذ دیواری خوب و با جنس و کیفیت عالی کنند به تنهایی کافی نیست. هیچ وقت کاملا خودتان را درگیر قوانین و اصول نکنید و از خلاقت و سلیقه خودتان هم برای خانه کمک بگیرید. وجود طرح و رنگهای مختلف در آلبومهای کاغذ دیواری به گونهای است که شما میتوانید طرح کاغذ دیواری را به صورتی انتخاب کنید تا فقط برای یک سال یا دو سال مناسب سن دختر دلبندتان باشد و یا طرحی را انتخاب کنید که در ایام کودک و حتی نوجوانی دخترتان کاملا مناسب باشد، و دیگر نیازی به تغییر کاغذ دیواری اتاق خواب او با توجه به سنی که در آن قرار دارد نباشد. توصیه می کنیم به همراه متراژ، طرحی ساده از فضا را روی کاغذ پیاده نمایید و به همراه داشته باشید. چنان چه قصد دارید فضای موردنظرتان کمی بزرگ تر و وسیع تر به نظر برسد، توصیه می شود از طرح های با خطوط افقی کمک بگیرید.

رنگ های آبی و سبز حس تازگی و خنکی به محیط می دهند و برای مساحت های کوچک تر توصیه می شود. 1. ایجاد فضایی با حس تازگی و. در مقابل اگر خواهان فضایی پر از انرژی و هیجان هستید. تنوع بالا: همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، این دیوارپوشها تنوع فوقالعادهای دارند و جای خود را در هر خانه و فضایی پیدا میکنند. ما در گالری کودک و نوجوان خود، مجموعهای متنوع از انواع طرحهای دخترانه و پسرانه را گرد هم آوردهایم تا رضایت هر سلیقهای را جلب کنیم. شما برای این منظور میتوانید از یک نوع کاغذ دیواری مثل کاغذ دیواری طرح گل و یا کاغذ دیواری با طرح گل داماسک که بسیار شیک و زیبا است، به عنوان کاغذ دیواری پشت تخت خواب برای اتاق خواب عروس و یا اتاق خواب کودک استفاده کنید و سایر دیوارها را با یک کاغذ دیواری طرح ساده مثل کاغذ دیواری طرح پتینهای و یا تک رنگ دیوارپوش نمائید. یکی از راههای بسیار خوب و مناسب برای طراحی اتاق خواب عروس این است که از یک کاغذ دیواری لوکس و لاکچری تنها برای یک دیوار استفاده کنیم و بقیه دیوارها را با یک کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ پوشش دهیم.

پوسترها معمولا روی یکی از سطوح دیوارها به کار میروند. به صورت سه بعدی و رنگی بر روی این کاغذهای دیواری ایجاد شده است. بهترین رنگ کاغذ دیواری برای هر رستورانی استفاده از کاغذ دیواری نارنجی است. انتخاب طرح و رنگ کاغذ دیواری برای هر محیط میتواند کار دشواری باشد، زیرا رنگ و طرح کاغذ دیواری میتواند بر مقیاس فضای مورد نظر تاثیر بگذارد. یکی از روشهای معمول و متداول در بین دکوراتورها و حتی برای طراحی اتاق خواب استفاده از دو طرح کاغذ دیواری است. در مرحله آخر شخصی که به عنوان نصاب قصد اجرای کار را در محل سکونت یا محل کارتان را دارد، اگر مهارت کافی در استفاده از ابزارهای کار خود در نصب کاغذ دیواری را نداشته باشد، در این حالت شما به هدف نهایی خود نخواهید رسید. آلبومهای کاغذدیواری زیادی با طرح و رنگهای متنوع در بازار موجود است که افراد با هر نوع سلیقهای به راحتی میتوانند طرح یا طرحهای ایده آل خود را متناسب با سبک دکوراسیون منزل یا محل کارشان پیدا کرده و تهیه کنند. رنگها همیشه و در هر جا و هر مکان و هر شکل از مهمترین اجزا میباشند. البته از کاغذ دیواریهای گلدار هم میتوان برای آشپزخانه و حتی هر طرح دیگری که قابل ست شدن با سایر اجزا آشپزخانهتان را داشته باشد را میتوانید استفاده کنید.

هنگامی که شما به دلیل پارگی و یا هر مشکل دیگری به کاغذ دیواری با همان طرح نیاز داشتید، ممکن است نتوانید آن را در هیچ فروشگاهی پیدا کنید. بهترین کاغذ دیواری برای رستوران از نوع قابل شستشوی آن میباشد تا در هر بازه زمانی بتوان به راحتی دیوارهای سالن رستوران را نظافت کرد. از نظر عرض نسبت به سایر کاغذ دیواریهای دیگر متراژ بیشتری دارد و عرض آن حدود 1 متر و 5 میلیمتر میباشد، در حالی که سایر کاغذ دیواریهای تولید شده در دنیا با عرض نیم متر یا هفتاد سانتی متر در حال تولید و عرضه شدن به بازارهای جهانی است. از مطرحترین آلبومهای کاغذ دیواری تولید شده در کشور چین با برند گرند دیزاین در حال عرضه در بازار است. کاغذ دیواریهای تولید شده در کشور چین با برند گرند دیزاین در پنج آلبوم ملانیا، آنابلا، ایوانکا، پورشه PORSCHE و نورمن NORMAN در بازار ایران در حال عرضه است. کاغذ دیواری یک متری یا همان کاغذ دیواری کرهای که در حقیقت تولید شده در کشور کره است. خیلی از افراد به دنبال آموزش نصب کاغذ دیواری هستند تا در هزینه ها صرفه جویی کنند.