هر آنچه لازم است در مورد کاغذ دیواری بدانید

معماری مدرن در بین دو جنگ جهانی اول و دوم یعنی در دهه ی بیست و سی میلادی در اروپا شکل گرفت. این نوع علاوه بر ویژگی های کاغذ دیواری پی وی سی ویژگی های منحصر به فرد دیگری مانند مقاومت در برابر آلودگی، عایق صدا و گرما و ضد حساسیت بودن هم دارند. انواع کاغذ دیواری نانو علاوه بر ویژگیهای مدل پی وی سی، ضد دوده و آلودگی هستند، در برابر گرما و نور خورشید مقاومت زیادی دارند، و عایق صدا و گرما هم محسوب میشوند. علاوه بر این ممکن است نیاز داشته باشید تا کاغذ دیواریهای قدیمی خود را تعمیر کنید. با یک جستجوی ساده در اینترنت میتوانید کاربرد هر کدام زا پیدا کنید. در این شرایط میتوانید از کاغذ سنباده استفاده کنید. به این ترتیب میتوانید مبلمان و رنگ پرده ها را نیز متناسب با کاغذ دیواری تغییر دهید. بعد از آنکه محلول بدست آمده چسب دیوار را در خود حل کرد، لبههای کاغذ دیواری به راحتی با کمک کاردک یا چاقو کنده میشود.

به همین دلیل داشتن یک رول اضافه به شما کمک می کند با کمترین هزینه به ترمیم کاغذهای دیواری منزل خود بپردازید. برای انجام این کار باید یک کاردک تهیه کنید و با کمک آن کاغذ دیواری قدیمی را جدا کنید. 2️⃣ اگر می خواهید دیوارها بلندتر به نظر برسد، از کاغذ دیواری های راه راه با راه های عمودی استفاده کنید. به منظور بزرگتر بلند تر نشان دادن سقف 🔝 از کاغذ دیواری با راه های عمودی استفاده کنید. افرادی که به دنبال خرید کاغذ دیواری هستند به سختی میتوانند قیمت محصولات را تخمین بزنند و همین مسئله کار را برای برآورد هزینه سخت تر خواهد کرد. با گذشت زمان و بهروز شدن تکنولوژی، انواع طرحها و نقوش میتوانند بر روی کاغذ دیواری اجرا شود و شما به دلخواه هر طرحی که دوست دارین برای خود انتخاب کنید و از دیدن آن در محل سکونت یا محل کار لذت ببرید. بچه ها معمولا دوست دارند روی دیوار نقاشی بکشند🙃! سپس با در نظر گیری ضایعات در لبه های بالا و پایین ، رول ها را به آرامی چسبانده و با کاردک روی سطح آن ها را از بالا تا پایین فشار می دهند تا بدون اعوجاج و کاملا صاف نصب شوند.

پیش از نصب کاغذها لازم است با نوارچسب کاغذی فضای پشت کلیدها و پریزها را بپوشانید. سوال این است که این نوع دیوارپوش در چه زمانی به ایران آمد؟ کاغذ دیواری که اصطلاحاً به آن کاغذی گفته میشود، در مقابل تابش نور خورشید مقاوم، قابل شسشتو و آنتب باکتریال است. کار دیگری که پیش از نصب کاغذ دیواری در جدیدترین آلبوم و رنگ لازم است، برداشتن کاغذهای قدیمی از روی دیوار است. داشتن تخصص برای نصب کاغذدیواری و همچنین تجربه داشتن در این زمینه ضروریست. این کاغذ دیواری به دلیل الیاف طبیعی که در داخل آن استفاده شده برای استفاده در اتاق کودکان و حتی بیماران تنفسی مناسب است و هیچگونه مسالهای سلامت آنها را تهدید نمیکند. جنس کاغذهای دیواری جدید ترکیبی از کاغذ، روکش PVC و یا پلیاورتان است که نتیجه آن کیفیت بینظیر و شستشو پذیری عالی محصول است. انتخاب دیوار پوش برای اتاق خواب دارای اهمیت ویژه ایی است، چرا که اتاق خواب مکانی است که افراد برای استراحت و آرامش از آن استفاده می کنند. از این رو کاغذ دیواری مدرن پذیرایی با هر طرح و نقش نهایتا باید دارای رنگ های ملایم و آرامش بخش باشد و در هماهنگی کامل با لوازم و رنگ بندی محیط باشد.

کاغذ دیواری های فلزی همانطور که از اسمش مشخص است به کاغذ دیواری اشاره دارد که دارای رنگ های متالیک یا رنگ های مربوط به فلزات است . توجه کنید که شما مهمترین کسی هستید که کاغذ دیواری باید به نظرش زیبا باشد پس سلیقه شخصی و روحیه هر فرد یکی از مهمترین معیارها است. اگر کف ویلا پارکت یا لمینت شده و دکور چوبی در آن به کار رفته است، می توانید از کاغذ دیواری طرح چوب 🚪 برای دکور بعضی از دیوارها استفاده کنید و کاغذ دیواری سایر دیوارهای ویلا را از کاغذ دیواری های گل دار قهوه ای یا کرم انتخاب کنید. کاغذ دیواری های طرح سنگ و چوب، فضا را بسیار بزرگ و شیک می کند و برای ویلا بهترین گزینه است💪. برای دیوار پشت تلویزیون 📺 از رنگ های تیره مثل مشکی یا قهوه ای استفاده می شود. به منظور استفاده از کاغذدیواری در اتاق خواب بزرگسالان می توان از طرح های سه بعدی و گرافیکی زیبا و رومانتیک در بالای تخت خواب استفاده نمود.