قیمت کاغذ دیواری

مقاومت بسيار بالا در برابر كشش و گسيختگي و جهت استفاده بر روي ديوارهاي Dry wall بسيار مناسب مي باشد. پوستر دیواری بطور کلی در چهار سایز 8 تیکه (368 در 254 سانتی متر) ، 4 تیکه ( 254 در 186 سانتی متر ) ، 2 پانل ( 90 در 220 سانتی متر ) و تک پانل ( 184 در 127 سانتی متر ) عرضه می شود که خریدار این ابعاد را برای انتخاب مناسب یک پوستر دیواری باید در نظر داشته باشد. از چند سال اخیر، کشور ایران در زمینه تولید و پخش کاغذ دیواری در طرح ها و جنس های مختلف و با کیفیت های بالا پیشرفت زیادی داشته است که در این صفحه از استاده می خواهیم به مزایا، کیفیت و قیمت های کاغذ دیواری ایرانی بپردازیم تا با این تولید داخلی بیشتر آشنا شوید. قیمت چسب کاغذ دیواری را کیفیت و میزان چسبی که شما مصرف می کنید تعیین خواهد کرد . در ادامه به به برسی قیمت و خرید کاغذ دیواری و کاربرد های مختلف آن می پردازیم. شما عزیزان می توانید با استفاده از طرح های متنوع کاغذ دیواری راحتر دیوار محیط اطراف خود را با سایر لوازم ست کنید و چیدمان مورد نظر خود را دست یابید.

رنگ هم تنوع زیادی دارد و شما می توانید دیوار خود را به هر رنگی که دلتان میخواهد رنگ کنید، اما مطمئننا تنوع رنگ به کاغذ دیواری نمیرسد. اگر دنبال کاغذ دیواری لوکس میگردید سراغ طلایی و نقره ای بروید و اگر به صورت کلی نمیدانید کدام رنگ برای منزلتان مناسب است رنگ کلی فرش، مبلمان و پردهها را در نظر بگیرید و بعد نگاهی به چرخ رنگها که روی اینترنت هم موجود است، بیندازید. اگر کاغذ دیواری به صورت منظره است، فقط یکی از دیوارها را با آن تزیین کنید. اگر بخشی از درز بلند شده باشد، احتمال این که کودک آن را بلند کرده و مقداری از کاغذ را بکند، وجود دارد. پس از نصب و اجرا سطحي كاملا” بدون درز را ايجاد نمايد. کاغذ دیواری نسبت به سایر دیوارپوش ها از زمان اجرای بسیار کمتری برخوردار می باشد و شما عزیزان می توانید در کمترین زمان ممکن ( نزدیک به چند ساعت )یک واحد مسکونی یا یک واحد اداری را کاغذ دیواری آن را اجرا کنید.

هزینه بالا: هزینههای خرید و اجرا تنها زمانی از معایب کاغذ دیواری محسوب میشود که بخواهید آن را با رنگآمیزی دیوارها مقایسه کنید. یک سؤال اساسی که باید به آن پاسخ دهید این است که آیا میخواهید کاغذ دیواری دوام زیادی داشته باشد یا خیر. دستشویی جایی است که باید همه چیز مرتب بنظر برسد. سرعت نصب كاغذ ديواری با رنگ آميزی قابل مقايسه نيست و در عصر جديد كه همه افراد درگير كارهای بيرون از منزل و دارای زمان كم هستند بهترين روش استفاده از كاغذ ديواری می باشد. كاغذ ديواري داراي تنوع بسيار گوناگون بوده كه جوابگوي طراحي هاي خاص در همه زمينه ها و شامل كاغذديواري جهت منازل مسكوني به صورت كلاسيک و مدرن ، كاغذديواري هاي خاص جهت هتل ها ، كاغذديواري جهت طراحي دفاتر مي باشد. تنوع کاغذ دیواریها آن قدر زیاد است که انتخاب را مشکل میکند، ولی اگر به هدفی که از دکوراسیون دارید و رنگ و طرح مورد علاقه خود فکر کنید، کار کمی آسانتر میشود.

نوع دیگر از کاغذ دیواری ها از جنس کاغذ بوده ولی دارای روکشی از پی وی سی می باشند که قابلیت گردگیری با یک دستمال نم و مرطوب را دارا می باشند. نوعی از کاغذ دیواری ها از جنس کاغذ بوده که این کاغذ دیواری ها غیر قابل شستشو می باشد ولی از لحاظ قیمتی بسار مرغون به صرفه می باشد. هرچه طرح کاغذ دیواری ریزتر باشد، فضای اتاق بزرگتر نشان داده خواهد شد. هر فضای داخلی اعم از محل کار، تفریح یا سکونت، قابلیت زیبا شدن را دارد؛ تنها باید از اصول و عوامل سازمان بندی صحیح بعلاوه کمی ذوق و سلیقه استفاده کرد تا شرایط مناسب و دلخواه پدید آید. تقسیم بندی کاغذی دیواری از جوانب مختلفی امکان پذیر است. از این رو کاغذ دیواری مدرن پذیرایی با هر طرح و نقش نهایتا باید دارای رنگ های ملایم و آرامش بخش باشد و در هماهنگی کامل با لوازم و رنگ بندی محیط باشد.