چاپ کاغذ دیواری با قیمت باورنکردنی و ارسال فوری!!!

بنابراین از این نوع کاغذ دیواری به دلیل قابلیت تنفس آن میتوان در مکان های مرطوب نیز استفاده نمود. پس اگر قصد دارید نصب و یا تعویض کاغذ دیواری برای مکان مهمی را انجام دهید نهایت دقت را در انتخاب خود داشته باشید. اگر سالن پذیرایی از اتاق نشیمن حتما جداست و مبلمان تان استیل وک لاسیک است. یکی از مهمترین ویژگی این نوع کاغذ دیواری قابلیت شستشوی آن است و دلیل این امر ترکیب فیبرهای طبیعی و مصنوعی در آن است. ویژگی ها و خصوصیات کاغذ دیواری نانوون به میزان کمی با سایر کاغذ دیواری ها متفاوت است و همین امر سبب شده کیفیت آن نیز بسیار بالا باشد . درست است که ممکن است استفاده از دو نوع کاغذ دیواری در ظاهر شباهتی به هم نداشته باشند اما در کنار هم می توانند مکمل های مناسبی باشند. در نتیجه اینجاست که لزوم کمک گرفتن از یک فرد متخصص نصب کاغذ دیواری به چشم خواهد آمد. برای فضای کوچک بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا فضا بازتر به نظر بیاید و برای افزایش گرمی و صمیمیت فضا نیز می توانید از رنگ های گرم کاغذ دیواری استفاده کنید.

به طور مثال برای اتاق کودکان بهتر است قید کاغذ دیواری معمولی را بزنید و کاغذ دیواری با طرح های کودکانه را انتخاب نمایید. همچنین اتاق ها را نیز میتوانید با توجه به اینکه چه شخصی از آنها استفاده میکند بصورت سلیقه ای با کاغذ دیواری مناسب بپوشانید. این کاغذ دیواریها کاملا ضدحساسیت، ضدآب و ضدخش بودن هستند و در صورت کثیفی میتوان به راحتی با یک دستمال مرطوب آنها را تمیز کرد. نصب کاغذ دیواری نانوون به راحتی و در مدت زمان کوتاهی انجام میشود و کندن و بلند کردن آن نیز به آسانی و بدون آسیب رساندن به سطح زیرین صورت میگیرد. می توانید شما هم برای ایجاد تنوع از این گزینه استفاده کنید اما باید در نظر داشته باشید که سقف و دیوارها نباید به صورت یکدست از کاغذ دیواری با یک طرح پوشیده شوند. برای اینکه کمتر با این مشکل مواجه شوید بهتر است متراژ دیوارها و میزان پرتیها را به طور کامل اندازه بگیرید. با این کار می توانید زیبایی دیوارها و به طور کلی فضای خانه را چندین برابر افزایش دهید. کاغذ دیواری در صورتی که به صورت حرفه ای و تخصصی نصب نشود و در زیر آن زائده وهوا باقی بماند ظاهر زیبایی پیدا نخواهد کرد و همین امر موجب می شود شما از نصب کاغذ دیواری نتیجه برعکس بگیرید.

بیشتر این دیوارپوشها را میتوان حداقل با دستمال مرطوب و با خیال راحت تمیز کرد. همچنین میتوان افزودنیهای ظریف دیگر را هم به دیوار اضافه کرد. بنابراین بدون هیچ نگرانی میتوان از این کاغذ دیواری در اتاق کودک استفاده نمود. برخلاف سایر کاغذ دیواری ها،هیچ نوع درزی بین کاغذ دیواری نانوون پس از نصب دیده نمی شود و سطح کار کاملا صاف و یکدست است.کاغذ دیواری ناوون ضد آلرژی می باشند و هیچ گونه حساسیتی ایجاد نمیکنند. بافت کاغذ دیواری نانوون به گونه ایست که مانع از نگهداری بخار آب میشود و هیچ نوع کپک و باکتری بر سطح آن رشد نمیکند. کاغذ دیواری از دیرباز مورد توجه بوده است و همواره با داشتن متریال های مختلف همه از این مدل برای کاربرد و پیش برد و زیباسازی دکور خود استفاده می کردند، اجازه بدهید در مورد تجربه خودم در این چند ساله اخیر در صنعت دکوراسیون عرض کنیم، هنوز هستند مشتری هایی که در ابتدا زمانی که یک منزلی را خریداری میکنند و میخواهند کمی به تزیینات آن توجه کنند، اولین چیزی که به ذهن میرسد رنگ کردن منزل است، اما به جهت بوی تند رنگ و نی خشک شدن آن که زمان بر است، به سمت کاغذ دیواری سوق پیدا میکنند و خرید کاغذ دیواری را در سر لوحه کار خود قرار میدهند، همچنین به جهت تنوع رنگ این محصول و داشتن البوم های متنوع و نیز نصب سریع و حتی توسط خود مشتری نیز امکان پذیر است تا هم زیبایی منزل خود را بالاتر ببرند و هم از نظر اقتصادی صرفه جویی کرده باشند.

برای اتاق خواب بزرگسالان بهتر است از طرح های سه بعدی و گرافیکی و در صورت تناسب سلیقه از طرح های رومانتیک و همچنین رنگ های غیرفانتزی استفاده نمود. دیوار هایی که بیشترین دید را در ساختمان دارند) ،سالن پذیرایی یا اتاق خواب را کاغذ دیواری گلدار و بقیه دیوار ها را از نوع ساده انتخاب کنید. امروزه با آمدن رنگهایی مانند سبز و زرد با ترکیب رنگهایی دیگر که اصطلاحا به آن پتینه هم می گویند(که بیشتر مورد استفاده طراحان هم هست) می توانند به اتاقها معنا و مفهوم تازهای ببخشند.در اصل مهمترین قدم در انتخاب کاغذ دیواری ، هماهنگ کردن آن با وسایل دکوراسیون داخلی منزل و توجه به رنگ در طراحی داخلی می باشد.از نظر سبک نیز کاغدذ دیاواری باید با سبک منزل یا محل کارتان هماهنگ باشد. ویکتوریا هاريس متخصص چاپ پارچه میگوید: «من فکر نمیکنم عبارت کاغذ دیواری از مُد افتاده باشد و يا دیگر تمایلی برای استفاده از آن وجود نداشته باشد، ولی کاغذ دیواری امروزه کاربردهای بیشتری پیدا کرده است. بهتر است برای انتخاب کاغذ دیواری از طرح های مکمل کاغذ دیواری استفاده کنید تا فضایی زیباتر خلق کنید. شما می توانید کاغذ دیواری را که دارای نقوش بیشتری می باشد برای قسمتی از خانه انتخاب کنید که وسایل کمتری در آنجا قرار می گیرد تا موجب شلوغی فضا نشود و هماهنگی مناسبی را در فضا ایجاد نماید.