چاپ پوستر دیواری با بهترین کیفیت!

نیز میباشند که هر کدام با توجه به سلیقه خریدار در مکان های متفاوت (مسکونی سالن پذیرایی، اتاق خواب، اداری و تجاری) مورد استفاد قرار می گیرد; این نوع کاغذدیواری ها به صورت رول محاسبه می شوند که هر رول ابعاد مشخصی دارند مانند عرض 53 سانتیمتر به طول 10 متر که 5 متر مربع، عرض 70 سانتیمتر به طول 10 متر که 7 متر مربع و یا 106 سانتیمتر به طول 15/5 متر که 16 متر مربع میباشند. روش انتخاب کاغذدیواری برای تک دیوار: بعضی افراد ترجیح میدهند به جای آنکه کل فضای خود را از کاغذدیواری استفاده کنند یک دیوار را انجام دهند که برای این کار باید ابتدا دیوار اصلی (دیوارهایی كه دید كامل دارند و در آن درب ،پنجره و یا شكستگی وجود ندارد) خود را مشخص نموده و سپس متناسب با سلیقه خود و با در نظر گرفتن طرح پرده و مبلمان کاغذدیواری طرح دار مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

اگر قصد خرید کاغذ دیواری دارید می توانید با استفاده از جدول زیر با انواع آلبوم های کاغذ دیواری موجود آشنا شوید و در صورت نیاز می توانید به صفحه هر یک از آنها مراجعه کنید. کاغذ دیواریها بر اساس نوع کاربری، جنس و طرحشان به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند. پس از فراهم کردن موارد و ابزارهای مورد نیاز نصب کاغذ دیواری، نوبت به بازبینی و زیرسازی دیوار میرسد، اگر دیواری که قصد دارید آن را کاغذ دیواری کنید، نم داشته باشد باید علاوه بر نم، ریشه و منبع نم را نیز از بین ببرید تا کاغذ دیواریها پس از نصب دچار مشکل نشوند، کلید و پریزها را باز کنید و قسمتهای نمدار را با کاردک فلزی بتراشید تا چند سانتیمتر این کار را ادامه دهید، تمام گچهای خیس را از دیوار جدا کنید تا به قسمتی که نم از آنجا شروع میشود، برسید و مشکل را برطرف نمائید، سپس مجددا دیوار را گچ کنید. بعد از پرداخت مبلغ نهایی، کمتر از ۲ یا ۳ روز کاری طول می­کشد تا محصول مورد نظر شما برای شما ارسال شود. همچنین باید رنگ کاغذدیواری را با توجه به دکوراسیون داخلی خود در نظر گرفته و رنگ مناسب با آنها را خریداری کنید.

کاغد دیواری برای همه شرایط آب و هوایی کشور شاید خیلی مناسب نباشد. این سبک برای تمام گروه های سنی مناسب می باشد و همه اعضای خانواده در آن احساس راحتی می کنند. انتخاب کاغذ دیواری با مدل و طرح و قیمت مناسب تاثیر مستقیمی روی زیبایی محیط و دکوراسیون داخلی شما دارد. امروزه اما با متنوع شدن طرح های کاغد دیواری، و همچنین افزایش کیفیت و طرح های زیبا، کاغذدیواری به خوبی در منازل ما جای باز کرده و جزء مهمی از دکوراسیون داخلی ما میباشند! یکی از دیوارها را به عنوان دیوار غالب در نظر گرفته و از کاغذدیواری طرح دار کودکانه استفاده نمایید و بقیه دیوارها را با کاغذدیواری ساده بپوشانید. از به کار بردن الیاف زبر مثل اسکاچ خودداری کنید، چراکه ممکن است باعث پارگی کاغذ دیواری بشود. با توجه به هدف و سلیقه افراد پاسخ به این سوال متفاوت است و با دانستن مزایا و معایب کاغذ دیواری و رنگ تصمیمگیری بهتری خواهید داشت. همانطور که در عکس بالا مشاهده میکنید استفاده از کاغذ دیواریهایی با طرح و نقشهای گلهای زیبا ظاهری فوقالعاده جذاب به این فضا داده است. هر چند یک پوستر ممکن است تنها شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دو حالت میتواند چشم نواز و جذاب باشد و دکوراسیون منزل یا محل کار شما را تحت تاثیر قرار دهد و آن را متمایز سازد.

فرض کنید که شما بخواهید یک شلف دیواری برای منزل خود نصب کنید. یکی از این نکتهها این است که باید تصویری را انتخاب کنید که به مرور زمان از آن خسته نشوید و همچنین تصویر انتخاب شده به ترکیببندی منزل یا فضای کار شما خللی وارد نکند. پوستر دیواری یا کاغذ دیواری یکی از پر طرفدارترین المانهای دکوراسیون داخلی است که در یک دهه اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته و در سبکها و مدلهای متنوع وارد بازار محصولات دکوراتیو شده است. اگز قصد دارید کاغذ دیواری نصب کنید باید بدانید دیوار های نا هموار مکان مناسبی برای نصب کاغذدیواری نیستند و شما باید در صورت امکان با یک بنا مشورت کنید و قناسی آنها را از بین ببرید. اما همین کاغذدیواری یک عیب بسیار بزرگ دارد و آنهم سختی تعمیر آن در صورت معیوب شدن میباشد. این نوع از کاغذدیواری هم قابلیت شستشو دارد و میتوان آن را به راحتی از دیوار جدا کرد. بیشتر مدلهای این کاغذ دیواری قابل شستشو هم است، و عمر مفید آن به راحتی به 5 سال هم میرسد. بیشتر رنگ ها در برابر رطوبت مقاومت پایینی از خود نشان میدهند و پوسته پوسته می شود.