چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

بجز چاپ پوستر در طول و عرض متفاوت امکان چاپ روی کاغذ دیواری با طرح های دلخواه شما فرا هم آمده البته قطعا از نظر قیمت تمام شده قابل رقابت با کاغذ دیواری های تولید انبوه نیستند اما بزرگ ترین مزیت این روش چاپ کاغذ دیواری انتحاب و چاپ طرح اختصاصی حتی با تصاویر شخصی می باشد . به این ترتیب هم دیوارهای شرکت خود را با کاغذ دیواری بپوشانند و از رنگزدن دیوارها بینیاز شوند و هم اینکه طرحهای مختلفی مانند لوگوی شرکت را که در کسب و کار خود به وفور استفاده میکنند، جلوی چشم مشتریان خود قرار دهند. باشد. جنس پوستر دیواری بهتر است طوری باشد که بافتهای کمتری داشته باشد و نور را به طور یکنواخت منعکس کند. یعنی به طور متوسط هر رول 10 متری از آن باید وزنی حدود 4 کیلوگرم داشته باشد. زیرا از صرف وقت و هزینه اضافی برای تعمیر دیوار چشمپوشی میشود و به آسانی نصب و اجرا میشود.

برخی از کاتالوگها در این زمینه بهتر عمل میکنند، زیرا تصویری از نمونه اجرا شده پوستر در فضای واقعی به نمایش میگذارند. زیرا شما هر سال نمیتوانید کاغذدیواری های منزل خود را نو کنید! استفاده از کاغذ دیواری در اتاق خواب یا پذیرایی می تواند بعنوان بخشی از زیبایی دکوراسیون داخلی منزل محسوب شود. کاغذ دیواری به عنوان یک پوشش محسوب میشود که میتوان از آن برای زیبا کردن محیط داخلی ساختمانها و دکوراسیون استفاده کرد. به همین دلیل است که استفاده از آنها در اروپا محدود شده است. رنگ، طرح، سبک و حتی بافت کاغذ دیواری ها با هم تفاوت دارد برای انتخاب بهترین طرح کاغذ دیواری اتاق خواب یا جدیدترین کاغذ دیواری پذیرایی سلیقه خیلی مهم است ولی گاهی به دلیل تنوع در قیمت های خرید کاغذی دیواری، تصمیم گیری مشکل می شود. کاغذ دیواری ها در جنس های مختلف وارد بازار می شوند که می بایست در هنگام انتخاب و خرید بسیار دقت نمود. در واقع هرچقدر زیر سازی با دقت بیشتری انجام شود.

در استفاده از بخار آب باید دقت کافی به عمل بیاید تا به پوشش خشک دیوار زیر کاغذ دیواری آسیبی وارد نشود. پوسترهای دیواری به این خاطر که در مقیاس بزرگی اجرا میشوند، تاثیر بصری زیادی بر محیط میگذارند. پوسترهای دیواری میتوانند در یک چشم به هم زدن فضای داخلی مورد نظر شما را از این رو به آن رو کنند. کاغذ دیواریهای کاغذی قدیمیترین نوع کاغذ دیواری هستند و قیمت پایینی نسبت به باقی کاغذ دیواریها دارند. این نوع از کاغذ دیواری قابلیت نصب دوباره را دارند و در مواقعی که نیاز به تعمیر دیوار پشت آن باشد ، به راحتی جدا شده و دوباره قابلیت نصب را دارند و حالت چسبی آنها از بین نمیرود. کاغذ دیواری Plain/Texture : کاغذ دیواری های ساده و تک رنگ که اغلب طرحی ساده و یکنواخت دارند. مطالب لازم برای آگاهی بیشتر در مورد چاپ کاغذ دیواری و محصول مشابه آن یعنی پوستر دیواری و یک انتخاب و خرید مناسب در ادامه آمده است. وجود طرحهای مختلف کاغذ دیواری باعث شده است تا سلیقههای مختلف را پوشش دهد و افراد بتوانند طرحهای مورد نظر خود را انتخاب کنند.

استفاده از فیبرهای طبیعی و مصنوعی در ساخت این نوع از کاغذ دیواری، باعث ایجاد کیفیت بالای آن شده است. برخی افراد آن را روی دیوار منزل خود میچسباندند و برخی دیگر هم آن را به صورت آزاد نصب میکردند. به این ترتیب کیفیت مشاهده پوستر هم بالاتر خواهد رفت. پوستر دیواری هم مثل کاغذ دیواری معمولاً به صورت تکههایی با عرض یک متر چاپ میشود که با کنار هم قرار گرفتن آنها، تصویر کامل میشود. به همین دلیل توصیه می کنیم اگر با کمبود نور مواجه هستید، سراغ طرح های شلوغ و تیره نروید. این مدل به دلیل مقاومت بالا در برابر پارگی و ویژگیهای زیست محیطی برای اتاق کودک بسیار عالی است. چاپ اینترنتی کاغذ دیواری از طریق وب سایت این امکان را به شما میدهد که بدون اتلاف وقت به نتیجه مورد نظر برسید. چه نوع کاغذ دیواری برای فضای شما مناسب است؟ از رنگ، نوع طراحی و جنس گرفته تا سبک کاغذ دیواری، همگی در زیبایی و دلنشینی فضای خانه، یا بالعکس دلگیر و زننده کردن فضا موثر است. متناسب با فضای کافه یا رستوران خود میتوانید از طرحهای سنتی یا مدرن استفاده کنید. اگر دارای سالنهای زیبایی هستید و یا باشگاه ورزشی دارید، اگر میخواهید نمایشگاه خود را به شکل زیبا تزئین کنید یا کاغذ دیواری کافه و رستوران نیاز دارید میتوانید از طرحهای پوستر دیواری متنوع مجموعه آی آر چاپ استفاده کنید.