پوستر سه بعدی – بیلدینگ پلاس

با انتخاب برچسب مناسب برای نوع کاغذ دیواری انتخابی ، برش کاغذ دیواری در صورت نیاز و در نظر گیری ضایعات در لبه های بالا و پایین کار نصب انواع کاغذ دیواری انجام می شود ، اما به طور معمول انواع کاغذ دیواری پشت چسب دار هستند. بهطور معمول رنگهای درخشنده با رنگ سفید رقیق میشوند. مانند هر روش مدرن دیگر، کاغذهای دیواری سه بعدی هم فواید و معایب خود را دارند که بر همین اساس هم گروهی از افراد به طرفداران و گروهی دیگر به ضد طرفداران آن تبدیل میشوند. برای چسب زند سعی کنید از وسط کاغذ دیواری شروع کرده و به کنارهها برسید و کنارهها را کاملا چسب نزنید تا دررود؛ پس از این کار کاغذ دیواری را از قسمت پشت کنار هم قرار دهید و سپس از بالای کاغذ دیواری شروع کرده و آن را بچسبانید. افزودنیهای خاص هم جهت ایجاد رطوبت، استحکام و قدرت جذب مورد استفاده قرار میگیرند. برای کار با شاقول ریسمان آن را از کنج دیوار به پایین نگه دارد و سپس پهنای کاغذ دیواری را کم تر از ۲ سانتی متر قرار بدهید در مرحله بعدی با مداد چند نقطه را به ترتیب از بالا، وسط و پایین علامت گذاری کنید.

نحوه استفاده از تراز به این صورت است که نشانگر آن را در جای خود بذارید چند نقطه را علامت بزنید و نقاط علامت خورده را وسط کرده و سپس زاویه را محاسبه کنید و عددی که دریافتید را از طول کم کنید و سپس چسب مناسب را آماده نمایید. كاغذديواري ها در عرض ها و طول هاي گوناگون از سوي كارخانجات جهت كاربري هاي گوناگون توليد و عرضه مي گردد برخي از عرض هاي متداول 53 ، 70 ، 100 سانتی متر در طول 10 یا 15 متر می باشند. از میان آلبوم های تخصصی یکی از این طرح ها را انتخاب کنید. اگر کاغذ دیواری به صورت منظره است، فقط یکی از دیوارها را با آن تزیین کنید. زیرا در این نوع از کاغذ دیواریها پس از کندن آن از دیوار، دیوار منزل شما نیاز به بازسازی مجدد دارد. قابليت ترميم و اصلاح بسيار آسان و ساده اي و در صورت خرابي يک قسمت نياز به تعويض كامل آن قطعه كاغذ ديواري نمي باشد و ترميم در همان بخش آسيب ديده صورت مي پذيرد.

تنوع کاغذ دیواریها آن قدر زیاد است که انتخاب را مشکل میکند، ولی اگر به هدفی که از دکوراسیون دارید و رنگ و طرح مورد علاقه خود فکر کنید، کار کمی آسانتر میشود. یادتان باشد استفاده از شاقول الزامی نیست؛ اما باعث بهبود روند کار میشود. بعضی از دیوارها کاملا عمودی نیستند؛ در نتیجه بهتر است برای دقت بیشتر و کار درست با شاقول کار کنید. طبق استاندارد حريق B1-M1 توليد و در برابر حريق مقاومت بالايي داشته باشد( كندسوز مي باشد ) و دامنه آتش را گسترش نمي دهد. با از بین رفتن قدرت چسبندگی چسب پشت کاغذ دیواری، به راحتی میتوان کاغذ دیواری را از دیوار جدا کرد. شاید بتوان گفت کاغذ دیواری مدرن یکی از به روز ترین و خاص ترین نوع کاغذ دیواری است همچنین خلاقیت و قدرت تصمیم گیری معماران و طراحان دکوراسیون داخلی را به طور کلی افزایش داده است . فروشگاه آنلاین والینو با انجام بیش از 500 پروژه و رضایت بالای مشتریان ، نماد اعتماد ، و همینطور مشاوره تلفنی و حضوری یکی از مراکز مطعمن برای خرید می باشد. البته معمولا رنگهایی که در فروشگاه ها و اماکن تجاری استفاده می شود طی دوره چند ساله کاملا تغییر کرده و متحول میشود .

با وجود فروشگاه اینترنتی رونیا همه انتخاب ها را به صورت یک جا و در یک مرکز مشاهده خواهید کرد. كاغذ ديواري داراي تنوع بسيار گوناگون بوده كه جوابگوي طراحي هاي خاص در همه زمينه ها و شامل كاغذديواري جهت منازل مسكوني به صورت كلاسيک و مدرن ، كاغذديواري هاي خاص جهت هتل ها ، كاغذديواري جهت طراحي دفاتر مي باشد. از زمان قرون وسطی، طبقه تراز اول جامعه عادت به نصب فرشینههای تزئینی بر دیوارهای منازل خود داشتند. در طریقه نصب کاغذ دیواری مراقب چروک شدن باشید. امروزه کاغذ دیواریها بسیار شاد و متنوع هستند و حس بودن در طبیعت را ایجاد میکنند. رنگ بندیهای بسیار زیبا و جذاب در طراحی کاغذ دیواری کودک و نوجوان از خصوصیات این نوع از کاغذ دیواری میباشد تا حس خوب و آرامش را به کودک و نوجوان منتقل نماید. پشت كاغذي( Paper back) در هنگام کندن کاغذ زیر سازی دیوار را خراب می کند.