نصب کاغذ دیواری – Iran-tejarat.com

می توانید کمی از آن حالت کلیشه ای خارج شده و سنت شکنی کنید. اگر پذیرایی شما این وضعیت را دارد شاید با حذف یکی از مبل های خود بتوانید فضا را بهتر کنید. کاغذ دیواری گل دار را می توان در خانه یا اداره یا مراکز تجاری استفاده کرد اما اغلب مصارف خانگی دارد. مناسب جهت مهد کودکها و مراکز پرورش و اموزش کودک مناسب هست . این نوع کفپوش ها معمولا برای هر نوع آب و هوایی مناسب هستند. 4- یک کفپوش مناسب انتخاب کنید. همچنین در خصوص چیدمان مناسب مبل ها توجه کافی داشته باشید. توصیه های زیاد دیگری در خصوص چینش مبلمان وجود دارد. مثلا در خصوص مبلمان منزل این نکات را مد نظر داشته باشید. مبلمان زیاد در پذیرایی یا اتاق ها، خانه شما را کوچکتر نشان می دهد و حس نامرتب بودن را منتقل می کند. بر اساس بودجه، سلیقه، نوع زیرسازی و کاربرد شما می تواند متغیر باشد. از جمله کاربرد های این دیوارپوش می توان به کاربرد کاغذ دیواری در دکوراسیون منزل ، هتل ها و کاغذ دیواری اداری اشاره کرد که برای هر کدام متناسب با کاربری و دکوراسیون فضا از طرح ، رنگ و جنس خاص انواع کاغذ دیواری استفاده می گردد.

انواع کاغذ دیواری چیست؟ انواع کاغذ دیواری طرحدار مانند کاغذ دیواری طرح گل ، کاغذ دیواری طرح چوب ، کاغذ دیواری طرح سنگ و غیره در دسترس می باشند. کفپوش سنگ: سنگ طبیعی یک یاز کفپوش های بسیار لاکچری و لوکس به حساب می آید. معمولا از سنگ مرمر، تراورتن، گرانیت، کورین و کوارتز برای کف استفاده می شود. پارکت و لمینت: این کفپوش ها چوبی هستند و از درختانی مثل بلوط، گردو و گیلاس ساخته می شوند. بر اساس سلیقه، چیدمان و نوع وسایل منزل می توانید از رنگ های دیگر مثل زرد، آبی، سبز، قرمز و رنگ های دیگر برای نقاشی دیوارهای و سقف خود استفاده کنید. وجود دارند. مشخصه آنها ضد آب بودن آنهاست و بسیار مناسب استفاده در محیط های مرطوب مثل آشپزخانه هستند. وینیل در این نوع کاغذ دیواری ها قابلیت شستشو دارد و این لایه قابل رویت نمی باشد.بنابراین کاغذ دیواری با روکش وینیل ضد لکه بوده و قابلیت شستشو دارد بنابراین برای محیط های شلوغ بسیار مناسب خواهد بود.

به دلیل اینکه چوب حس نزدیکی به طبیعت دارد این نوع کفپوش ها محبوبیت زیادی پیدا کرده اند. اتحادیه اروپا از سال 1996 و آمریکا از سال 2006 استفاده از پی وی سی را برای اتاق کودک ممنوع اعلام کرده اند و فقط کاغذ دیواریهای PVC استاندارد و یا کاغذ دیواری های کاغذی امکان استفاده در اتاق کودک را دارند. آن را روی دیواری که کاغذ دیواری نصب کرده اید، جایگذاری خواهید کرد. در ادامه با روش نصب کاغذ دیواری بر روی سطوح مختلف آشنا خواهید شد. یکی از راههای بسیار خوب و مناسب برای طراحی اتاق خواب عروس این است که از یک کاغذ دیواری لوکس و لاکچری تنها برای یک دیوار استفاده کنیم و بقیه دیوارها را با یک کاغذ دیواری ساده و تگ رنگ پوشش دهیم. کاغذ دیواری ساده از آنجا که به راحتی با انواع دکوراسیونهای داخلی ست میشود، به عنوان گزینهای مناسب به شمار میرود. برای ساختن فضایی زیبا میتوان از ترکیب کاغذ دیواریهای ساده با مدلهای طرح دار استفاده کرد.

بهتر است تابلوهای هنری را به دور از این نوع کاغذ دیواری قرار داد تا خودش همانند یک اثر هنری بدرخشد. از طرفی طول هر رول کاغذ دیواری تقریباً ۱۰ متر می باشد بنابراین هر یک رول کاغذ دیواری رامی توان به سه قسمت با اندازه دیوار مد نظر خود برش داد. برای نصب کاغذ دیواری ابتدا باید ارتفاع و عرض دیوار را اندازه گیری کرد و بر اساس آن رول های کاغذ دیواری را در صورت نیاز برش زد و به نحوی کنار هم قرار داد که از نظر الگویی تراز شوند. چیدمان مبل های شما باید به گونه ای باشد که اولا همه فضاهای در دسترس برای نشستن را پر کند و از طرفی آن قدر زیاد نباشد که رفت و آمد را سخت کند. به گونهای که شما به عنوان کاربر اتاق خواب در انتخاب رنگ و اجزای آن باید براساس نیازتان تصمیم بگیرید. حال در یک مثال ساده سعی می کنیم بیشتر مبحث اندازه گیری را برای شما توضیح بدهیم فرض کنید اندازه دقیق دیوار شما ۷ متر عرض و طول و ۲ متر و ۶۰ سانت ارتفاع می باشد که این اندازه ها دقیق هستند شما برای ثبت سفارش باید برای المان عرض یا طول عدد هفت متر و پنج سانت را ثبت کنید و برای المان ارتفاع عدد دو متر و هفتاد سانت را ثبت کنید.