چه طرح و مدل کاغذ دیواری را برای دکوراسیون خانه انتخاب کنم؟

حدود ۲۰۰ سال پیش ابتدا چینی ها بودند که کاغذ دیواری ها را نصب و به دیوار چسباندند. ابتدا ابعاد دیواری که میخواهید روی آن کاغذ دیواری سه بعدی نصب کنید اندازه بگیرید. برای نصب کاغذ دیواری علاوه بر رولهای کاغذ دیواری که از قبل تهیه کردهای به قیچی، شاقول( جهت اندازهگیری دقیق)، اسفنج، رولر، برس کاغذ، برس مخصوص چسب و تیغ نیاز دارید. کاغذ دیواری نوعی از روکش جهت پوشاندن سطح دیوار ها می باشد که در طرح ها و مدل های متنوعی طراحی و ساخته میشود و در چهار نوع چاپ مسطح، کلیشه ای، سیلک اسکرین و چاپ دورانی تولید میشود.فروش جدیدترین فروش و نصب مدل کاغذ دیواری سه بعدی، قابل شستشو و پشت تلویزیون برای پذیرایی، اتاق کودک و خواب با قیمت عالی و تخفیف ویژه. این کاغذ دیواری اصالت و قدمت را به نمایش می گذارد و دارای تنوعی از طرح و رنگ است. در ویدئوی زیر مبحث اندازه گیری پوستر دیواری را به طور کامل توضیح داده ایم که شما عزیزان میتوانید آن را مشاهده کنید و باز هم اگر سوالی داشتید یا نیاز به مشاوره داشتید میتوانید از طریق شماره هایی که در قسمت تماس با ما سایت وجود دارد با مشاوران ما در ارتباط باشید.

رنگ کاغذ دیواری از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. در تعیین کاغذ دیواری اتاق بچهها میتوانید از طرحهای متنوع عروسکی و رنگهای شاد و درخشان کمک بگیرید. سلام امکان خرید حضوری و مشاهده کاغذ دیواری ها از نزدیک هست؟ لویی به دلیل جابه جایی ها و تغییر مداوم از مقصدی به مقصد دیگر کاغذ دیواری هایی که قابلیت جا به جا شدن را داشته باشند سفارش داد. حال در یک مثال ساده سعی می کنیم بیشتر مبحث اندازه گیری را برای شما توضیح بدهیم فرض کنید اندازه دقیق دیوار شما ۷ متر عرض و طول و ۲ متر و ۶۰ سانت ارتفاع می باشد که این اندازه ها دقیق هستند شما برای ثبت سفارش باید برای المان عرض یا طول عدد هفت متر و پنج سانت را ثبت کنید و برای المان ارتفاع عدد دو متر و هفتاد سانت را ثبت کنید. برای ایجاد فضایی آرام در محیط پذیرایی نیز می توانید از کاغذ دیواری با رنگ ملایم که دارای طرح هایی کوچک باشد استفاده کنید. از رنگهای درخشان بهتر است که در اتاق کودکان استفاده کنید. با استفاده از طرحهای قطری و زیگزاگ، میتوانید محیط را زنده و پویا جلوه دهید. باید توجه کنید که طرح و رنگ کاغذ دیواری باید با روحیه اعضای خانواده متناسب باشد چون هر کدام از آنها حس متفاوتی را به محیط القا میکنند.

برای سفارش پوستر دیواری دو المان از دیوار را باید اندازه گیری کنیم، یک المان عرض یا طول، دو المان ارتفاع توجه داشته باشید برای اندازه گیری المان عرض یا طول پس از اندازه گیری دیوار به اندازه دقیق دیوار چهار الی پنج سانت اضافه کنید که هنگام نصب به مشکل بر نخورید برای اندازه گیری المان ارتفاع هم نیز همین طور بعد از اندازه گیری مقدار دقیق ارتفاع به اندازه دقیق ۵ الی ۱۰ سانت اضافه کنید تا نصابان عزیز هنگام نصب بتوانند پوستر دیواری را به راحتی در قالب دیوار نصب کنند. این نوع کاغذ دیواری مناسبترین نوع دیوار پوش برای اتاق کودکان است. کاملا واضح است که امروزه سطح کیفیت کاغذ دیواری ها نسبت به گذشته و اوایل بالاتر می باشد. همچنین با نورپردازی می توان به کاغذ دیواری های برجسته جلوه ای سه بعدی داد .کاغذ دیواری برجسته بخاطر جنس ، نقش و رنگ های متنوع زیادی که دارد ، جز کاغذ دیواری های لوکس و لاکچری می باشد .

یکی از پرطرفدارترین مدل کاغذ دیواری سقفی برای فضاهایی مانند نشیمن کاغذ سقفی به رنگ سفید گچی با طرح و نقش های برجسته است که جایگزین مناسبی برای گچبری های پر زحمت است. کاغذ دیواری برجسته یک نوع کاغذ دیواری می باشد و طرح و نقش های موجود در آن دارای برجستگی می باشد و میزان برجستگی این نوع کاغذ دیواری به جنس و تکنولوژی ساخت آن بستگی دارد. کاغذ دیواری کلاسیک دارای الگو ها و مدل های فوق العاده ای میباشد که بیشتر افراد برای ایجاد نمای زیبا در خانه های خود از این نوع کاغذ در طرحها و مدلهای متفاوت استفاده میکنند . ما در اینجا سعی داریم تا روش اندازه گیری صحیح دیوار برای به دست آوردن تعداد رول مصرفی آن را برای شما توضیح دهیم. گروه معماری و طراحی داخلی تک دیزاین با مشاوره و طراحی و اجرا برای بیش از ۱۲ هزار واحد مسکونی جدول زیر را برای به دست دست آوردن تقریبی تعداد رولهای های مصرفی کاغذ دیواری ایجاد کرده است تا شما عزیزان با ملاحظه این جدول به طور تقریبی تعداد رولهای مصرفی کاغذ دیواری آگاهی داشته باشید و به طور تقریبی بتوانید هزینه اجرای کاغذ دیواری برای واحد مسکونی خود را تخمین بزنید.