قیمت کاغذ دیواری

معمولاً هر نصابی از چسب خاص و منحصر به فرد خود که بارها از آن استفاده کرده برای کارش استفاده می کند و نمی توان گفت که تنها یک برند و مارک خاصی از چسب کاغذ دیواری بهترین است و بقیه کارآمد نمی باشند . در طراحی دکوراسیون داخلی جهت رعایت اصول زیبایی شناختی ، بین کاغذ دیواری و کفپوش تضاد طرح و رنگ وجود دارد تا هر یک نه تنها جلوه خود را از دست ندهند ، بلکه برجسته تر نیز به نظر برسند. در حالت کلی باید هر 3 تا 5 سال یکبار رنگ دیوار خود را تجدید کنید، به خصوص در مکان هایی که رفت و آمد زیاد است و افراد به دیوارها دست میزنند. این نوع کاغذ دیواری فقط جهت تغییر دکور و تنوع عوض می شود، زیرا نمای خود را با گذشت سال ها نیز از دست نمی دهد. کاغذ دیواری ضد زلزله به ساکنین فرصت تخلیه محیط در صورت بروز زلزله را می دهد و بنابراین تضمین بیشتری برای سلامت ساکنین فراهم می کند. در مورد چسباندن کاغذ دیواری این نکته را مد نظر داشته باشید که دیوار هایی که تازه گچ شده اند و نو هستند احتیاج بیشتری به چسب دارند و می توانید در این شرایط از پرایمر هم استفاده کنید و در لایه اول از پرایمر یا یک لایه چسب به صورت رقیق استفاده کنید و وقتی که کاملاً خشک شد و منافذ آن بسته شد ، ادامه کار را انجام دهید.

سعی کنید برای اینکه بهترین نوع چسب کاغذ دیواری را خریداری کنید حتماً مشخصاتی که روی بسته بندی چسب درج شده را به خوبی مطالعه کنید و اگر دستورالعمل ساخت و آماده سازی چسب کاغذ دیواری روی آن درج نشده از فروشنده بخواهید که به صورت کامل برای شما توضیح دهد که چگونه آن را تهیه و آماده کنید. کاغذ دیواری ساده بسته به کاربری فضا دارای کاربرد فراوان است. استفاده از کاغذ دیواری ضد امواج موجب کاهش امواج الکترومغناطیس در بازه فرکانسی ۳۰۰MH تا ۳۰GH با راندمان ۵۴db (بیشتر از ۱۰۰ برابر) در محیط زندگی می شود که با توجه به این که این طیف از امواج الکترومغناطیس تاثیرات مخرب زیادی بر روی اعضای بدن و ایجاد سلول های سرطانی دارند ، این ویژگی کاغذ دیواری ضد امواج می تواند در ایمن سازی محیط و تضمین سلامت بدن نقش قابل توجهی داشته باشد. انواع کاغذ دیواری ساده با اینکه طرحی بر روی آن وجود ندارد ، به خصوص زمانی که در تضاد رنگ بادیوار های دیگر به کار رود ، می تواند تاثیر زیادی در دکوراسیون فضا ایجاد نماید. کاغذ دیواری طرح دار تنوع زیادی دارد و می تواند مانند پوستر سه بعدی بر روی دیوار نصب گردد. کاغذ دیواری نوعی از روکش جهت پوشاندن سطح دیوار ها می باشد که در طرح ها و مدل های متنوعی طراحی و ساخته میشود و در چهار نوع چاپ مسطح، کلیشه ای، سیلک اسکرین و چاپ دورانی تولید میشود.فروش جدیدترین فروش و نصب مدل کاغذ دیواری سه بعدی، قابل شستشو و پشت تلویزیون برای پذیرایی، اتاق کودک و خواب با قیمت عالی و تخفیف ویژه.

کاغذ دیواری ضد زلزله نوعی سیستم حفاظت و یک دیوارپوش الیاف شیشه ای ویژه است که مثل کاغذ دیواری به سادگی به دیوار می چسبد و باعث مقاوم تر شدن آن ها می شود. نصب کاغذ دیواری معمولا به عنوان یکی از خدمات پس از فروش کاغذ دیواری و توسط پیشنهاد ارائه شده از جانب فروشنده انجام می گیرد. پس از فراهم کردن موارد و ابزارهای مورد نیاز نصب کاغذ دیواری، نوبت به بازبینی و زیرسازی دیوار میرسد، اگر دیواری که قصد دارید آن را کاغذ دیواری کنید، نم داشته باشد باید علاوه بر نم، ریشه و منبع نم را نیز از بین ببرید تا کاغذ دیواریها پس از نصب دچار مشکل نشوند، کلید و پریزها را باز کنید و قسمتهای نمدار را با کاردک فلزی بتراشید تا چند سانتیمتر این کار را ادامه دهید، تمام گچهای خیس را از دیوار جدا کنید تا به قسمتی که نم از آنجا شروع میشود، برسید و مشکل را برطرف نمائید، سپس مجددا دیوار را گچ کنید. اگر کمی به این نکته فکر کنیم می بینیم که بیشتر فضای خانه با کاغذ دیواری های ساده پوشانده می شوند پس باید در انتخاب آن نهایت دقت و سلیقه را به خرج داد.

روکش کاغذ دیواری باید از جنس وینیل باشد. نصب کاغذ دیواری روی کاغذ دیواری قبلی یکی از اشتباهاتی است که بسیاری از افراد انجام می دهند و از نتیجه ی آن پشیمان می شوند. روش ترکیب طرح کاغذدیواری در محیط: باید ابتدا به دنبال كاغذ دیواری طرح دار برای دیوار های اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) باشید چرا كه آلبوم های کاغذدیواری به گونه ای طراحی شده اند که هر كاغذدیواری طرح دار در کنار خود یک و یا دو كاغذدیواری ساده که مكمل آن هست را دارد و شما میتوانید سایر دیوار های خود را از آن كاغذ دیواری ها (ساده, راه راه, پتینه) استفاده نمایید البته در نظر داشته باشید تنوع تعداد طرح كاغذ دیواری به ابعاد محیط بستگی دارد. بنابراین بعد از اینکه کاغذ دیواری مناسب منزل خود را با توجه به سبک دکوراسیون خانه انتخاب کردید باید وقتی را هم برای پیدا کردن چسب مناسب کاغذ دیواری اختصاص دهید و سعی کنید از فردی که در این زمینه مهارت دارد برای نصب کاغذ دیواری کمک بگیرید .