مرکز فروش کاغذ دیواری در تهران ✔️ فروشگاه اینترنتی کاغذ دیواری نکست

کاغذ دیواری امروزه بسیار پرطرفدار است و تنوع رنگ و طرح بسیاری دارد. به طور مثال، برای خانهای که سبکی بسیار فانتزی و مدرن دارد باید از کاغذ دیواریهایی ساده و با نقش و نگار کم استفاده کنید و برای خانههایی که با مبلمان استیل و فرشهای ابریشمی چیدمان شده اند باید کاغذ دیواریهایی سنگین با نقش و نگارهای برجسته به کار ببرید. انواع کاغذ دیواری برجسته به خوبی با مبلمان نیز هماهنگ میشوند، و به عنوان دیوارپوش پذیرایی کاربرد زیادی دارند. این طرح های مدرن نیز در بعضی از محیطها و فضاها بسیار خوب جواب می دهند. بدین ترتیب کیفیت تصویر نصب شده بر روی دیوار فوق العاده خوب خواهد بود. طبقه نیمه مرفه که یا به دلیل قیمت گزاف یا جنگ هایی که تجارت بین المللی را متوقف می کرد توان خرید این فرشینه ها را نداشتند، برای روح دادن به اتاق هایشان به کاغذ دیواری روی آوردند.

برای اتاق خواب کاغذ دیواری بهتر است یا پوستر دیواری؟ اگر استفاده از تصاویر ساحل دریا و یا جنگل بیشتر با سلیقه شما جور در می آید ما به شما پوستر دیواری را پیشنهاد می کنیم. کاغذ دیواری کلاسیک و یا پوستر سه بعدی؟ در ادامه کار باید هر بار حدود ۵۰ سانتیمر از کاغذ پشت پوستر را جدا کنید و بخش جدا شده را با کاردک روی دیوار بچسبانید. ولی اگر بطور متوسط بخواهیم قیمت آن را بشما بگوییم باید یک چیزی در حدود 70 تا 80 هزار تومن به ازای هر متر هزینه کنید. پوسترهای سه بعدی با جلوه های زیبایی که به محیط خانه می دهند باعث می شود که یک دکوراسیون داخلی مدرن زیبا ایجاد کرد. با توجه به تعداد بالای تولید کنندگان و طرح های موجود در بازار هنوز هم برای تمام سلایق طرح های زیبا و منحصر به فرد وجود دارد. ازین رو دستمزد نصب کاغذ دیواری و قیمت نصب کاغذ دیواری سقف کمی بالاتر تمام می شود و به مهارت بیشتری نیاز دارد.

از این رو امروزه استفاده از پوستر های دیواری در دیزاین های داخلی منازل، ادارات، دفاتر و شرکت ها با استقبال بیشتری همراه می باشد. آیا برای اتاق پذیرایی می توان از پوستر دیواری بجای کاغذ دیواری استفاده کرد؟ این یکی از مهمترین مزیت کاغذ دیواری ها می باشد. 2️⃣ اگر می خواهید دیوارها بلندتر به نظر برسد، از کاغذ دیواری های راه راه با راه های عمودی استفاده کنید. می توانید برای ایجاد تغییرات اساسی در فضای داخلی خانه به نصب کاغذ دیواری روی دیوارها فکر کنید. طرح و نقشی را انتخاب کنید که به آن علاقه دارد- هندسی، گلدار، و یا انتزاعی- و سپس از مبلمانی با رنگهای خنثی در کنار دیوارها استفاده کنید. برای فضاهای اداری کاغذ دیواری مدرن بهتر است یا پوستر دیواری سه بعدی؟ برای این کار بهتر است دیوار اصلی را پوستر دیواری بچسبانید. بهتر است از پوستر دیواری برای خانه هایی استفاده شود که دارای دکوراسیون داخلی مدرن می باشند. اگر کاغذ دیواری دارای نقوش اسلیمی و یا کلاسیک باشد می توانید از آن برای دکوراسیون کلاسیک استفاده کنید. در حقیقت هنگام نشستن در اتاق نشیمن یا اتاق پذیرایی یک حس بینهایت به شما می دهد. همگی عواملی هستند که خریدار هنگام خرید باید به تمامی آنها دقت کند.

در ساخت این نوع کاغذ دیواری از چوب درخت فنلاندی و الیاف طبیعی استفاده شده و نکته قابل توجه این است که تمامی ویژگی های مثبت یک کاغذ دیواری را به تنهایی دارا بوده و از جذابیت خاصی به علت طبیعی بودن طرح و رنگ برخودار است. در بازار برخی از این کاغذدیواری های نقش برجسته به عنوان کاغذ دیواری های طرح برجسته قابل رنگ آمیزی نیز شناخته می شوند. در طراحی دکوراسیون داخلی جهت رعایت اصول زیبایی شناختی ، بین کاغذ دیواری و کفپوش تضاد طرح و رنگ وجود دارد تا هر یک نه تنها جلوه خود را از دست ندهند ، بلکه برجسته تر نیز به نظر برسند. در واقع این امکان وجود دارد که به دلیل عدم آگاهی افراد از چگونگی نصب این کاغذها، در زیر آنها هوا باقی بماند که این مسئله زیبایی را از کاغذ انتخابی شما میگیرد. راهپلهها یکی از قسمتهای پر رفتوآمد در خانه هستند؛ به همین دلیل میتوانید پیشانی پلهها را با یک کاغذ دیواری زیبا و طرحدار پوشش دهید.