قبل از خرید و انتخاب کاغذ دیواری برای خانه، این مطلب را بخوانید

استفاده از کاغذ دیواریهایی برچسبدار. بعلاوه اینکه، کاغذ دیواریهایی که به عنوان قابل شستشو معرفی می شوند، به راحتی با یک اسفنج نرم مرطوب تمیز می شوند. برای این کار به یک میز بزرگ یا سطح وسیع نیاز دارید تا بتوانید کاغذ را روی آن پهن کنید و به آن چسب بزنید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی، این امکان فراهم شده تا طرح دلخواه خود را به صورت کاغذ دیواری چاپ و نصب کنید. ولی باز این طرح ها با وجود اینکه قدیمی هستند ولی هنوز خیلی ها خواهان این نوع سبک ها و دیزاینها می باشند. کندن کاغذ دیواری را می توان با مواد شیمیایی یا ابزارهای برش انجام داد، اما باید مراقب باشید که به دیوار آسیب وارد نشود یا اینکه از مراکزی که در همین زیمنه فعالیت میکنند کمک بگیرید. اما امروزه بسیاری از کاغذ دیواری ها عمری حدود 7 تا 10 سال دارند. این نوع کاغذ دیواری فقط جهت تغییر دکور و تنوع عوض می شود، زیرا نمای خود را با گذشت سال ها نیز از دست نمی دهد. کاغذ دیواری با اینکه تنوع رنگ زیادی دارد اما هنوز هم در سفارشی سازی نسبت به رنگ عقب تر است.

در حالی که خیلی از دیوارپوشها ممکن است به نظر ارزان قیمت باشند، اما شما مجبور هستید که طولانی مدت مواظب آنها باشید. اما اغلب طرح های گل دار و مخملی با گل برجسته برای این مورد مناسب نیست. در این صورت، ما را هم در قسمت نظرات در جریان بگذارید. توصیه «درجه» به شما این است که همیشه یک رول اضافی هم خریداری کنید. با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید کاربرد هر کدام زا پیدا کنید. استفاده از کاغذ دیواریهای ساده هم گزینهای محتاطانه است که پشیمانی در آن وجود نخواهد داشت. با انواع رنگ ها و طرح های موجود، کاغذ دیواری ها میتوانند به فضای شما بعد و ویژگی بدهند و اغلب حتی نصب برخی از آن ها آنقدر ساده است که خودتان هم می توانید در روزهای تعطیل آخر هفته از پس آن بربیایید. اگر برای بار نخست است که از کاغذ دیواری استفاده خواهید کرد به سراغ طرحهای ریز روی سطح کاغذ نروید، هماهنگ کردن این کاغذ دیواریها با وسایل و دکوراسیون دیگر کار سختی است و اگر قرار باشد، بخشی از کاغذ دیواری را ترمیم کنید هم با مشکل تناسب بخشهای مختلف دیوار با کاغذ دیواری جدید رو به رو میشوید. در گام بعدی هم از یک خطکش یا گونیا و وسیلهای مشابه استفاده کنید تا مطمئن شوید که خطوط دیوار کاملا صاف هستند تا در برش و چسباندن کاغذ دیواری دچار مشکل نشوید.

معمولا هم بچه ها به این کاراکترها و کاغذدیواری های مرتبط با آن علاقه زیادی دارند. باید بپرسید و بدانید که هر رول معمولا چه مساحتی دارد. قبل از خرید کاغذ دیواری باید بدانید که به چند رول از آن نیاز دارید. میبینید که جای پیچ و رول پلاک آن به خوبی نمایان است و شما هیچ راهی برای پوشاندن و تعمیر قسمت سوراخ شده ندارید. این کاغذ دیواریها برای پوشاندن نواقص دیوار بسیار مناسبند. این نوع از کاغذ دیواریها را باید با چسباندن چسب بر سطح کاغذشان به دیوار چسباند. این کاغذ دیواریها شبیه برچسب هستند و برای اینکه آنها را به دیوار بزنید باید کمی در آب قرار بگیرند. به علاوه اینکه برخی طرحهای کاغذ دیواری مثل راه راه به این خاطر چاپ می شوند که با ایجای خطای دید، مثلاً اتاقهایی که در حالت عادی دراز به نظر می آیند، مکعبی شکل تر به نظر آیند. را به شکل منحصر به فرد و البته کاملا به طرز صحیحی آراسته و تزیین کنید. می توانند ظاهر اتاق شما را به روشهای مختلف تغییر دهند، تصمیم بگیرید که برای هریک از اتاقهای خانه تان میخواهید چه کاغذ دیواری اجرا کنید.

این دیوار پوش به دلیل داشتن متریال پی وی سی دارای عمر بالایی است و میتوان از آن برای تمام فضاهای خانه نیز استفاده کرد . شما می­توانید انواع طرح­های مختلف را برای چاپ سفارش دهید و مطابق با سلیقه خود، به خانه یا محل کار خود روح تازه­ای ببخشید. کاغذ دیواری سه بعدی طرح سنگ، کاغذ دیواری سه بعدی طرح آجر و یا طرح چوب بسیار فضای آشپزخانهتان را خاص و متفاوت میکند. با این کار در فرایند کاغذ دیواری کردن، دلهره و نگرانی برای کم آوردن کاغذ نخواهید داشت و اگر هم کاغذها اضافه بیایند بعدا بالاخره از آن استفاده خواهید کرد. شاید شما هم در زمینه کاغذ دیواری کردن اتاقها تجربهای داشته باشید که در متن ذکر نشده است. 6- کاغذ دیواری ها تمام علاقه مندی های شما را به جا می آورند. بعضی از این کاغذ ها قابلیت شستشو دارند و بعضی از آنها را نمی توان شست و در مقابل رطوبت آسیب پذیر هستند.