کاغذدیواری,کاغذ دیواری اتاق کودک,انواع کاغذ دیواری

اگر به دنبال بزرگتر نشان دادن خانه هستید باید بگویم که رنگ ها برای شما گزینه مناسب تری از کاغذ دیواری ها هستند زیرا علاوه بر نکته ای که در مورد بازتاب نور در مورد رنگ ها و کاغذ دیواری ها گفتیم، کاغذهای دیواری به خاطر طرح هایی که روی خودشان دارند حتی اگر این طرح ها خیلی کوچک هم باشد باعث میشود فضای خانه کوچک تر دیده شود. می توانند بهترین گزینه برای شما باشند . برای ثبت سفارش، میتوانید از روشهای مختلفی استفاده کنید. با استفاده از این کاغذ دیواری میتوانید فضاهای خانه را با سلیقه خود طراحی کنید . یکی از لذت بخش ترین کارهای دنیا برای خانم ها، طراحی اتاق کودکشان است. در تولید کاغذ دیواری ضد امواج معرفی شده از هیچگونه ماده پلی اتیلن و رزینهای مضر (TVOC و HCHO) که به طور معمول در تولید کاغذ دیواری ها کاربرد دارد ، استفاده نشده است. کاغذ دیواری نانو ، قابل شستشو با آب است و هیچ گونه مواد آلرژی زا متصاعد نمی کند و چون ترکیبی از پارچه و کاغذ است به طور کامل قابل بازیافت است و آسیبی به محیط زیست نمی زند. اما اگر به طور کلی دکوراسیون کلاسیک دارید و سبک پرده ها و مبلمان کلاسیک است، کاغذ دیواری های طرح کلاسیک جلوه دکوراسیون شما را چندین برابر می کنند.

طرح ها و رنگ هایی که به وسیله کاغذ دیواری می توان روی دیوار به وجود آورد، در حقیقت با نقاشی دیوارها غیرممکن است.رنگ آمیزی دیوارها کاری بسیار عالی و ایده آل است، اما به شرطی که تمایل به تک رنگ بودن دیوارها داشته باشید یا بخواهید از دو رنگ متفاوت با هم، اما ساده برای دیوار های مجاور استفاده کنید. شما ممکن است بخواهید برای عید نوروز، مقداری منزل خود را نوتر و زیباتر کنید. شما هم ممکن است از آن دسته افرادی باشید که میخواهید کمی منزل خود را نوتر کنید. یک سری نمادهایی روی برچسب کاغذ دیواری ها و یا روی کاتالوگ کاغذ دیواری ها زده می شود که از استانداردهای بین المللی مشخصی برخوردار است. ذکر این نکته شاید خیلی لازم نباشد که بدانید نصب کاغذدیواری روی دیوار های نا هموار و گچ کاری شده قدیمی کمی نا معقول است؛ زیرا شما باید ابتدا، زیر ساز های نصب کاغذدیواری، همانند بتونه کشی و استفاده از رنگ های روغنی و… انتخاب کاغذ دیواری و همچنین نصب آن، نیازمند دانستن نکات مهمیست که باکس ماکس در این مطلب برای شما عنوان کرده است. با توجه به هدف و سلیقه افراد پاسخ به این سوال متفاوت است و با دانستن مزایا و معایب کاغذ دیواری و رنگ تصمیمگیری بهتری خواهید داشت.

این نوع از کاغذ دیواری ها نه تنها باید از جنس مقاوم تری برخودار باشند بلکه باید از رنگ های غیر فانتزی و طرح های مدرن و ترجیحا سه بعدی ساخته شوند. بعضی افراد طرح های گلدار را برای کاغذ دیواری دوست دارند. معمولا هم بچه ها به این کاراکترها و کاغذدیواری های مرتبط با آن علاقه زیادی دارند. اما باید بدانید اگر از کاغذ دیواری های با کیفیت و قابل شستشو استفاده کرده باشید، در آب و هوای شرجی، دوام بیشتری خواهند داشت. هر چند یک پوستر ممکن است تنها شامل متن و یا یک طرح گرافیکی باشد ولی در هر صورت چاپ کاغذ دیواری اختصاصی در هر دو حالت میتواند چشم نواز و جذاب باشد و دکوراسیون منزل یا محل کار شما را تحت تاثیر قرار دهد و آن را متمایز سازد. حال ممکن است چند سال بعد بخواهید از دکور دیواری دیگری به جای آن استفاده کنید یا اینکه کلا آن را جدا کنید.

هنر پتینه از معجزه رنگها استفاده میکند و هر آنچه بخواهید را بر روی دیوارها خلق میکند . پوششهای دیواری که به عنوان کاغذ دیواری انتخاب میشوند جنس و طرحهای متنوعی دارند، برخی از آنها قابل شستوشو هستند و برخی دیگر نیز این قابلیت را دارند که دوباره روی آنها دیوار رنگ شود. این نوع از محصولات علاوه بر اینکه ویژگی های کاغذهای دیواری PVC را با خود به همراه دارند، ویژگی های مثبت دیگری را نیز در خود جای داده است. کاغذ دیواری هایی که پوشش وینیل دارند، قابل شستشو هستند و جنس آنها مثل مقوا یا کاغذ نیست. قیمت کاغذ دیواری:اگر بخواهیم مقداری کاربردی تر صحبت کنیم قیمت هر رول کاغذ دیواری مناسب و با کیفیت مطلوب بین ? طرح هایی با خطوط و شکل های افقی برای خانه هایی با سقف کوتاه و بالعکس طرح هایی با خطوط عمودی برای سقف های کوتاهتر مناسب تر است. رنگ های روشن تر اتاق های کوچک را بزرگتر نشان میدهند و حس ملایم و انرژی بیشتری تولید میکند؛ بالعکس رنگ های تیره اتاق ها را کوچکتر نشان میدهند. با استفاده از کاغذ دیواری با طرح های شلوغ و گُل دار، می توانید فضا را کوچک تر نشان دهید.