چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

یک کاسه آب و مواد شوینده تهیه کنید. ماده شوینده بر حسب میزان کثیفی کاغذ دیواری و جنس آن متفاوت است. چاپ دیجیتال کاغذ دیواری علاوه بر این که مزیتهای زیبا شناختی دارد؛ طول عمر و دوام دیوارهای خانه شما را نیز تضمین میکند. امروزه بسیاری از مردم با کاغذ دیواری آشنا هستند، ولی کم تر کسی می داند که این پوشش دیواری پرطرفدار چگونه تولید می شود که در ادامه مراحل ساخت کاغذ دیواری که در شش مرحله طراحی – آماده سازی – پوشش – چاپ – پیش آمادگی – بسته بندی تقسیم می شود. در ادامه با روش نصب کاغذ دیواری بر روی سطوح مختلف آشنا خواهید شد. به این صورت که یک طرح بر روی کاغذ دیواری تکرار می شود ولی مبنای کار در پوستر دیواری استفاده از صنعت چاپ و پرینت می باشد به این صورت که یک طرح به نظر شما بر روی کاغذ دیواری خام چاپ می شود. این نوع کاغذ دیواری به راحتی تمیز می شوند و مقاومت بالایی در برابر رطوبت دارند که شما حتما باید موقع خرید به ضد آب و قابل شستشو بودن کاغذ دیواری دقت کنید. قیمت کاغذ دیواری از جمله مواردی است که توجه بالایی به آن می شود تا بتوان با کم ترین هزینه بهترین و مناسب نتیجه را دریافت کرد.

از مزیت کاغذ دیواری با جنس پی وی سی نسبت به سایر کاغذدیواری ها قابلیت شستشوی بالای این جنس از کاغذ دیواری ها می باشد که مقاومت خیلی بالایی در مقابل شستشو دارند. شما می توانید هر رنگی که می توانید تصور کنید را بخرید و یا اینکه از ترکیب دو یا چند رنگ، آن را تولید کنید. ضمانت و خدمات پس از فروش : حتما برای شما هم پیش آمده بعد از خرید کالا نیاز به ضمانت آن کالا برای سلامت چند ساله آن داشته باشید سوپر برند افتخار دارد تا کاغذ دیواری های خود را با ضمانت و خدمات پس از فروش در اختیار مشتریان خود قرار دهد. انواع ارزان قیمتی از کاغذ دیواری در بازار به فروش میرسد که نسبت به دیگر انواع رنگآمیزی دیوار بسیار به صرفه تمام میشود. کاغذ دیواری یا پوستر سه بعدی شاید در نگاه اول تشابهات زیادی نسبت به هم داشته باشند اما باطن قضیه می باشد که تفاوت های اساسی که در روش تولید و در ته بندی و رنگ بندی با یکدیگر دارند. کاغذ دیواری های رولی بر اساس طرح به چند دسته ساده، راه راه، گل دار، کلاسیک یا داماسک تقسیم بندی میشوند.که معروف ترین انها طرح کلاسیک یا داماسک میباشد که نسبت به سایر طرح ها بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است البته غالبا برای فضا های رسمی همچنین باید توجه داشت که استفاده ترکیبی از طرح ها میتواند خیلی بیشتر اثر بخش باشد و زیبایی چند برابری را با خود همراه داشته باشد و به چیدمان و زیبایی محیط کمک کند.

این نوع از کاغذ دیواری ها که به کاغذ دیواری مخملی نیز معروف می باشند، دارای زمینه ای از جنس پی وی سی است که در بافت آن از تکه هایی از مخمل نیز استفاده شده است. این کاغذ دیواریها دارای بستری از الیاف دراز سلولزی بافته نشده هستند ، بسیاری از این کاغذ دیواریها بدون لایه محافظ وینیل ساخته میشوند تا بهترین سازگاری را با محیط زیست داشته باشند ، عدم استفاده از لایه وینیل این نوع کاغذ دیواریها را بعنوان کاغذ دیواری ” قابل تنفس ” معروف کرده و از این نظر بهترین گزینه برای محیط های نشیمن با رطوبت کم هستند لیکن عدم وجود لایه باعث میشود این کاغذ دیواری غیر قابل شستشو باشد. همچنین می توان از این نوع کاغذ دیواری به عنوان وجه تمایزی در طراحی فضاهای نشیمن بهره گرفت تا به تنهایی بتواند در کنار جداره های کم اثر و بی حرکت، خودنمایی کند.

زیرا انتخاب درست این مدل و طرح کاغذ ، میتواند نمای خانه شما را زیبا تر و خاص تر کند . سختی کار رنگ آمیزی:کاغذ دیواری به عنوان پوششی برای دیوار توانسته است در سالیان اخیر جایگاه ویژه ای در میان مشتریان پیدا کند و به عنوان جایگزین اصلی نقاشی ساختمان معرفی شده است. دیواری که روی آن کار میکنید، باید کاملا صاف و صیقلی باشد. برای چاپ کاغذ دیواری از چهار تکنیک بهره برده می شود که عبارتند از: چاپ سطحی، کلیشه ای، سیل اسکرین و غلتکی. اساس کار در پوستر دیواری استفاده از صنعت چاپ میباشد به این صورت که شما هر طرحی که مد نظر دارید در اندازه دلخواه خود بر روی کاغذ دیواری خام چاپ میکنی و با استفاده از چسب کاغذ دیواری آن را بر روی دیوار مد نظر خود نصب می کنید که بسته به جنس کاغذ دیواری خام و کیفیت چاپ قیمت ها متفاوت میباشد. از مزیت های اصلی پوستردیواری نسبت به کاغذ دیواری رولی این است که در انتخاب طرح و اندازه هیچ محدودیتی نداریم و هر طرح را می توان در ابعاد دلخواه تولید کرد که همین ویژگی سبب شده است که در در سال های اخیر استفاده از پوستر دیواری نسبت به کاغذ دیواری های رولی بیشتر به چشم می خورد در نظر داشته باشید که قیمت پوستر دیواری بر اساس متر مربع میباشد و قیمت کاغذ دیواری های آماده بر اساس رول میباشد.