قیمت کاغذ دیواری – کاغذ دیواری جدید

که عبارتست از بکار گیری کاغذ به عنوان زیر لایه، که البته این کاغذ معمولا به منظور افزایش استحکام و مقاومت در برابر رطوبت با موادی پوشش داده می شود. مطالعات نشان داده اند که یک خانه با سلیقه دکور شده می تواند ارزش خانه شما را 10-15 درصد افزایش دهد. همچنین به مهمترین سرمایه زندگی شما یعنی خانه تان ارزش بیشتری می دهد. همچنین والینو برای محیطهای کاری مثل کافی شاپها محصولات بینظیر و جذابی دارد. همچنین در این مرحله، ضخامت کاغذها تعیین می شود که با طول عمر کاغذ در ارتباط است. 3. در تعیین کاغذ دیواری اتاق بچه ها می توانید از طرح های متنوع عروسکی و رنگ های شاد و درخشان کمک بگیرید. مثلا کاغذ دیواری با الیف طبیعی مانند، کاغذ دیواری نانوون و نانو برای خرید و نصب در اتاق خواب کودکان و افراد سالمند مناسب است و از کاغذ دیواری پی وی سی میتوانید در سالنهای بزرگ که جریان هوای بیشتری وجود دارد، استفاده کنید. کاغذ دیواری های اولیه طرح هایی مشابه تصاویر فرشینه ها داشتند و گاهی اوقات ورقه بزرگ کاغذی همانند فرشینه ها به صورت آزاد بر روی دیوار نصب می شد و گاهی نیز همچون سیستم امروزی آن را بر دیوار می چسباندند.

چنان چه قصد دارید فضای موردنظرتان کمی بزرگ تر و وسیع تر به نظر برسد، توصیه می شود از طرح های با خطوط افقی کمک بگیرید. تمام چیزی که نیاز دارید قوه تخیل است. اگه ابعاد دیوارامون رو باخودم بیارم شما برام محاسبه میکنید چندرول نیاز دارم؟ در این گروه بافته هایی از تار و پود طبیعی را بر روی زیر لایه ای از لاتکس آکریلیک یا مانند آن لامینیت میکنند تا هم ثبات در ابعاد دیوار پوش ایجاد شود و هم در هنگام نصب، چسب به سطح نمای دیوارپوش نفوذ نکند. این نوع کاغذ دیواری قابلیت تمیزکاری و قابلیت کندن از سطح دیوار را دارد و نسبت به کاغذ دیواری معمولی (بدون پوشش) از مقاومت بالاتری نسبت به رطوبت برخوردار است. Poly-olefin / Synthetic Textile : دیوارپوش هایی هستند که با استفاده از الیاف مصنوعی بافته یا نساجی نشده تولید می شوند و نمای پارچه ای به سطوح می بخشند در حالیکه مقاومت سایشی و استحکام آنها از پارچه های طبیعی بیشتر است. گفته می شود که در قرن هشتم میلادی یک زندانی چینی راز کاغذ را بر اعراب فاش نمود که در نتیجه آنها نیز دانش کاغذسازی را به اروپا منتقل نمودند. در همه مراکز علمی و فرهنگی میتوان شخصیتهای علمی و فرهنگی و یا حتی آثار و مفاخر مهمی را مثال زد که وجود آنها بر روی دیوارهای داخلی این مراکز میتواند پرستیژ خوبی به فضا بدهد.

یکی از روشهای معمول و متداول در بین دکوراتورها و حتی برای طراحی اتاق خواب استفاده از دو طرح کاغذ دیواری است. کاغذ دیواری پوشش تزیینی است که برای پوشش دادن سطوح دیوارهای داخلی در خانه، محل کار و به طور کلی فضای داخلی و حتی نمای بیرونی ساختمان ها استفاده می شود و یکی از اقلام کلیدی طراحی داخلی به شمار می آید.این نوع پوشش بیشتر به صورت رول یا به صورت متری فروخته می شود و با چسبانده شدن روی دیوار مورد استفاده قرار می گیرد. با این کار می توانید زیبایی دیوارها و به طور کلی فضای خانه را چندین برابر افزایش دهید. با کاغذ دیواری کردن پیشانی پلهها، زیبایی راهپله خانه خود را افزایش دهید. کاغذ دیواری ها گستره وسیعی از طرح های ساده و ظریف دارند، با رنگهایی که محیط داخلی منزل را خنثی می کند میتوان کاری کرد که خانه با تمام سلایق جور درآید. کاغذ دیواری ها می توانند ساده (به صورت نقاشی) یا به صورت بافته شده یا با الگوهای گرافیکی ساخته شده باشند.

هرچند این امر اسباب خلق یک کاغذ دیواری بسیار خاص را فراهم نموده است اما غیر قابل شستشو بوده و این نکته، مهمترین ایرادی است که می توان نسبت به آن ها گرفت. امروزه با توجه به طرح های گوناگون این دیوارپوش ها و انواع چاپ روی کاغذ دیواری ، می توان از آن ها برای عمق دادن به فضاهای کوچک ، ایجاد محیطی پر هیجان ، انرژی بخشی به فضای زندگی و یا برای پوشاندن دیوارهای آسیب دیده استفاده کرد و حال و هوایی جدید به فضا بخشید. کاغذ دیواری از مصارف تزینی است که برای پوشاندن دیوارهای داخلی ساختمان های اداری و مسکونی استفاده می شود. پوشاندن تمام دیوارها با چنین کاغذهایی در تمام فضاها کاربرد ندارد و معمولا بهتر است فقط یکی از دیوارها را با کاغذ دیواری سه بعدی بپوشانید. هرچه اینکار بهتر انجام شود طول عمر کاغذ دیواری نیز بیشتر خواهد شد. با توجه به این که نصب کاغذ دیواری بر روی دیوار نیازمند مهارت و دقت بالایی است، بهتر است این کار را به یک متخصص و نصاب کاغذ دیواری بسپارید. جلوی کثیف شدن سطح دیوار را می گیرد.