کاغذ دیواری ، تغییر دکوراسیون بی دردسر!

رنگ آمیزی بلوک ها در هر بار تکراربه دلیل تغییر فشار دست و خلاقیت طراح با بلوک دیگر متفاوت هستند. این تصاویر میتوانند بسیار جذاب و تحول گرا باشند و محیط را تغییر دهند. توجه نکردن به این نکته با گذشت زمان در روح شما ایجاد خستگی و زدگی خواهد کرد. با گذشت زمان و ایجاد طراحیهای جدید، استفاده از کاغذ دیواریهای برجسته رواج و محبوبیت خاصی پیدا کرده است. رنگ مشکی همان طور که قبلا هم ذکر کردیم بیشتر به عنوان یک چاشنی در کار استفاده میشود و به ندرت به عنوان تم اصلی رنگ در کاغذ دیواری مورد استفاده قرار میگیرد. کاغذ دیواری در موارد بسیار زیادی و در مکان های زیادی قابل استفاده میشود و در واقع محدود به هیچ جا و مکانی نیست، اما در ادامه مکان هایی را که بیشترین استفاده از این محصول دارند را برای شما عزیزان به صورت لیست شده ارائه میکنیم. باید این نکات را هم بدانید که کاغذ دیواری با طرح های عمودی و راه راه باعث میشود دیوار بلند تر وسقف مرتفع تر به چشم بیایند.

پس از نصب کاغذها زیر برخی از آنها حبابهایی پدیدار میشود. دکوراتیوها، معماران و طراحان داخلی، در مورد موضوعاتی مانند انتخاب کاغذ دیواری، شیوههای اجرای کاغذ دیواری، نصب و استخدام یک گروه مجرب، پرسشی را مطرح کردهاند: «چه زمانی باید کاغذ دیواری را به رنگ ترجیح دهیم؟ کلیه مولفههای مطرح شده در فرآیند طراحی فضای داخلی و استفاده از کاغذ دیواری به عنوان یک متریال پوشش دهنده جدارهها، نیازمند درک درستی از مبانی اولیه به کارگیری کاغذ دیواری، آشنایی با رنگها و طرحهای مختلف است که در کتاب حاضر به اختصار به این موارد پرداخته شده است. بلکا نوعی پوشش دیواری سلولوزی است. برای جدا کردن کاغذ دیواری باید ابتدا ماده شیمیایی را که معمولاً به صورت پودر است با مقداری آب گرم و سرکه مخلوط کرد و سپس محلول بدست آمده را با استفاده از اسپری بر روی دیوار پاشید. کاغذ دیواری از منسوج نبافته (نان وون) : مواد تشکیل دهندهٔ کاغذ دیواری غیر بافته شده از مخلوط الیاف فیبر سلولوزی بلند و الیاف نساجی در دستگاه کاغذ تولید شده است. جنس کاغذهای دیواری جدید ترکیبی از کاغذ، روکش PVC و یا پلیاورتان است که نتیجه آن کیفیت بینظیر و شستشو پذیری عالی محصول است.

برای اینکه پوستر دیواری سه بعدی نمایی عالی و چشمنواز روی دیوار پیدا کند، حتماً از نصابهای کاربلد و حرفهای کمک بگیرید. موقع خرید، مبلغی را نیز برای هزینه نصب در نظر بگیرید تا حساب و کتاب دست تان باشد. طرح و رنگ به کار رفته در کاغذ دیواری تنها می تواند اسباب یک افزایش قیمت جزیی را فراهم نماید و این تفاوت قیمت هیچ گاه در حدی نیست که شما را از خرید طرح مورد نظر به علل مختلف مربوط به طرح و رنگ بازدارد. ما در مقاله صفر تا صد کاغذ دیواری و پوستر دیواری را به شما به صورت مفید و خلاصه توضیح می دهیم. در مرحله بعدی که آماده سازی است، ورق های کاغذی بر پایه چوب و از درخت ساخته می شوند. اما باید بدانید که برای نصب کاغذ دیواری، نیاز است که ابتدا زیر ساز های آن را آماده کنید. بسته به جنس کاغذ که پی وی سی باشد و یا نان وون نوع نظافت کاغذ دیواری متفاوت میباشد. این نوع کاغذ دیواری ترکیبی از کاغذ و پارچه می باشند که در برخی موارد به آن لایه ای پلاستیکی از جنس ونیل نیز اضافه می شود.

باید بدانید که عوامل بسیار زیادی بر قیمت این محصول و به طور کلی بر قیمت تمام شده آن تاثیرگذار است که از جمله آن میتوان به جنس کاغذ، نوع آن، اندازه ای که برای دیوارها استفاده می کنید و همچنین هزینه های جانبی اشاره کرد. همچنین تمام دیوارهای منزل را با پوستر سه بعدی تزئین نکنید؛ زیرا باعث خستگی چشم مخاطب میشود. این مدل کاغذ دیواری در انواع مدل ها و المان ها تولید میشود و تنها تفاوت در این است که شما میتوانید آن را در ابعاد بزرگ تر و وسیع تر تولید کنید . پوستر سه بعدی این توانایی و قدرت را دارد که این مسئله را حل کند؛ زیرا طرحهایی که روی کاغذ دیواری سه بعدی دیده میشود، به محیط عمق و بُعد میبخشد و آن را دلبازتر از چیزی که واقعاً هست، جلوه میدهد. چگونه پوستر سه بعدی را روی دیوار نصب کنیم؟ طرح شما باید طوری قرار گیرد که این وسایل در نقاط بیاهمیت پوستر و خالی از تصویر قرار گیرد.