چند نکته برای انتخاب کاغذ دیواری مناسب – ایمنا

حتما در زمان بررسی آلبومهای کاغذ دیواری با طرحهای مختلف در رنگهای متنوع، زیاد روبه رو شدهاید و بسته به محیطی که قصد داشتید از کاغذ دیواری استفاده کنید یکی از بهترین طرح و رنگهای آن را انتخاب کردید. دیوار به دلیل کندن کاغذ دیواری رنگ زیر کاغذ دیواری که رنگ روغنی بوده کنده شده رنگامیزیش چقدر زمان میبره ؟ این نوع زیر لایه دارای ویژگی خاصی است که هنگام خیس شدن تغییر ابعاد نمی دهد، بنابر این برای نصب کاغذ دیواری هایی از این دست می توان چسب را به دیوار زد که سرعت عملیات نصب بیش از زمانی است که چسب را به کاغذ دیواری میزنند. در شکل زیر کابینتی را مشاهده که میکنید که در ابتدا به رنگ قهوهای بود، اما صاحبخانه پس از کهنه شدن رنگ، آنرا با رنگ سفید و همچنین کاغذ دیواری رنگارنگ در قسمت پشت کابینت، تزیین کرده است. یکشنبه 17 بهمن عروس و داماد 25 و 36 ساله پس ازپایان جشن عروسی و بدرقه میهمانها، با هزارامید و آرزو راهی خانه مشترک شدند.داماد جوان کارمند و دانشجوی دکترا بود. به گزارش منیبان؛ نوعروس و داماد که پس از پایان جشن عروسی راهی خانه بخت شده بودند، ساعاتی بعد قربانی حادثه مرگباری شده وجان باختند.

به همین خاطر اقوام با شکستن شیشه پنجرهها تلاش زیادی برای ورود به محل حادثه کرده بودند که موفق نشده بودند. حامد مؤذنی معاون عملیات آتشنشانی سیرجان گفت: «ساعت 2 بعدازظهر دوشنبه 18 بهمن گزارش حادثه به آتشنشانی اعلام و تیم عملیاتی بلافاصله به محل اعزام شد. نخستین تماسها با آتشنشانی، اورژانس و پلیس گرفته شد و لحظاتی بعد نیروهای پلیس و امداد و آتشنشانی به محل رسیدند. همچنین انتخاب کاغذ دیواری های ساده با رنگ های ملایم که کمتر در آنها شکل و طرحی دیده میشود، ضمن اینکه برای هماهنگی با انواع دکورها مناسب هستند، برای افراد تنوع طلب توصیه می شود.هنگام انتخاب کاغذدیواری حواستان باشد که اگر طرحهای روی آن نزدیک به هم و در خطوط مرتب افقی و عمودی قرار داشته باشند، طرح موجود بر محیط اتاق غالب خواهد شد. انواع کاغذ دیواریهای سه بعدی با طرح سنگ، آجر و تکههای چوب در بازار موجود است که به طراحی فضای داخلی نمایی دیگر میبخشد. 2. اگر فضای موجود نورگیر کمی دارد. کاغذ دیواری رنگ روشن، ساده و یا با طرحهای کوچک و خلوت فضا را بزرگتر نشان میدهد و کاغذ دیواری با رنگها تیره، طرحهای شلوغ و بزرگ فضای شما را بسته و کلاسیکتر جلوه میدهد.

کاغذ دیواری ال ای دی دار ، با زیبایی هرچه تمام تر طرح خود را با نور نشان می دهند و فضایی رویایی ایجاد می کنند. همچنین استفاده از کاغذ دیواری در دیوار کنار راه پله به آن زیبایی میدهد و باعث میشود تا ورودی خانه و دیگر اجزای آن از نظر بصری با هم ارتباط پیدا کنند. بسیاری از طراحان داخلی از ترکیب هر دو در منازل استفاده میکنند، که بسیار جلوه زیبایی را نیز به محیط میبخشد. همچنین جذب آلودگی و لک در آنها بسیار پایین است و عایق گرما و صدا نیز هستند. مثلا برای مناطق گرمسیری سنگ مرمر توصیه می شود چون به راحتی گرما را جذب نمی کند. برای مناطق آب و هوایی مختلف انتخاب های متعددی وجود دارد. همچنین نکات ریزتزی مثل قانون مثلث طلایی در آشپزخانه وجود دارد که باید به آن نیز توجه کنید. پس از آن به نورپردازی توجه کنید. پس از آن سراغ کاشی های بین کابینتی رفته و آن ها را مناسب کابینت های خود انتخاب کنید. پیش از اینکه سراغ راهنمای انتخاب کاغذ دیواری پذیرایی بروید، از شما دعوت میکنیم تا انتهای مطلب با ما همراه باشید. با دانستن این موضوع میتوانید مساحت کلی دیوارها را بر مساحت رول تقسیم کنید تا ببینید به چند عدد رول کاغذ دیواری نیاز دارید.

طرح های زیادی را ببینید و مدل مناسب خود را انتخاب کنید. امروزه انتخاب های زیادی برای تعویض کابینت های خود دارید. 5- برای آشپزخانه خود سنگ تمام بگذارید. چهار موردی که در این بخش از توضیحات عنوان کردیم تنها بخشی از انواع و اقسام کاغذدیواری است که در تمام دنیا وجود دارد. به کمک این پوسترها به راحتی میتوانید تمام زائدهها و سوراخهایی را که روی دیوار است بپوشانید. همچنین علاوه بر این که لک به راحتی بر روی آنها ایجاد نمیشود در صورت کثیفی میتوان به راحتی با دستمال کاغذدیواری را تمیز نمود و این برای استفاده از کاغذ دیواری کودک و نوجوان نکتهای مثبتی به حساب میآید. بهتر است بدانید کاغذ دیواری ابر و باد جزو طرح های محو و جذاب هستند که در بسیاری از فضا ها میتوان به صورت دقیق از آن استفاده کرد . برای انجام زیرسازی کاغذ دیواری مقداری پرایمر را با چسب چوب و چسب کاغذ مخلوط کنید و به صورت یکنواخت به کل سطح بمالید. کاغذدیواری قابل شستشو که سطح آن وینیل یا اکریلیک پوشیده شده، تا ضد آب و یا مقاوم در برابر آب باشد.