قیمت و فروش کاغذ دیواری – دکورچوب

اما ما پیشنهاد میکنیم سراغ نمونههایی با طرحهای تکرارشونده یا ساده بروید، تا دیوارپوش نتواند تمام توجه شما را از تلویزیون بدزدد! با این حال، قیمت مناسب آن باعث میشود افراد زیادی سراغ آن بروند. کاغذ دیواری هایی که کنتراست زیادی دارند فضا را شلوغ تر و کوچکتر هم نشان میدهد و کاغذ دیواری هایی که اختلاف رنگ بین زمینه و گل ها و یا طرح های کاغذ دیواری وجود دارد خلوت تر کرده و برای استفاده در مدت های طولانی تر مناسب است. این مدلها شباهت زیادی به دیوارپوشهای مناسب برای آشپزخانه دارند؛ و در برابر سطوح مختلف رطوبت، گردوغبار و سایر آلودگیها عالی عمل میکنند. این مدل به دلیل مقاومت بالا در برابر پارگی و ویژگیهای زیست محیطی برای اتاق کودک بسیار عالی است. مهم ترین نکته ای که در استفاده از این دیوارپوش باید مد نظر قرار گیرد این است که در خانه ای که دکوراسیون آن به سبک کلاسیک است نباید از کاغذ دیواری سه بعدی استفاده شود. جنس این کاغذ دیواری از کاغذ و الیاف پارچه ای است و از بارز ترین ویژگی این کاغذ دیواری می توان به قابلیت شستشو آن میتوان اشاره کرد .

نصب کاغذ دیواری یک راه حل جایگزین و به شدت اقتصادیتر برای اینکار است. شما می توانید بهترین و زیباترین مدل های کاغذ دیواری 2021 برای پذیرایی، اتاق خواب و دیگر فضاهای خانه را باتوجه به اندازه و قیمت از سایت النین مارکت خریداری کنید. اگر شما داخل خانه ای هستید که می خواهید بمدت طولانی در آن اقامت کنید بهتر است از کاغذ های با روکش وینیل که می توانید آنها را بشویید استفاده کنید. گذشته از مقاومت و قیمت، مهمترین مورد آن است که مدلی را پیدا کنید که با طراحی داخلی و چیدمان منزل شما هماهنگ باشد. کاغذ دیواری سهبعدی از نظر جنس با انواع کاغذ دیواریهای معمولی فرقی ندارد اما طراحی آن به گونهای است که به دلیل سایههایی که دارد، طرح آن در فاصله حدود سه متری برجسته یا فرو رفته به نظر میرسد، همچنین نمای شبیه به دیوارپوش ایجاد میکند، ولی هزینه به مراتب کمتری به همراه خواهد داشت. انواع کاغذ دیواری روشی سریع برای تغییر دکوراسیون تمام بخشهای خانه و حتی مکانهای رسمیتر است. اول از همه باید به خاطر انتخاب کاغذ دیواری برای بازسازی ساختمان و تغییر دکوراسیون داخلی به شما تبریک بگوییم. دیوارپوش های سه بعدی نیز یکی از طرح ها و مدل های کاغذ دیواری میباشد که به نسبت جدید هستند و تازه وارد بازار فروشگاه های دکوراسیون داخلی شده اند، همانطور که از نام این محصول مشخص است، از طرح های سه بعدی بر روی خود برخوردار است و همین موضوع تنها تفاوت این مدل با سایر کاغذ ها میباشد، از لحاظ کیفیت کاغذ دیواری سه بعدی تفاوتی با سایر دیوارپوش ها نداشته و تنها طرح روی آن از اشکال سه بعدی انتخاب شده اند.

چاپ کاغذ دیواری سفارشی در حقیقت تصویر یا طرحی است که براساس سلیقه و ذائقه مشتری و نیز براساس ابعاد، نوع طرح و رنگ دلخواه شما بر روی جنس سفید رنگ و خام کاغذ دیواری چاپ میشود و دقیقا مانند کاغذ دیواریهای استاندارد قابل نصب میباشد. این طرح ها که به پوستر های سه بعدی نیز معروفند با استفاده از تکنیک خطای دید یک تصویر 3D خلق می کنند. چون به محض زدن چسب کاغذ دیواری در داخل شیارهای سیمان نفوذ می کند و به کاغذ دیواری نمیچسبد. روی ستون وسط سالن باید از کاغذ دیوار اصلی انتخاب کنم؟ سلام برای کاغذ دیواری برای سالن پذیرایی میخوام فقط یک دیوار اصلی امکان خرید تعداد کم هست؟ بهترین کاغذ دیواری برای پذیرایی کدام است؟ دست شما برای انتخاب انواع کاغذ دیواری جدید برای پذیرایی فوقالعاده باز است. برای خرید کاغذ دیواری اولین چیزی که باید در نظر بگیرید این است که آن کاغذ را کجا میخواهید استفاده کنید. بیشتر مدلهای این کاغذ دیواری قابل شستشو هم است، و عمر مفید آن به راحتی به 5 سال هم میرسد.

احتمالا این سوال برایتان پیش میآید که چرا باید برای خرید و نصب کاغذ دیواری، پین ورک را انتخاب کنیم؟ پین ورک تمام خدمات مربوط به نصب کاغذ دیواری شما را بهصورت حرفهای و تخصصی در تمام مناطق ۲۲ گانه تهران انجام میدهد. طبق مراحل زیر پیش بروید تا این کار را به خوبی انجام دهید. این مدل از کاغذ قابل شستشو است و از این رو میتوانید به راحتي آن را تمیز کنید . تب مواد نانو دنیای انواع کاغذ دیواری را هم بینصیب نگذاشته است. کاغذ دیواری های بافت دار بسیار خاص و فوق العاده هستند و نصب آنها به طور کلی نمای خانه را تغییر میدهد . معمولا برای راحتی مشتریان، در بازار انواع کاغذ دیواری را گاهی با توجه به ویژگیهایی که دارند، برای فضاهای مختلف خانه دستهبندی میکنند. تنوع بالا: همانطور که بالاتر هم اشاره کردیم، این دیوارپوشها تنوع فوقالعادهای دارند و جای خود را در هر خانه و فضایی پیدا میکنند. انواع کاغذ دیواری سه بعدی با طرحهای خاص، کاغذ دیواری پی وی سی، نانو و الیاف طبیعی همه برای محیط آشپزخانه مناسب هستند، و در ترکیب با سقف کاذب آشپزخانه فضای جذابی را خلق میکنند.