نصب کاغذ دیواری قیمت گیری و مشاوره رایگان با نصاب کاغذ دیواری

بعضی از کاغذ دیواری های پوشش وینیل اکرولیک داشته و مقاومت بیشتری نسبت به رطوبت و گرما دارند که این مزیت آنها را گران تر کرده است. 40 سانتی متر) بود که ناشی از محدودیت های چاپ آن زمان می شود. به گزارش چند خبرگزاری درباره کاغذ دیواری ها مشخص شد؛ اینکه با روند پیدایش این محصول آشنا باشید و در مورد خط پیشرفت و توسعه آن بدانید در انتخاب بهینه کاغذ دیواری نقش دارد؛ به عبارت دیگر مشکل بسیاری از افراد در عدم موفقیت و ناتوانی در خرید کاغذ دیواری به عدم شناخت آنها مربوط می شود. بهتر است بدانید درست است الگو آنها خیلی تکراری است ، اما می تواند نمای خانه را زیبا کند . طرح های مختلف کاغذ دیواری وجود دارد ولی بهتر است چنانچه شما فردی با روحیه ی تنوع طلبانه هستید طرح های خاص و شلوغ را انتخاب نکنید و به سراغ طرح های ساده تر که از مد نمی افتند بروید. کاغذ دیواری هایی که با الیاف طبیعی ساخته شده اند یا عایق صوتی دارند نیز، نمونه های دیگر کاغذ دیواری های گران هستند.

مثلا کاغذ دیواری هایی که در آنها از زیر لایه ای برای افزایش مقاومت استفاده شده است تا هنگام شستشوی آن راحت تر باشیم، گران تر هستند. کاغذ دیواری هایی که بافته شده نیستند نیز، مزیت های بیشتری نسبت به سایر کاغذ دیواری ها دارند و در نتیجه گران تر هستند. مثلا، در صورتی که ارتفاع سقف خانه زیاد باشد و یا دیوار بیش از حد کوتاه یا کوچک باشد، می توان با استفاده از طرح های مناسب و مخصوص عیب ها را رفع کند. هتلداران میتوانند از کاغذ دیواری با طرح لوکس برای لابی هتل و سالن کنفرانس و همایشها و سالن پذیرایی مهمانان ویژه جهت برگزاری مراسم های خاص بهره ببرند. برای سالن پذیرایی فقط یک دیوارش دنبال یک طرح خیلی خاص هستم شما چه البومی پیشنهاد خودتون هست؟ مثلا؛ معمولا از کاغذ دیواری کلاسیک و مدرن برای سالن و پذیرایی، از طرح های اسپرت و خاص برای اتاق خواب و از طرح های کارتونی برای اتاق کودک استفاده کنید تا جلوه خاصی را در خانه تان نمایان کنید.

زمان شروع و پیدایش کاغذ دیواری را می توان به قرن 16 ام نسبت داد که به منظور تزئین کمدها و اتاق های کوچک منزل بازرگانان استفاده می شد، با شروع قرن 20، استفاده از آن رونق گرفت و در بخش های مختلف منزل مثل پذیرایی، آشپزخانه، حمام، اتاق خواب و تقریباً هر جایی که فکرش را بکنید به کار رفت؛ در این بین اما اتفاقات مهم دیگری نیز رخ داد که سبب تحول در طرح و مواد اولیه در کاغذ دیواری ها شد. روش چاپ نیز بدین شکل بود که طرح مورد نظر روی لوحی چوبی حکاکی می شد، این لوح سپس به جوهر آغشته و روی کاغذ زده می شد. حتما به رنگ مبلمان دقت کنید اگر پارچه مبلمان شما طرح شلوغ دارد از کاغد دیواری طرح خلوت استفاده کنید با دقت به هارمونی رنگ بینشان. اگر با دقت به نحوه شکل گیری کاغذ دیواری نگاهی بیاندازید و طرح های گذشته های دور را بررسی کنید طرح های گلدار توجه شما را به خود جلب می کند.

در صورتیکه شما از کاغذ دیواری با طرح های گلدار ریز و در هم رفته و به اصطلاح رایج شلوغ در فضاهای اصلی استفاده کنید فضا جمع تر و کوچک تر میشود. کاغذ دیواری های نانو ون متریال اصلی تشکیل دهنده آن ها الیاف می باشد که این جنس از کاغذ دیواری ها بیشترین سازگاری را با محیط زیست دارند و قابلیت بازیافت دارند همچنین کاغذ دیواری های نانو من از طراحی بسیار قوی در طرح و نقش نیز برخوردار هستند اما نقطه ضعف این جنس از کاغذ دیواری ها قابلیت شستشوی پایین آنها می باشد که نسبت به سایر کاغذدیواری ها از مقاومت در مقابل شستشو کمتری برخوردار هستند. در صورتی که خانه شما در محل شلوغی واقع شده است و صداهای بیش از حد شما را اذیت می کند، می توانید از کاغذ دیواری های ایرانی استفاده کنید که به این منظور تولید و طراحی شده اند تا هم به خانه تان زیبایی ببخشید و هم باعث کاهش آلودگی های صوتی شوید. همچنین، اکثر کاغذ دیواری های ایرانی، ذرات کوچک و آلودگی های موجود در هوا را جذب نمی کنند و کرد و غبار روی آنها نمی نشیند، زیرا از خواص آنتی استاتیکی برخوردار می باشند.این نوع کاغذ ها کمتر نیاز به شست و شو دارد زیرا دیرتر کثیف می شوند همچنین هنگام کندن کاغذ دیواری می توانید به راحتی اقدام کنید.