نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

این نوع کاغذدیواری استحکام و دوام بیشتری نسبت به انواع دیگر دارد و در برابر طوبت بسیار مقاوم است و همچنین قابلیت کنده شدن از دیوار و شست و شو را دارد. ۱۰- پوشش دیواری آکوستیک یا با عایق صوتی: این نوع دیوارپوش، پوششی دکوراتیو با قابلیت جذب صوت و کاهش انعکاس صوت در محیط است. ۸- پوشش دیواری با الیاف طبیعی: در این نوع پوشش دیواری بافته هایی از تار و پود طبیعی را روی زیرلایه ای از لاتکس اکریلیک یا مانند آن لمینت می کنند. مزایای دیگری مانند ماندگاری طولانی، عدم تغییر در کیفیت و … اگر می خواهید دکوراسیون منزل یا محل کار خود را تغییر دهید توصیه می شود به این خیابان مراجعه کنید. اگر در حال حاضر در فضای اتاق شما طرح ها و نقش هایی وجود دارد که در وسایل دکوراسیون ، مبلمان ، اکسسوری ها ، فرش، کوسن ها و تابلوهای دیواری دیده می شود.

ما در گالری کاغذ دیواری اتاق خواب خود، مجموعهای متنوع از انواع طرحهای گلدار، مدرن، هلندی، کلاسیک، گل برجسته و… برای مثال از طرح های کلاسیک برای سالن پذیرایی، از طرح های اسپرت برای اتاق نشیمن و اتاق خواب و از طرح های کارتونی و عروسکی برای اتاق خواب کودک استفاده کنید. چند سالی است بازار کاغذ دیواری دوباره داغ شده و بسیاری برای زیباکردن خانه از این فرش های دیواری استفاده می کنند. انواع و طرح های مختلف کاغذدیواری که در حال حاضر در بازار موجود است به شما کمک می کند بعضی از مشکلات ظاهری خانه را با آن رفع کنید. برای مثال اگر ارتفاع سقف خانه از حد معمول بیشتر است، می توانید با کاغذدیواری که طرح «افقی» دارد آن را اصلاح کنید. «کاغذدیواری»، این اسم نشان می دهد که پوشش مورد نظر قابل شست وشو نیست، اما کاغذدیواری هایی که در حال حاضر در بازار موجود است، قابل شست و شو است. تنوع طرح و شکل کاغذدیواری بسیار زیاد است، اما بعضی طرح ها به نسبت بقیه کاربرد و طرفدارهای بیشتری دارد.

۱- اگر پوشش قبلی دیوار رنگ یا گچ است که هیچ، اما اگر پوشش دیوار کاغذدیواری است باید ابتدا کاغذدیواری های قدیمی را از دیوار جدا کنید. این کاغذدیواری از تبادل صدا جلوگیری می کند. پی وی سی به میزان فراوانی دارای کلر میباشد که از انتشار آتش تا زمانی نسبتا زیاد جلوگیری می نماید، به همین دلیل در طول مدت آتش سوزی گاز سمی هیدروژن کلرید تولید میشود که گازی سمی، کشنده و بسیار خطرناک می باشد. زیرا این امر موجب قطع روابط سایر کشورها با انگلستان و در نتیجه جلوگیری از صدور فرشینه به آن کشور شد. در نتیجه باعث روشنتر شدن فضای داخلی میشوند. اول همان نکتهای که در پاراگراف قبل توضیح داده شد که رنگها باعث روشنتر شدن فضا و در نتیجه بزرگتر جلوه کردن آن میشوند. انتخاب کاغذدیواری زیگزاگ، میتواند محیط را زنده و پویا جلوه دهد، این طرحها به عنوان طرحهای انرژی زا شناخته میشوند.

در انتها که سطح دیوار کاملا با کاغذدیواری پوشانده شد اضافه های آن را با تیغ ببرید. اگر کاغذدیواری تان طرح خاصی دارد قطعات را کمی بلندتر ببرید تا بتوانید در صورت لزوم طرح هر نوار را با طرح قبلی تطبیق دهید. کاغذدیواری به شکل رول و در اندازه های متفاوتی تولید شده و به همین شکل هم در بازار موجود است. هرچند کاغذ دیواری های آن زمان با انواعی که حالا در بازار هست، تفاوت فاحشی دارد. بعضی از کاغذدیواری های موجود در بازار عایق صوتی هم هستند و اگر شرایط خانه تان طوری است که آلودگی های صوتی اذیت تان می کند با استفاده از این نوع کاغذدیواری می توانید با یک تیر دو نشان بزنید. طرح داماسک متداول ترین و قدیمی ترین طرح کاغذدیواری است. اگر دکوراسیون منزلتان سنتی و کلاسیک است، سعی کنید از کاغذ دیواری طرح داماسک و کاغذ دیواری طرح بته جقه و یا از کاغذ دیواری با طرحهای سنتی استفاده کنید. در این طرح، خطوط و نقش های هندسی به جای گل که در طرح های کلاسیک رایج است، استفاده می شود.