قیمت کاغذ دیواری

مجموعه دکورآفیس نیز در جهت ارائه انواع تابلو نقاشی چاپی با کیفیت بالا به مشتریان فعالیت دارد. در فضاهایی که رطوبت، چربی و احتمال لکه گرفتن وجود دارد میتوان از این کاغذدیواری استفاده کرد. در این مقاله قصد داریم به نکاتی مهم درباره نصب کاغذ دیواری اشاره کنیم. اگر بخواهیم در مورد خرید کاغذ دیواری بیشتر خدمت شما عرض کنیم این مطلب است که شاید تا سال های گذشته خانواده ها به جهت اینکه عنوان می کردند که طرح های البوم های کاغذ دیواری تکراری است از خرید آن صرفه نظر میکردند یا اینکه تمایلی کمتری نشان می دادند، اما داستان امروز به کلی متفاوت است، در یک اقدامی نسبت به وارد کردند 5 البوم کاغذ دیواری، تدابیری لازم را اندیشیدیم و بهترین گل های خاورمیانه را در جمع آلبوم های کاغذ دیواری خود داریم تا هر آنچه که شما عزیزان نسبت به کاغذ دیواری علاقه دارید آن را در خدمت شما قرار دهیم.

اگر در حین این کار چنانچه کاغذ دیواری آسیب دید آن را از دیوار جدا کرده و ببرید و قسمت آسیب دیده را کاغذ دیواری همان طرح و مدل جابه جا کنید. این محصول همان طور که در نقش ها و طرح های متعدد ارائه میشود در قیمت هم بسیار متنوع است و میتواند پاسخگوی مناسبی برای نیاز تمام اقشار باشد و اغلب افراد جامعه با وضعیت و توان مالی گوناگون میتوانند کاغذ دیواری منزل خود را با توجه به جیب و سلیقه ای که دارند انتخاب کنند. به همین دلیل همواره توصیه می شود قبل از خرید، تصاویر مختلفی را ارزیابی کنید و آن چیزی را که با نوع فضا و وسایل منزل شما همخوانی دارد مشخص نمائید. قبل از شست و شو باید گرد و غبار را از روی سطح کاغذ دیواری پاک کنید. اگر کاغذ دیواری چروک شود تقریبا تمام زحمتتان به هدر میرود بنابراین برای جلوگیری از این کار یک غلطک کوچک را بر دارید و روی لبه کاغذ دیواری محکم بکشید و توجه کنید که در این قسمت چسبها کم زده شدهاند بنابراین نباید جدا شوند. برای کار با شاقول ریسمان آن را از کنج دیوار به پایین نگه دارد و سپس پهنای کاغذ دیواری را کم تر از ۲ سانتی متر قرار بدهید در مرحله بعدی با مداد چند نقطه را به ترتیب از بالا، وسط و پایین علامت گذاری کنید.

سپس در مرحله بعد دیواری که میخواهید روی آن کاغذ دیواری نصب کنید؛ کاملا با چسب زیرسازی کرده و سپس اگر دیوار خش و اضافی دارد آن را با سمباده صاف کنید. برای چسب زند سعی کنید از وسط کاغذ دیواری شروع کرده و به کنارهها برسید و کنارهها را کاملا چسب نزنید تا دررود؛ پس از این کار کاغذ دیواری را از قسمت پشت کنار هم قرار دهید و سپس از بالای کاغذ دیواری شروع کرده و آن را بچسبانید. جنس این کاغذ دیواری از الیاف شیشه ای بهم بافته تولید شده است . خرید تابلو برای این بخش باید با دقت و وسواس بیشتری صورت بگیرد. منظور از کاربرد کاغذ دیواری، قصد شما از خرید آن برای یک فضای خاص است. پس از خرید کاغذ دیواری به سراغ چسباندن آن بروید؛ برای این کار نخست دیوارها را کاملا شستشو کنید تا هیچ آلودگی نداشته باشد؛ البته برای این کار میتوانید از سمباده نیز استفاده کنید و اگر دیوار پوششی دارد آن را کاملا باز کنید. با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های افقی، می توانید خانه را وسیع تر و پهن تر از آنچه هست، نشان داده و در عین حال، سقف را به کف نزدیک تر نشان دهید.

در بازار کاغذ دیواریهای مختلفی وجود دارد. نکات منفی زیادی در رابطه با این نوع کاغذ دیواری وجود دارد که از شایع ترین و پر اهمیت ترین آنها میتوان به راحت پاره شدن آن اشاره کرد. تقریبا مناطق چالش بر انگیز برای نصب کاغذ دیواری حوالی لوله آب و گاز هستند که نصب کاغذ برای آنها کمی سخت و مشکل است نسبت به سایر مناطق؛ بنابراین باید برای این کار در اطراف لوله با استفاده از یک کاتر یک یا دو برش به شکل ضبدر ایجاد نمایید و سپس به از قلم مویی استفاده کنید و چسب به دیوار زیرین آن بزنید و کاغذ دیواری برگردانید و به دیوار بچسبانید. کاغذ دیواری را باید برگردانید و پشت آن را با استفاده از قلم مناسب که معمولا برای این کار از قلم موی سقفی استفاده میشود چسب بزنید. پس از آن بسیاری از اروپاییان متمول به هنرمندان سفارش کاغذهای نقاشی شده در ابعاد وسیع را جهت نصب بر دیوارهای منازل خود می دادند، اما کاغذ دیواری واقعی با پیدایش صنعت چاپ متولد شد. کاغذ دیواری یکی از وسایلی است که برای طراحی و دکوراسیون داخلی به وفور مورد استفاده قرار میگیرد و نصب آن جزء با دقتترین کارها به شمار میرود.